تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

درباره وهاب

5/5

آینه‌ی ویژگی‌های فردیت

زندگی یک جاده‌ی طولانی است و ما در این مسیر با نگاه به اطراف اطلاعات زیادی را وارد ذهن و مغزمان می‌کنیم درست لباس پوشیدن یکی از مواردی است که ما با نگاه کردن در طول زندگی به دست آورده‌ایم.

یک‌بار یک لباس بپوشید که با الیاف طبیعی پنبه و کتان و یک لباس بپوشید که سرتاسر با الیاف مصنوعی و پلاستیکی ساخته‌شده است آنگاه به‌وضوح می‌توانید تفاوت آن را احساس کنید. لباس چیزی است که سرتاسر عمرمان نزدیک‌تر از هر چیز دیگه ای با ما در ارتباط هستند بنابراین بهتر است که با صرف کمی هزینه بیشتر لباسی را انتخاب کنیم که از الیاف طبیعی ساخته‌شده باشد زیرا ارزشش را دارد.

جین‌های زاپ دار، بوت کات و دمپاگشاد، شلوارهایی که در مچ پا کش‌دارند و … ممکن است در اندام یک نفر زیبا و در دیگری این‌طور نباشند بنابراین هر مدل برای هر سن و استایلی مناسب نیست. سبک خودتان را پیدا کنید این از هر چیزی جذاب‌تر است.

هیچ‌گاه برای لباس پوشیدن از دیگران به‌ویژه دوستان و اقوام و … خود تقلید نکنید خودتان باشید این می‌تواند شمارا جذاب کند در غیر این صورت اگر از گران‌قیمت‌ترین لباس‌ها نیز استفاده کنید جذاب نخواهد بود.

هر لباسی مناسب یک شرایط خاصی است، شلوارک‌های هاوایی، دمپایی لا انگشتی، پیراهن‌های رنگارنگ و … فقط و فقط باید در مکان و زمان خودش پوشیده شوند هیچ‌گاه برای همه‌ی شرایط از یک لباس خاص استفاده کنید زیرا ممکن است در یک مکان شما بسیار خوش استایل باشید اما با همان‌ها در مکان و زمان دیگری افتضاح به نظر برسید!

شما فکر می‌کنید که با یک کت‌وشلوار خاص در هر مکان شبیه جیمز باند می‌شوید؟! خیر این‌طور نیست مثلاً زمانی که با دوستان صمیمی‌تان به دورهمی و گردش می‌روید پوشیدن کت‌وشلوار شمارا خوب و با استایل نشان نمی‌دهد.

برای ساخت امضای استایلتان چیزی مناسب است که هیچ‌گاه از روند مد خارج نشود درواقع چیزی است که شما می‌خواهید به‌عنوان نشانه‌ی استایلتان همیشه همراه داشته باشید. گاهی ساده‌ترین‌ها شیک‌ترین‌ها هستند همه‌ی این نکات به موقعیت‌شناسی شما برمی گرد گاهی با ساده‌ترین‌ها می‌توانید بهترین باشید مثلاً یک تی‌شرت سفید و یک شلوار جین می‌توانید استایل خوبی بسازید. همانظور که تام فورد می‌گوید: آنچه به نظر می‌رسید را کشف کنید.

برای شیک‌پوشی و خوش‌لباسی در دنیای امروز ترندهای مربوط به استایل آقایان خیلی گسترده‌تر شدند و فقط محدود به لباس خاصی نیستند و شما باید از میان انبوه این ترندها، لباس مناسب خود را انتخاب کنید. داشتن استایل به‌روز و منحصربه‌فرد یکی از خواسته‌های آقایان در دنیای امروز است.

همان‌طور که می‌دانید ظاهر بیرونی هر فرد را می‌توان به‌طور خلاصه استایل وی نامید . استایل شخصی بیانگر شخصیت فرد ، رفتار وی و به‌نوعی آینه‌ی ویژگی‌های هر فردی است. بنابراین نوع پوشش در جلوه اجتماعی که افراد دارند بسیار حائز اهمیت است.

فروشگاه وهاب عرضه‌کننده استایل مردانه واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه انواع استایل مردانه متناسب با سلایق منحصربه‌فرد و ترندهای به‌روز دنیا تهیه و تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه وهاب در شبکه اجتماعی اینستاگرام : https://www.instagram.com/twentyfive_v/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین هر یک از این محصولات را به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.