تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم (ارومیه)

امروزه با پیدایش سریع و روند رو به رشد مراکز خرید در جهان و افزایش رقابت میان صاحبان این صنعت، بیش از پیش نیاز به قدرت حضور در مدت زمان طولانی دراین صنعت به چشم می خورد.
یکی از مهم ترین عوامل در رونق مستمر این مراکز خرید، حفظ کیفیت در خدمات رسانی و جلب رضایت مخاطبان است. حال با توجه به حساسیت موضوع و وجود رقبا چه چیز بیشتر از یک مدیریت صحیح و یکپارچه در زمان بهره برداری این مراکز خرید میتواند این رونق را حفظ کند؟
در همین راستا مدیریت بهره برداری عامل اصلی رونق یک مرکز خرید موفق است، برنامه ریزی یکپارچه جهت چگونگی اداره مراکز خرید چند منظوره که با نیازها و سلایق متفاوتی از جانب مراجعه کنندگان خود همراه است، امری بسیار ضروری و حساس در پایداری حیات و رونق این مراکز می باشد.

مشخصات پروژه سیتادیوم ارومیه

سیتادیوم اورمیه از لحاظ اقتصادی در دسته مراکز لوکس تجاری قرار گرفته و از همین‌ رو تمام فضاها متناسب با چنین سطحی از عملکرد خلق شده است.
سطح نفوذ و عملکرد درنظر گرفته شده برای این پروژه، ملی است به نحوی که بتواند در تمامی سطوح شهری، منطقه‌ای و ملی نقش مهم و پررنگی ایفا نماید. درواقع هدف اصلی مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم تبدیل این پروژه به یک برند در حوزه مجتمع‌های تجاری است. مال زنجیره ای سیتادیوم ارومیه جزء پروژه هایی است که در شهر های مختلف ایران در حال ساخت می باشند.
مدیریت بهره برداری از این مراکز خرید وابسته به شرکت اشل می باشد. مرکز خرید سیتادیوم ارومیه واقع در انتهای خیابان سعدی ۲ و ابتدای خیابان پرواز یکی از مدرنترین و بروز ترین مرکز خرید های ارومیه می باشد که در حال تکمیل و توسعه می باشد.
مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه 5 طبقه است که شامل هایپرمارکت و پارکینگ می شود و پیش بینی توسعه سینما نیز در طراحی آن دیده شده است. سیتادیوم با توجه به توپوگرافی مناسب زمین، در دو فاز A و B طراحی شده است که در دو فاز زمانی نیز ساخته می شوند.
فاز اول سیتادیوم شامل هایپرمارکت و تمامی واحدهای پشتیبانی کننده آن و همچنین ردیفی از مغازه ها خواهد بود و مساحت زیرساخت آن 33776 مترمربع می باشد.
فاز دوم سیتادیوم اورمیه شامل یک ساختمان 6 طبقه تجاری خواهد بود که طراحی پارکینگ نیز در این فاز دیده شده است. مساحت زیرساخت فاز دوم 159849 مترمربع می باشد. مساحت زیرساخت کل پروژه 193625 مترمربع می باشد.

مروری بر امکانات مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه

مرکز خرید سیتادیوم یک طبقه مجزا فودکورت و کافی شاپ در طبقه چهارم، با کیفیت بالای طراحی و اجرا همراه با سیستم های تهویه مطبوع و فضاهای تخلیه هوا، به همراه سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی، سیستم تفکیک و دیاگرام انتقال زباله - شهربازی، با مساحتی چشم گیر در رقابت با دیگر مراکز تفریحی - هایپرمارکت، در فضایی با وسعت بالا با سیستم تمام هوا و طراحی استاندارد - فضای کافی و مناسب پارکینگ برای استفاده کنندگان به صورت یک طبقه کامل پارکینگ و 8 طبقه پارکینگ در فضای نیمه باز نیم طبقات
- فضاهای بهداشتی با تعداد مناسب و کافی
- سرزمین بازی کودکان
-احداث یک طبقه سینما در آینده

سیتادیوم ارومیه پذیرای اولین حضورهایپر استار

سیتادیوم ارومیه پذیرای اولین حضور شرکت کارفور (هایپر استار) در شمال غرب ایران خواهد بود.
آغاز به کار هایپر استار همزمان با افتتاح فاز A، نشان از سطح بالای استانداردهای مرکز خرید سیتادیوم ارومیه برای حضور برندهای برتر دارد.
سیتادیوم ارومیه در پی آن است تا استاندارد لازم برای ورود تمامی برندها و خرده فروشی های مطرح جهان را داشته باشد و از این رو هدف اصلی آن تبدیل شدن به یک برند در حوزه مجتمع های تجاری است.

