درباره زینگر

5/5

زینگر؛ زنگی برای شکم

مرغ سوخاری درست مانند یک بوم نقاشی است که هر کشور امضای خود را برای آن دارد.

حتی اگر سوخاری‌ها گزینه اول شما در فست‌فودها نباشد، هرازگاهی که از پیتزا و برگر خسته شوید برای تنوع، سوخاری سفارش می‌دهید. البته بعضی از افراد به‌قدری عاشق سوخاری هستند که اگر برای غذای اصلی هم سفارش ندهند، حتماً به‌عنوان پیش‌غذا هم که شده، سوخاری می‌خورند. سوخاری‌ها انواع مختلفی دارند و بسته به نوع آن می‌تواند غذای اصلی یا پیش‌غذا باشد. معروف‌ترین سوخاری که به‌عنوان وعده اصلی درنظرگرفته می‌شود، مرغ است و قارچ و پیاز حلقه‌ای هم از سوخاری‌های معروفی است که به‌عنوان پیش‌غذا خورده می‌شود.

مرغ سوخاری یکی از اشتها ترانگیزترین غذاهایی است که شکل و بوی آن هر فرد سیری را گرسنه می‌کند. تصور به دندان کشیدن یک‌تکه مرغ سوخاری به همراه سیب‌زمینی برشته سس دار چیزی نیست که بشود به‌راحتی از کنار آن گذشت.

مرغ یکی از مواد غذایی پرمصرف در سراسر جهان می‌باشد. در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و به‌عنوان غذای رسمی شناخته می‌شود. همیشه کارشناسان و متخصصان علوم غذایی، مرغ و ماهی را بهترین جایگزین گوشت قرمز معرفی می‌کنند و ورود آن به برنامه غذایی خانواده را عادت مناسبی می‌دانند.

وقتی صحبت از سوخاری باشد، بیش‌تر از همه به یاد مرغ سوخاری می‌افتیم. برای تهیه مرغ سوخاری از قسمت‌های اصلی آن یعنی سینه، بال، ران و پا استفاده می‌کنند  و هیچ‌وقت یک مرغ را به‌طور کامل سرخ نمی‌کنند. مرغ سوخاری غذایی است که معمولاً در رستوران‌ها سریع‌تر از غذاهای دیگر آماده می‌شود و خیلی از اوقات آماده است اما تهیه آن در منزل زمان‌بر است.

مرغ سوخاری جایگاه ویژه‌ای در قلب مردم دنیا و به‌خصوص مردم آمریکا دارد. در ایالات جنوبی، مرغ سوخاری درست مانند یک موضوع مذهبی است و افراد برای آن احترام زیادی قائل هستند. رستوران‌های بسیاری در آمریکا این غذا را سرو می‌کنند ولی این باعث نمی‌شود امتیاز انحصاری مرغ سوخاری را به آمریکا بدهیم. مرغ سوخاری از آمریکای جنوبی تا ژاپن غذای محبوبی محسوب می‌شود و هر کشور روش خاصی برای طبخ آن دارد.

فیله مرغ سوخاری واقعاً محشر است و همه به‌ویژه بچه‌ها از آن لذت می‌برند. مرغی که به شکل تکه‌های باریک درآمده و در خمیری از خردل و بعد در پودر نان سوخاری فرورفته… مشخص است که حرف ندارد. اما اگر تصور می‌کنید این فیله مرغ سوخاری خوشمزه در روغن فراوان سرخ‌شده اشتباه می‌کنید. در این دستور فقط کمی روغن روی مرغ‌ها اسپری می‌شود. بااین‌حال بازهم فیله مرغ سوخاری ترد و خوش‌طعم از آب درمی‌آید.

در تهیه مایه از خردل، مایونز، تخم‌مرغ و ادویه استفاده می‌شود که به‌خودی‌خود مرغ را طعم دار می‌کند و درنتیجه آن را می‌توانید بدون سس و همراه با یک نوشیدنی خنک یا سالاد سبزیجات میل کنید.

رستوران زینگر با منوی غذایی متنوع واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه انواع غذاهای فست فودی نظیر پیتزا، برگر، انواع سوخاری، سیب‌زمینی و… متناسب با ذائقه مشتریان عزیز از مرغوب‌ترین مواد غذایی تهیه و تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران زینگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/zingerfood/ از اخبار و تنوع منوی غذایی رستوران زینگر اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رستوران زینگر و منوی غذایی آن و انتقال نظرات و پیشنهادات خود به‌آسانی از طریق دایرکت با مجموعه زینگر در ارتباط باشند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin