درباره وایت مزون

5/5

وایت، درایت پرکاربردترین پوششتان

سبک لباس پوشیدن شما می‌تواند در اولین برخورد از شما تصویر فردی جدی و حرفه‌ای و مترقی را نشان بدهد یا غیرحرفه‌ای و بی‌نظم. یادتان باشد خوب لباس پوشیدن به معنای مرتب بودن و در نظر گرفتن زمان و مکان برای انتخاب نوع پوشش است نه عجیب‌وغریب پوشیدن! اگر قرار است در اولین ملاقات پیروز باشید و فردی موفق جلوه کنید از همین حالا این توصیه‌های کارشناسان روابط انسانی را آویزه گوشتان کنید آن‌ها می‌گویند:«یک فرد موفق رنگ‌های مرده نمی‌پوشد، کفش‌های مرتب و تمیز می‌پوشد، در عطر و آرایش زیاده‌روی نمی‌کند، طلا و جواهرات زیادی از خودش آویزان نمی‌کند، موهایش همیشه مرتب است و دست‌کم دو بار در روز ظاهرش را در آینه چک می‌کند.»

خرید مانتو را می‌توان مهم‌ترین بخش خرید لباس بانوان ایرانی تلقی کرد. شما به‌عنوان بانوی ایرانی از مانتو بیش از سایر لباس‌ها استفاده می‌کنید. از آن به‌عنوان لباسی مناسب برای موقعیت‌های مختلف مانند مهمانی رسمی، قرارِ کاری مهم یا موارد روزمره مانند گردش‌ها و خریدها و دیدار دوستان خود و … استفاده می‌کنید. بنابراین بهتر است با شرایط و اصول انتخاب مانتو مناسب خود آشنا شوید تا با صرف کم‌ترین زمان خود، تجربه بهترین خرید را داشته باشید.

ممکن است شما هم گاهی در محل‌های متفاوت با ظاهر نامتعارف بانویی دیگر در آن جمع روبه‌رو شده باشید. البته این موضوع را می‌توان به سلیقه افراد نسبت داد و باید به سلایق متفاوت احترام گذاشت، اما بهتر است آداب و اصول حضور در مکان‌ها و مناسبات مختلف را رعایت کرد.

زمانی که صحبت از مانتو مجلسی می‌شود، ممکن است تعداد زیادی از افراد به یاد مانتو‌های پرزرق‌وبرق و منجوق کاری شده و یا گیپور دار بیفتند درصورتی‌که تعریف مانتو مجلسی الزاماً به این صورت نمی‌باشد. این نوع مانتو‌ها معمولاً از پارچه‌هایی دوخته می‌شوند که روی تن صاف و مرتب باشند و به‌سادگی چروک نشوند. ویژگی چروک نشدن مانتو مجلسی می‌تواند به دلیل استفاده بیشتر پلی‌استر نسبت به نخ در آن باشد. دوخت مانتو مجلسی به‌طور ویژه می‌باشد و مرتب و خاص بودن آن زبانزد عموم افراد است. فرم ایستایی مانتو مجلسی در تن به‌صورت اندامی هست و طرح آن بنا به سلیقه مشتریان متفاوت می‌باشد. شما در مجالس مهم مانند عقد یا عروسی یا حتی هنگام عزاداری‌های رسمی بهتر است از این نوع مانتوها استفاده کنید و به‌طور ویژه و خاص در جمع نزدیکانتان بدرخشید.

انتخاب مدل مانتو که هم کمک کند تا ظاهرتان متناسب‌تر دیده‌شده و هم زیبا ، راحت و شیک باشد به نظر کار مشکلی می‌آید. وایت مزون با اشاره به نکاتی در این مطلب سعی بر آن دارد که شمارا در انتخاب و خرید مانتو مناسب یاری کند.

مانتو به‌عنوان یکی از پرکاربردترین لباس‌ها که خانم‌ها با آن روزانه سروکار دارند، نقش مهمی در کاربری‌های مختلف روزانه، لباس فرم، میهمانی‌ها و مجالس ایفا می‌کند.

مانتوهایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن‌ها استفاده می‌شود باید به معنای واقعی تن خور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه‌ها (به‌طور مثال ۴ دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد، دست و پاگیر نبوده و در پایان ازلحاظ رنگ هم مناسب باشد تا بتوان همه‌جا از آن استفاده کرد. همه این موارد باید در کنار زیبایی که به شما می‌دهد بتواند با نزدیک شدن فصل گرما، لباس مناسبی هم برای بهار و تابستانتان باشد.

علاوه بر همه این موارد، نکات مهم دیگری هم در انتخاب مدل مانتو وجود دارد که به‌اندازه قد و ترکیب اندامی که شما دارید برمی‌گردد و به شما کمک می‌کند تا ظاهرتان متناسب‌تر دیده شود.

فروشگاه وایت مزون عرضه‌کننده پوشاک زنانه واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه انواع مانتوهای زنانه متناسب با سلایق و شیک‌پوشی هر چه‌بهتر شما تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه وایت مزون در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/white_mezonn/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع اجناس این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین هر یک از اجناس فروشگاه وایت مزون را به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin