تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

touba kids

About touba kids

برای خوش استایل بودن ذاتی کودکان همین بس که از لحظه تولد دارای جذابیت هستند و این جذابیت را تا حدود سن بلوغ حفظ می‌کنند. اما یک عامل مهم که باعث افزایش سطح جذابیت یک کودک می‌شود، اغلب نحوه لباس پوشیدن است. کودکان تا یک سنی توانایی انتخاب لباس را ندارند، در این مرحله است که نقش والدین برای خوش استایل کردن کودک پر‌رنگ می‌شود

دقیقاً مانند کمد لباس آدم‌بزرگ‌ها، برای کمد لباس کودکان هم وجود قطعات ضروری الزامی است. بهترین قسمت در مورد لباس‌های ضروری این است که اساساً با هر چیزی جفت می‌شوند. یک نمونه کامل شناخته‌شده از این نوع لباس، تیشرت مشکی است که در هر مناسبت قابل‌استفاده است و با هر جزء دیگری به‌راحتی ست می‌شود. نمونه‌های خوب  لباس‌های ضروری برای پر کردن کمد لباس کودک شامل تیشرت‌های سفید، جین‌های روشن، لباس‌های دکمه‌دار رنگی و کفش‌های اسپرت است.

51117066_2249794695032863_7305279250649579520_n

اکنون‌که از اهمیت اصول اولیه اطلاع دارید می‌توانید مهارت‌های یک ظاهر ساده را به سطوح بالاتر ارتقاء دهید. لوازم جانبی کودک می‌تواند هر نوع لباس را از ساده به خارق‌العاده تبدیل کند و کودکتان را خوش استایل‌تر. اکسسوری‌های کودکان شامل انواع کلاه، دستمال‌گردن، ساعت مچی، کوله‌پشتی یا غیره باشد. مانند یک استایلیست، استایل کودک خود را بچینید و از داشتن یک کودک بامزه‌ی خوش استایل لذت ببرید!

اطمینان از این‌که بچه‌های شما در لباس خود راحت هستند، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. لباس نامناسب باعث اثرات نامطلوب زیادی می‌شود: کودک احساس خارش می‌کند یا لباس برایش تنگ است یا توانایی تحرکش کم می‌شود یا کمتر در مدرسه تمرکز می‌کند. هنگام پِرو کردن لباس، حتماً کودک خود را به حرکت، خم شدن و دویدن در جای خود وادار کنید.

هنگام انتخاب لباس برای فرزندان خود، اطمینان حاصل کنید که باشخصیت آن‌ها مطابقت دارند. این‌که کودک شما پرجنب‌وجوش و فعال است یا آرام و اهل یکجا نشستن و کتاب خواندن است، در خرید لباس تعیین‌کننده است.

وقتی از یک برند، لباسی برای کودک خوش استایل تان خریدید و از جنس و کیفیت آن راضی بودید، با روند رشد کودک می‌توانید سایزهای مختلف آن را خریداری کنید. این حالت دو مزیت دارد: یک این‌که استایل کودکتان امضا دار خواهد بود، دیگر این‌که کودک به آن نوع لباس عادت خواهد کرد و بحثی در آن مورد باهم نخواهید داشت.

ناگفته نماند شیک‌پوشی برای نوجوانان مسئله بااهمیتی است و بسیاری از آن‌ها برای اینکه شیک‌پوش و متناسب باشند وقت و هزینه زیادی را صرف می‌کنند.

فروشگاه طوبی کیدز نمایندگی انحصاری پوشاک ترکیه عرضه‌کننده لباس کودک و نوجوان در رده‌های سنی نوزاد تا 15 سال با برندهای ترک برای شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه طوبی کیدز در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/toubakids/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع اجناس این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین کلیه اجناس این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر با ارسال رایگان در سراسر ایران تحویل بگیرند.

 

allwtc
پوشاک مردانه تبریز
AllWTC
allwtc
پوشاک مردانه تبریز
AllWTC
allwtc
پوشاک مردانه تبریز
AllWTC
چرا باید در دوران کرونا به فروشگاه خود اجاره بدهیم؟
اخبار
nima