Ladies Clothing

برنده رقابت اینستاگرامی

زیـــبو برنده رقابت روز شنبه  چالش اینستاگرامی AllWTC

About Ziboo

شیک پوشی، شادی و زیبایی همراه اصالت ایرانی هدیه ما به شما

مد، روندی است متمایز و غالباً مستمر در سبکی که یک فرد برای ظاهر خود انتخاب می‌کند. همه‌ی ما تقریباً هر روز با مد و استایل به نوعی در ارتباط هستیم. حتی افرادی که می‌گویند با مد کاری ندارند و چندان از آن پیروی نمی‌کنند، صبح در هنگام آماده شدن و بیرون رفتن از منزل، لباسی را انتخاب می‌کنند که تمایل بیشتری به آن دارند و در آن احساس راحتی می‌کنند و این یعنی، مد کار خود را کرده‌ و دختر و پسر هم ندارد.
سبک‌های زیادی در دنیای مد و استایل وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خود را دارند. استایل‌های دخترانه‌ای مثل الگانت، گوتیک، اگزوتیک، وینتیج و… هر کدام برای افراد و موقعیت‌های خاصی کاربرد دارند و روز به روز هم به تنوع این استایل‌ها افزوده می‌شود.

blank

خوب، مشخصاً دختری که همیشه به دنبال مد روز است که همیشه از آخرین تحولات مد با خبر است و احتمالا کمد لباس‌های خود را چهار بار در سال و در هر فصل، به طور کلی تغییر می‌دهد و از این کار هیجان‌زده می‌شود. یک دختر ترندی، اخبار مربوط به مد را دنبال می‌کند و از خرید لباس‌های آخرین مد و پوشیدن آن‌ها و همچنین استفاده از زیورآلات مد روز، لذت می‌برد و تردید و هراسی در تغییر دادن ظاهر خود ندارد، به همین دلیل اطرافیان، او را معمولاً هر بار در ظاهری متفاوت و جدید می‌بینند. ظاهری جدید، برای او، همیشه جذاب است.

جدا از این باورها ، ما معتقد هستیم که خصوصیت شیک پوشی و خوش استایلی میتونه براساس انتخاب نوع پوشاک شما شامل همه باشه فقط بستگی داره تو انتخابت دقت کنی و محصولات جدید و تخفیف های برندهای محبوبت رو از دست ندی….

هر برندی داستانی ازتولد خود دارد برند زیبو هم داستان تولدی برای خود دارد !

از ســال ۱۳۶۷ ،خانــواده ی کازرونیــان فعالیــت خــود را در زمینــه ی طراحـی و تولیـد پوشـاک زنانـه بـا راهانـدازی کارگاه تولیـدی کازرونیان
آغـاز نمـود. در طــی ایــن ســالها کارگاه تولیــدی کازرونیــان بــا بســط دادن بــه فعالیتهـای خـود، گام مهمـی در مسـیر فـروش و توزیـع بـه سراسـر کشـور برداشـت.
خانـواده ی کازرونیـان بـا همیـاری اعضـای خانـواده اقـدام به گسـترش کارگاه و خـط تولیـد نمـود و بـه کاالهـای خـود، تنوع بخشـید.
بـا تأسـیس شـرکت ویسـتاپوش پـارس در سـال ۱۳۹۴ ،کارگاه کازرونیان جهـش بزرگـی بـه سـمت هـداف خـود برداشـت کـه منجـر بـه تولـدبرنـدی بـه نـام زیبـو شـد. تبدیــل شــدن بــه یکــی از موثرتریــن تولیدکننــدگان و ارائــه کننــدگان ســبک پوشــاک بــرای زنــان مــدرن ایرانــی در سراســرجهان! ارائــه ســبک خــاص پوشــش در زنــان بــرای زندگــی مــدرن امــروزی کـه زیبـا هسـتند و یـا تمایـل بـه زیباتـر شـدن دارنـد. بـا توجـه بـه جایـگاه جدیـد زنـان در خانـواده و اجتمـاع و پوشـاک زیبـا بـرای زن امــروزی ایرانــی.

