تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Jewelry

About Viana

به‌طورکلی رنگ‌های مختلف از ترکیب سه رنگ اصلی قرمز، آبی و زرد تشکیل می‌شوند. در انتخاب ترکیب رنگ مناسب باید توجه کنیم که هنگام ست کردن طلا، رنگ‌های مورداستفاده در لباس، زیورآلات و نیز سایر اکسسوری‌های مورداستفاده، چه میزان از رنگ‌های اصلی را در ترکیب خوددارند. همچنین باید آن‌ها را بارنگ پوست صورت و بدن خود هماهنگ کنیم .

برای انتخاب ترکیب رنگ، الگوهای مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. در این قسمت به  چند مورد از این الگوها اشاره می‌کنیم: • از رنگ‌های نزدیک به هم استفاده کنیم: در این الگو بر اساس رنگ اصلی در ترکیب رنگی موردنظرمان، سایر رنگ‌ها را در طیف نزدیک به همان رنگ انتخاب می‌کنیم. به‌عنوان‌مثال اگر رنگ اصلی (که بیشترین میزان استفاده را دارد) آبی باشد، رنگ‌های دیگر نیز باید در طیف آبی مانند آبی روشن یا آبی تیره باشند. نسبت استفاده از هرکدام از این رنگ‌های اصلی تعیین‌کننده رنگ نهایی است. با توجه به این نکته، رنگ‌های مکمل به رنگ‌هایی گفته می‌شود که در نسبت استفاده از سه رنگ اصلی در تقابل یکدیگر باشند.  اگر لباسی که انتخاب کرده‌اید رنگی خنثی ( سفید یا مشکی ) داشته باشد، در این صورت دست شما برای انتخاب رنگ طلا بازتر خواهد بود. 

ویاناگالریا به‌منظور انتخاب بهتر شما، به تولید انواع محصولات طلا در طرح‌های گوناگون شامل مشتقات چرمی، بندی، زنجیری و یا سنگ‌ها و نگین‌های متنوع در رنگ‌بندی مختلف پرداخته است. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید به‌راحتی برای انواع لباس، زیورآلات مناسب بارنگ دلخواه خود را تهیه کنید.

به‌عنوان‌مثال اگر رنگ غالب در لباس شما نارنجی است و می‌خواهید آن را با رنگ مکمل ست کنید، بهتر است زیورآلات با رنگ آبی استفاده کنید. در این صورت انگشترهایی که در آن‌ها از سنگ فیروزه استفاده‌شده است، گزینه مناسبی هستند. و یا هنگام استفاده از لباس‌های مشکی، محصولات دارای سنگ مروارید (مانند انگشتر لوتوس یا  گوشواره پنتاس) پیشنهاد جذابی هستند.

همچنین محصولاتی همچون دستبند دیاکو رولکسی و دستبندهای بندی گلاریس با بیش از 10 رنگ متنوع تولیدشده و شما می‌توانید رنگ متناسب بالباس خود را از بین آن‌ها انتخاب کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای ست کردن طلا و زیورآلات بالباس، هردوی آن‌ها باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که همدیگر را پوشش دهند. به‌عبارت‌دیگر اگر طرح روی لباستان شلوغ است، از طلاجات ساده و ظریف‌تر و درصورتی‌که طرح لباس ساده است از طلاهای پرکارتر استفاده کنید. لباس و طلای شما باید در کنار هم به‌عنوان یک مجموعه واحد دیده شوند نه اینکه برای دیده شدن با یکدیگر رقابت کنند.

ویانا گالریا ارمغان پشتوانه تجربه‌ای 25 ساله، برای مخاطبان و مشتریان ویانا گالریا، علاوه بر تخصص، مهارت و چیره‌دستی استادانه در امر تولید زیورآلات، لطافت، صداقت، صمیمیت، محبت، خونگرمی و مهمان‌نوازی مردمان کرمان و به‌ویژه شهر با قدمت و اصالت جیرفت می‌باشد.

بازوی توانا و قدرتمند تجربه و تخصص در تولید از یک‌سو و حضور شرکت سنجش بنیادین انگاره، یکی از شرکت‌های مطرح در حوزه‌های مدیریتی و مطالعاتی، به‌عنوان بازوی علمی و متخصص مدیریتی در ویانا گالریا، از سوی دیگر، امری است که این مجموعه را در بازار پرفرازونشیب طلا و جواهر کشور و جهان، بی‌بدیل می‌نماید.

 ارمغان انگاره برای مخاطبان و مشتریان ویانا گالریا، علاوه بر پیاده‌سازی ساختارهای نوین مدیریت، بر اساس علوم مدیریتی به‌روز جهان، ایجاد بسترهای مطالعاتی باهدف درک و شناخت نیازها، انتظارات، خواسته‌ها و خوشایندهای مخاطبان و مشتریان، از طریق نیروهای نخبه، متخصص و جوان می‌باشد.

ویانا گالریا واقع در مجتمع تجاری کورش ؛ فرشی زربافت با تاروپودی از علم و تخصص برداری از تجربه…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن ویانا گالریا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/vianagalleria/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع محصولات بی‌نظیر این گالری اطلاع یافته و کلیه‌ی محصولات این گالری را از طریق وب‌سایت  https://www.vianagalleria.com/ به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.