تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Tehran Home

About Tehran Home

تصمیم‌گیری درباره استفاده از لوازم دکوری در دکوراسیون داخلی منزل همیشه برای ما کار سختی بوده، اینکه محیط خانه را بیش‌ازحد شلوغ نکنیم یا چه وسیله‌ای را انتخاب کنیم که به سبک چیدمان ما بیاید، باعث می‌شود گاهی اوقات اصلاً سراغ اکسسوری های دکوراسیون خانه نرویم. که با انتخاب درست این وسایل می‌توانید با اضافه کردن هر یک از آن‌ها به چیدمان خانه تغییری کوچک اما چشمگیر را ایجاد نمایید.

هر چه قدر هم که به طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان اهمیت دهید، باز هم نمی توانید نقش لوازم دکوری را نادیده بگیرید. اصلا انگار آن ها به خانه و دکوراسیون داخلی آن روح و جان می بخشند. هر چه قدر هم که ریز و کوچک باشند اما قطعا تاثیرات بزرگی در دکوراسیون داخلی خانه شما دارند، بیاید امروز با هم یک سری از این لوازم دکوری کوچک برای دکوراسیون داخلی خانه را که می توانند در خانه تان غوغا کنند

73246487_442398953114754_6597166227326500864_n

 

قسمتی از فضای میز عسلی اتاق نشیمن را به چند قطعه تزیینی اختصاص دهید. در انتخاب وسایل دقت کنید که اندازه و شکل آن‌ها متفاوت باشد تا بیش‌تر به چشم آیند. شکل خاص و رنگ وسایل دکوری بیش از هر چیز جلب‌توجه کرده و تفاوت رنگ‌، اشکال مختلف هندسی و اندازه‌های متفاوت اگر به‌خوبی رعایت شود توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

لوازم دکوری سرامیکی و شیشه‌ای به دکوراسیون خانه‌ی شما رنگ و بافت اضافه می‌کنند و بسته به اینکه چقدر می‌توانید از این ظروف زیبای شکستنی در خانه نگهداری کنید می‌توان محدوده‌ی استفاده از آن‌ها را افزایش داد. از گلدان‌های مینیمال یا طرح‌های غیر هندسی و برجسته تا بشقاب و شمعدان و ظروف پذیرایی، تنوع زیادی در دکوراسیون با دکوری‌های سرامیکی و شیشه‌ای دارید.گلدان‌های کوچک سرامیکی یا شیشه‌ای را می‌توان در قفسه‌های بوفه و کتابخانه یا در مرکز میز جلوی مبلی و میز غذاخوری قرارداد. قرار دادن یا ندادن گل در گلدان کاملاً به حال و هوای خودتان بستگی دارد، این قطعات سرامیکی بدون شاخه‌های گل هم یک اثر هنری زیبا برای تزیین خانه شما هستند.

رعایت اصول دکوراسیون داخلی و توجه به جزییات در چدیمان لوازم منزل در سال‌های اخیر بین ایرانیان رواج بیشتری پیداکرده و طرفداران این هنر باعلاقه‌ی بیشتری تغییرات دنیای مد و دکوراسیون را دنبال می‌کنند. در این میان برندهایی همچون خانه طهران وجود دارند تا پلی باشند بین مصرف‌کنندگان داخلی و محصولات دکوراتیو و تزیینی، که لوازم دکوری و اکسسوری های روز دکوراسیون دنیا در خانه‌ی ایرانیان هم به‌راحتی در دسترس باشد.

به‌طورمعمول هنگامی‌که ما در مورد چگونگی قرار دادن یک آیتم در یک اتاق صحبت می‌کنیم، ارزش آن را ازلحاظ عملکرد و زیبایی‌شناسی در نظر می‌گیریم.لوازم دکوری در این قانون استثنا است. قطعات تزئینی لوازم جانبی هستند که صرفاً به‌منظور اضافه کردن ارزش‌های سبک، طراحی‌شده‌اند. گفته‌شده که این اشیا نقش مهمی در طراحی دارند. این اشیا همان مواردی هستند که فضا را صرفاً کاربردی می‌کنند و درنتیجه به فضا احساسی یک‌بعدی می‌دهند. وسایل دکوری همچنین چیزهایی هستند که کمک می‌کند تا همه عناصر باهم مطابقت داشته باشند و یک دید کلی و یکپارچه از طراحی فراهم می‌کند در نظر داشته باشید که ازآنجاکه این نکته‌ها صرفاً به‌منظور جذب بیشتر فضای بصری است، اغلب برخی از آن‌ها خیلی مهم هستند و نیاز به جسارت دارند. همان‌طور که شما در مورد چگونگی اضافه کردن قطعات تزئینی به طراحی داخلی خود فکر می‌کنید، یک قانون به یاد داشته باشید: هر یک از لوازم جانبی باید به‌خودی‌خود جلوه داشته باشند و چشم‌نواز باشند و البته به‌اندازه‌ی کافی با دیگر موارد ارتباط داشته باشد و به‌گونه‌ای باشد که گویی با آن‌ها مشترک است.

فروشگاه خانه طهران عرضه‌کننده انواع وسایل دکوری و دکوراسیون با تنوع‌های متفاوت متناسب با سلایق و چیدمان منازل شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه خانه طهران در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/tehran_home_/ از اخبار و تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

خانه طهران
nima
خانه طهران
nima
خانه طهران
nima
خانه طهران
nima
خانه طهران
nima
خانه طهران
nima