شکوه چرم با چرم شکوه

5/5

چرم شکوه (swinchii) در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و در زمینه تولید انواع چرم با تکنولوژی و استاندارد روز دنیا شروع به فعالیت نموده و در این راستا با شرکت در نمایشگاه‌های هنگ‌کنگ، چین، اکراین، ترکیه، ویتنام، ایتالیا، کره جنوبی و … توانست به قله‌های صادرات دست پیدا کرده و به یازده کشور مطرح در زمینه چرم و کفش، محصولات خود را صادر نماید. و چندین سال پی در پی افتخار عنوان صادر کننده نمونه را کسب کند. در سال ۱۳۸۵ فاز دوم کارخانه را نیز راه اندازی نموده و با افزایش تولید و کیفیت و تجهیز ماشین‌آلات در سال ۱۳۸۹ نیز مجدداً صاحب عنوان صادر کننده نمونه شده و در حال حاضر به تولید با استانداردهای جهانی ادامه می‌دهد.

دفتر اصلی شرکت را با توجه به اینکه کشور ترکیه و ایتالیا در صنعت چرم و کفش و مد و طراحی مطرح می‌باشد در استانبول قرار داده که با اقتباس از بهترین‌های روز اروپا و انتقال تکنولوژی و واردات مواد اولیه مرغوب توانسته تولید کفش را نیز  راه‌اندازی نموده و اولین فروشگاه خود را دربهمن ماه سال ۱۳۹۲ در یکی از مدرن‌ترین مجتمع‌های تبریز ( مجتمع تجاری لاله پارک ) برای ارائه محصولات خود با برند سواینچی افتتاح نماید.

استفاده از چرم‌ها با فرآوری گیاهی و بکارگیری طراحان مطرح بین‌المللی و به پشتوانه کارخانه چرم و کفش و استفاده از ماشین‌آلات روز دنیا سبب شده که مشتریان با سلیقه و خوش‌ذوق استقبال زیادی از محصولات ما داشته باشند.

شعبه سواینچی در شهر تبریز و در مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک واقع است. همچنین آدرس سایت http://swinchii.com/ می‌باشد و صفحه‌ی اینستاگرامی سواینچی را می‌توانید با استفاده از لینک https://www.instagram.com/swinchii_irann/دنبال کنید.