تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

ما در گروه AllWTC از اوایل سال 1399 این کمپین را برای اولین بار در مجتمع های تجاری راه اندازی کردیم تا شما بتونید با شرکت در یک نظر سنجی ساده و دادن رأی به فروشگاه مورد علاقتون وارد دنیای انحصاری محصولات در داخل مجتمع های تجاری .شوید
شما می تونید به تمامی تخفیف ها و جشنواره هایی که فروشگاه مورد علاقتون داره قبل از هر کسی با خبر شوید و یا اگر بخواید می تونید به تمامی پیشنهاد‌های جذاب همون دسته بندی دسترسی داشته باشید! جالبیه این کمپین برای شما اینه که؛ می تونید هر مجتمع تجاری که دلتون بخواد به اطلاعاتش دسترسی داشته باشید و بهترین زمان خرید رو در مجتمع تجاری بدونین و از بخش نظر سنجی در داخل همون مجتمع بصورت انحصاری برای خودتون استفاده کنین!
این نظرسنجی کاملا رایگانِ ولی در دسترس همه نمی تونیم قرارش بدیم و فقط مخاطبش کسایی هستن که تو نظر سنجی رأی دادن و به قید قرعه برنده شدن. یعنی اطلاعاتی که بالا گفتم فقط به نفراتی ارسال میشه که پیگیر این مسابقات هستند و رأی خودشون رو به فروشگاه مورد علاقشون دادن.
ما در آخر از شمایی که برنده این مسابقه شدین می خوایم که شماره موبایل و یا ایمیل خودتون رو به ما بفرستی تا بتونیم اطلاعات طلایی رو براتون ارسال کنیم. فرقشون هم اینه که تو ایمیل دستمون برای ارسال عکس بازتره و راحت تر می تونیم پیشنهاداتمون رو براتون ارسال کنیم.