فروشگاه زیبو عرضه‌کننده انواع پوشاک ، انواع اکسسوری متنوع متناسب با سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد شما مشتریان شیک‌پوش خود در تمامی شعب فروشگاهی خود تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه زیبو در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/ziboo.official/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی و جشنواره‌ها اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات موجود در فروشگاه‌های زیبو را از وب‌سایت این مجموعه به آدرس : https://ziboo.com/ نیز به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

با خرید از وب‌سایت زیبو از تخفیف‌های شگفت‌انگیز زیبو در خرید اینترنتی بهره‌مند شوید.

زیبو برای راحتی شما مشتریان عزیز امکاناتی از قبیل: ارسال رایگان برای خریدهای بالای 200 هزار تومان، بازگشت و تعویض کالا تا 30 روز، ضمانت کیفیت مادام‌العمر و پرو درب منزل در نظر گرفته تا شما بدون دغدغه از شیک‌پوشی خود لذت ببرید.

blank
زیبو
AllWTC

————————————— شما هم امروز #بازیبو همراه با دانیال امیری @danialamr متخصص تربیت بدنی برنامه روز دوم رو دنبال کنید ۳تا از دوستای صمیمیتون رو‌ پایین همین پست تگ کنید و‌ به #ورزش در منزل #بازیبو دعوت کنید به قید قرعه به یک نفر یک‌عدد کارت #هدیه ۳۰۰،۰۰۰ تومانی ارائه میگردد ————————————- #فاصله_گذاری_اجتماعی #باهم_میگذریم #سبک_زندگی #مد #فشن…

————————————— شما هم امروز #بازیبو همراه با دانیال امیری @danialamr متخصص تربیت بدنی برنامه روز

ادامه مطلب »
blank
زیبو
AllWTC

‏. New Collection – S/S 2020 __________________________ برای آنکه خاطره های خوبی در ذهنتان ماندگار شوند #رنگ هایی بپوشید که به شما حس #راحتی و آرامش میدهند. این رنگ برای شما یاد آور چه چیزی است؟ __________________________ #خرید #آنلاین: www.ziboo.com و یا خرید حضوری با مراجعه به شعب تلفن: 021-54907 __________________________ #مد#شیک#پوشاک#شلوار#دامن#مانتو#شومیز#شال#روسرى#بهار#تابستان#تیشرت#بلوز#ziboo#style#iranian…

‏. New Collection – S/S 2020 __________________________ برای آنکه خاطره های خوبی در ذهنتان ماندگار

ادامه مطلب »
blank
زیبو
AllWTC

————————————— شما هم امروز #بازیبو همراه با دانیال امیری @danialamr متخصص تربیت بدنی برنامه روز سوم رو دنبال کنید ۳تا از دوستای صمیمیتون رو‌ پایین همین پست تگ کنید و‌ به #ورزش در منزل #بازیبو دعوت کنید به قید قرعه به یک نفر یک‌عدد کارت #هدیه ۳۰۰،۰۰۰ تومانی ارائه میگردد ————————————- #فاصله_گذاری_اجتماعی #باهم_میگذریم #سبک_زندگی #مد #فشن…

————————————— شما هم امروز #بازیبو همراه با دانیال امیری @danialamr متخصص تربیت بدنی برنامه روز

ادامه مطلب »
blank
زیبو
AllWTC

. ‏New Collection – S/S 2020 __________________________ #شاد باشید این خودش به تنهایی شما را پیروز می کند. #زیبو تمام انرژی های خوب را در این ست به شما می دهد و تنها کاری که شما می کنید انتقال آن به دیگران است. #مانتو مدل بارتو با طراحی خاص خود در کنار جین آبی روشن مدل مام استایل و شالی طوسی رنگ که آمیخته از زیبایی های طبیعت جنوب ایران است، کلکسیونی از #جذابیت را برای شما ساخته اند. __________________________ خرید آنلاین: www.ziboo.com و یا خرید حضوری با مراجعه به شعب تلفن: 021-54907 ____________________________________________ #زیبو#ست#مد#استایل#نوروز#بهار#فشن#شال#روسری#شلوار#مانتو#شومیز#زنانه#دخترانه ‏#ziboo#style#irstreetstyle#فاصله_گذاری_اجتماعی…

. ‏New Collection – S/S 2020 __________________________ #شاد باشید این خودش به تنهایی شما را

ادامه مطلب »