سایر امکانات مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم

مساحت بالای مجموعه و نورگیرهای بزرگ
سیستم های تهویه مناسب
سرویس بهداشتی های مدرن
پله برقی و آسانسور در سراسر مجتمع
فود کورت و کافی شاپ در طبقه ششم هایپر استار
شهر بازی در مساحت زیاد هایپر مارکت (شرکت کارفور) در فضایی با وسعت بالا
دارای سیستم هوشمند BMS
دارای سیستم ذخیره برق UPS و برق اضطراری
آسانسورهای نفربر و باربری
سیستم های ذخیره آب
دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی و امنیتی و حراستی
سیستم تلفن مرکزی
سیستم اطفاء حریق
دارای انبار و سردخانه
محوطه و فضای سبز مدرن بیرون ساختمان
دارای آبنما و فضاهای سبز داخل ساختمان
مجتمع تجاری تفریحی سیتادیوم بخش‌های پوشاک کودک و بزرگسال، طلا و جواهر، لوازم منزل و دکوری، لوازم الکترونیک، مایحتاج روزانه خانواده، فضای بازی کودکان، کافه و رستوران را شامل می شود.

سازنده و سرمایه گذار در سیتادیوم ارومیه

پروژه منحصربفرد سیتادیوم ارومیه با مشارکت شرکت بوکا از بخش خصوصی با شهرداری ارومیه در حال ساخت و اجرا می باشد. سازندگان و سرمایه گذاران مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه در پی رعایت استانداردها و نکات طراحی و ساخت مدرن ترین مال در شهر ارومیه، از تجارب معماران و طراحان بین المللی استفاده کرده و سعی کردند تمامی این نکات طراحی که سبب تفاوت و تمایز یک مال از یک پاساژ می شود را در این طرح بگنجاند.

سرمایه گذار

شهرداری ارومیه یکی از سرمایه گذاران پروژه سیتادیوم ارومیه می‌باشد.

سرمایه گذار

هلدینگ بوکا یکی از سرمایه‌گذاران اصلی سیتادیوم ارومیه می‌باشد.

سیتامیت یک سبک زندگی است!

سیتامیت یعنی از لذت بردن از لحظات زندگی، آسایش و سلامتی، یک ملاقات با کیفیت و حال خوب در کنار کسانی که دوستشان داریم... فودھال سیتامیت از یک سو فضایی برای آرامش خانواده ها و دورهمی آنهاست وازسویی مکمل گذراندن یک روز هیجان انگیز در سیتادیوم و خریدی با کیفیت است. انتخاب غذاھای متنوع، لذت بخش، معطر و خوشمزه لحظاتی جذاب وھیجان انگیز را در سیتامیت خلق می کند.
در فودهال سیتامیت دو بخش مجزای غذاهای ایرانی و بین الملل وجود دارد که طیف گسترده ای از سلایق را پوشش می دهد و موجب رضایت خاطر همگان می شود.
همچنین، سیتامیت با توجه به سیاست خود در طبخ غذاهای سالم فضایی لذت بخش را برای کسانی که از فرهنگ غذایی خاصی پیروی می کنند و سلامت تغذیه برای آنها بسیار حائز اهمیت است فراهم کرده است. از جمله اتفاقات بسیار جذاب در فودهال سیتامیت امکان مشاهده فرآیند طبخ غذا در این محیط می باشد. اشراف به فضاهای تهیه غذا، دیدن آتش های شعله کشیده در قسمت های پخت کباب و برگر و دید به تنورهای مختلف پیتزا و غذاهای ترکی و امکان مشاهده مراحل آماده سازی غذاهایی همچون پاستا؛ باعث ایجاد حس رضایت و لذتی دو چندان از غذا خوردن می شود.
فودهال سیتامیت جایی برای رفع گرسنگی نیست؛ اینجا یک نمایش تمام عیار برای دوستداران غذا و نوشیدنی است، جایی که همه می توانند از تمامی لحظات خود در کنار خانواده و دوستان لذت ببرند.

