درباره تودوک

5/5

استایلی برا دوک کوچولوی شما

خرید لباس بچه شیرین است؛ اما آنقدرها هم آسان نیست. به ویژه که باید به نکات خاصی در مورد آن دقت کنید. نگرانی‌ها از انتخاب سایز و جنس شروع می‌شود تا به راحتی و قیمت مناسب برسد.

اصلا همین جمله معروف «ماشاالله چه زود قد کشیده» هم به خرید لباس بچه مربوط می‌شود؛ چون هر چه بیشتر قد می‌کشد یعنی باید لباس جدیدتری برایش خرید! برای خرید لباس بچه گانه اول راحتی لباس را در نظر بگیرید.همیشه به یاد داشته باشید که بچه ها زودتر از آنچه شما تصورش را می کنید رشد می کنند. لباس باید کمی برای کودک آزاد باشد در غیر اینصورت بعد از چند بار استفاده باید آن لباس را کنار بگذارید وبه سراغ خرید لباس بچه گانه با سایز بزرگ تر باشید.

خرید لباس برای یک بچه ی کوچک خیلی خوشایند است ولی برای یک نوجوان کمی مشکل است. اگر می خواهید برای بچه ای که در حال رشد است یا نوجوانی که لجبازی می کند لباس بخرید، قبل از خرید بهتر است برنامه ریزی کنید تا هم وقت تان تلف نشود و هم پول تان، در واقع صرفه جویی در دو چیز با ارزش برای خانواده های پر مشغله.

در خرید لباس بچه گانه افراط نکنید. نوزادان و نوپایان خیلی زود رشد می کنند چون ممکن است یک لباس مهمانی را فقط یکبار استفاده کنید. هنگام تهیه لباس برای کودک تان، راحتی لباس هنگام پوشیدن و درآوردن را در نظر بگیرید تا هنگامی که کودک خواست خودش کارش را انجام دهد با لباس درگیر نشود.در خرید لباس بچه گانه  به این نکته توجه کنید که لباس با الیاف طبیعی و بدون دخالت مواد شیمیایی باشد تا تماس آنها را با مواد شیمیایی و مضر کمتر کنید چون پوست آنها حساس، نازک و لطیف تر است .

همه والدین دوست دارند که کودکشان آراسته و خوش تیپ به نظر برسد. سلیقه والدین در خوش تیپ بودن کودک نقش اساسی دارد . باید بدانید نحوه لباس پوشیدن فرزندتان در آینده و موقعیت او تاثیر گذار خواهد بود زیرا والدین نقش اساسی در ایجاد سلیقه کودکان خود برای آینده دارند پس بهتر است لباس هایی را برای کودکتان انتخاب نمایید تا منعکس کننده ی معصومیت و سادگی دنیای کودکان باشد و او را خوش تیپ و جذاب نشان دهد.

با هر لباسی می توانید جوراب شلواری مناسب آن لباس را به دخترتان بپوشانید پس برای اینکه یک کودک شیک پوش داشته باشید انواع رنگ ها و طرح های جوراب شلواری را تهیه کنید و مناسب با هر لباسی به او بپوشانید. برای رسمی تر به نظر رسیدن پسرتان در در یک مجلس مهمانی به جای بلوز و تیشرت به او یک پیراهن مردانه راه راه یا چهار خانه به همراه یک شلوار لی بپوشانید. برای انتخاب کفش نیز یک کفش کالج واکس خورده، برایش در نظر بگیرید و برای تکمیل شدن تیپ رسمی او ساعت مچی فراموشتان نشود.

فروشگاه تودوک عرضه انواع پوشاک کودکانه واقع در مجتمع عرش آجودانیه انواع پوشاک دخترانه و پسرانه با کیفیت بالا را جهت خوش استایلی هر چه بهتر کودکان شما تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می توانند با دنبال نمودن فروشگاه تودوک در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/twodook_aj/ از اخبار فروش ها و تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و هر یک از اجناس فروشگاه تودوک را بصورت حضوری و یا از طریق دایرکت به آسانی خریداری نموده و در محل مورد نظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin