تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

شمال تهران مجتمع‌های تجاری زیبا و جذابی دارد؛ اما شاید کمتر بتوان در این منطقه مجتمعی را یافت که مانند مجتمع عرش آجودانیه هم تجاری و هم تفریحی در 6 طبقه و 152 واحد باشد

در واحدهای تجاری طبقه همکف، می‌توانید هم برندهای معتبر و هم غیربرند را پیدا کنید.

این تنوع در قیمت و کیفیت محصولات می‌تواند منجر به انجام راحت‌تر خرید برای شما شود طبقه منفی یک عرش فقط به هایپرمارکت اختصاص دارد

طبقه اول به واحدهای تجاری با برندهای معتبر از جمله : مارال چرم، واگن، برشکا، دیوید جونز، زیروتن، مرکاتو، کافه گجت، ایرانه، نورا حجاب و… اختصاص دارد.

مجتمع تجاری رویال سعادت آباد اداری با ۱۸ طبقه اداری، تجاری و فودکورت است.

مجتمع تجاری اداری رویال سعادت آباد دارای ۲ طبقه تجاری شامل ۵۰ واحد تجاری، ۸ طبقه اداری شامل ۵۶ واحد لوکس اداری، ۱ طبقه فودکورت لوکس دارای تراس بزرگ، ۷ طبقه پارکینگ هوشمند، ۶ آسانسور و ۴ پله برقی.

فودکورت این مجموعه دارای فضای باز تراس است که در فصول غیر سرد، سقف آن جمع شده و بازدیدکنندگان می توانند از فضای باز و چشم انداز روبروی مجموعه لذت ببرند.

 

آرتمیس فرمانیه سه طبقه روی طبقه همکف و نه طبقه زیر طبقه همکف دارد و یکی از مراکز خرید مدرن تهران محسوب می‌شود.طبقه منفی ۹ تا منفی پنج به پارکینگ مجموعه اختصاص دارد، بنابراین خیالتان بابت جای پارک راحت باشد.

طبقه منفی دو علاوه بر پارکینگ، دربرگیرنده دفتر مدیریت مجموعه و یک سوپرمارکت مجهز است که شما را از رفتن به خارج مجموعه برای انجام خریدهای روزانه‌تان بی‌نیاز می‌کند.طبقه منفی یک به واحدهای تجاری اختصاص دارد. برندهای مختلف از جمله : لاین آو پورچز،لیسکا، دیوید جونز،سامسونگ،ویزلند،گریفین، چرم هورس، توی توی، ادل، هیتو استایل، گارودی، وارنی و…

مگامال تهران، اولین مگامال (بازار بزرگ) ایرانی مبتنی بر استانداردهای جهانی است. این مجموعه زیبا و عظیم پنج طبقه و 200 واحد تجاری ؛که فروشگاه‌های زیادی با برندهای مطرح و باکیفیت را در دل خود جای داده و وجود سه طبقه پارکینگ آن هم در تهران شلوغ و پرهمهمه، مزیت دیگری است که خیال هر بازدیدکننده‌ای را از بابت جای پارک راحت می‌کند .

. برندهایی نظیر زارا، ال سی من، شاپ استایل، مارتین جونز، نیکو تک پوش، بادی اسپینر، ال تی بی، آر سی جی و جین وست از جمله برندهای موجود در مجتمع تجاری مگامال هستند.