از جمله اتفاقات بسیار جذاب در فودهال سیتامیت امکان مشاهده فرآیند طبخ غذا در این محیط می باشد. اشراف به فضاهای تهیه غذا، دیدن آتش های شعله کشیده در قسمت های پخت کباب و برگر و دید به تنورهای مختلف پیتزا و غذاهای ترکی و امکان مشاهده مراحل آماده سازی غذاهایی همچون پاستا؛ باعث ایجاد حس رضایت و لذتی دو چندان از غذا خوردن می شود. فودهال سیتامیت جایی برای رفع گرسنگی نیست؛ اینجا یک نمایش تمام عیار برای دوستداران غذا و نوشیدنی است، جایی که همه می توانند از تمامی لحظات خود در کنار خانواده و دوستان لذت ببرند.

چرا فودهال و نه فودکورت؟

- مدیریت تمامی غرفه های فودهال سیتامیت یکپارچه است و بنابراین دغدغه سفارش غذا و نظارت بر کیفیت غذاها از سمت مشتریان کاهش پیدا می کند.
- با توجه به کاهش فضاهای پشتیبان ناشی از یکپارچگی عملکردی غرفه های غذایی، هزینه های سربار کاهش یافته و بالطبع کاهش قیمت عرضه خدمات را به همراه خواهد داشت.
- فودهال ها بر خلاف فودکورت ها جایی برای سرو عمده غذاهای فست فودی نیستند و بیشتر بر ارائه غذا بر پایه فرهنگ های گوناگون تمرکز دارند و فضاهایشان برای ماندن و استراحت کردن و دور هم بودن طراحی شده است.
- خدمات به مشتریان، حفظ استانداردهای بالای خدماتی برای برند فودهال و رضایت مشتریان از تجربه حضور؛ از جمله مهم ترین دغدغه های مدیریتی در فودهال است.

خلق یک برند منحصربفرد برای اورمیه درمرکز تجاری تفریحی سیتادیوم

شرکت دوان ایرانیان به عنوان خالق برند سیتادیوم با توجه به رونق مال های تجاری در سرتاسر ایران، روند رو به رشد آن ها همچنین افزایش رقابت در میان صاحبان کسب و کار برای جذب مشتری، با درنظرگرفتن مزایای رقابتی و همچنین ایجاد تمایز در قالب یک برند جدید، تصمیم به ایجاد مراکز تجاری زنجیره ای برای اولین بار درسر تاسر ایران گرفت.
خلق برند سیتادیوم با رویکرد یک فضای خانوادگی، پویا و شاد برای تمام اعضای خانواده و همچنین اقشار متوسط جامعه پایه گذاری شده است، تا بتواند علاوه بر حضور تمامی اعضای خانواده درکنار هم، استفاده از امکانات مدرن را در بالاترین سطح کیفی برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.

برند های فعال مرکز خرید سیتادیوم اورمیه

 • هایپراستار سیتادیوم

 • چرم درسا سیتادیوم

 • چرم مشهد سیتادیوم

 • میستریا سیتادیوم

 • جین وست سیتادیوم

 • فود هال سیتادیوم

 • جین وست کیدز سیتادیوم

 • پریماپلاس سیتادیوم

 • بادی اسپینر سیتادیوم

 • ویکتورینوکس سیتادیوم

 • شرکت بازرگانی  کیش بهین سیتادیوم

 • مل اند موژ سیتادیوم

 • موژان سیتادیوم

 • سیتامیت سیتادیوم

 • آذر کاکتوس سیتادیوم

 • هالیدی سیتادیوم

 • کهن سیتادیوم

 • تی تی سیتادیوم

مشخصات پروژه سیتادیوم اورمیه

مساحت کل زیر ساخت193625
تعداد فاز2 فاز
مساحت زیرساخت فاز اول33776
مساحت زیرساخت فاز دوم159849

توضیحات طبقات سیتادیوم اورمیه

تعداد طبقات فاز1 سیتادیوم5 طبقه که شامل هایپرمارکت و پارکینگ
تعداد طبقات فاز2 سیتادیوم6 طبقه تجاری که شامل پارکینگ نیز خواهد بود

مرکز خرید سیتادیوم ارومیه کجاست ؟!!