درباره سها

5/5

استایلی به ظرافت و درخشندگی سُها

گاهی اوقات انتخاب شلوار جین مناسب از بین انواع شلوارهای متنوع در فروشگاه‌های لباس سخت است. هنگام خرید شلوار جین باید مدل شلوار متناسب با استایل ظاهرتان باشد. 

شلوار جین زنانه یکی از لباس‌های ضروری و اولیه‌ است و بعید است خانمی پیدا شود که شلوار جین نداشته باشد. اول‌ازهمه و قبل از هر چیزی بگوییم که لازم است شلوار جینی داشته باشید که به فرم بدنتان بیاید. بعد از گذراندن خوان اول نوبت به انتخاب بلوز می‌رسد. اولین چیزی که می‌توانید برای پوشیدن به همراه شلوار جین سراغ آن بروید بلوز، تی شرت و تاپ زنانه رنگی است. وقتی جین تیره می‌پوشید سراغ رنگ‌های تند، پررنگ و شاد بروید و وقتی جین روشن پوشیده‌اید از انواع رنگ‌های ملایم، روشن و شاد کمک بگیرید.

یکی از لباس‌هایی که به شما امکان می‌دهد با شلوار جینتان یک استایل نیمه‌رسمی بسازید، شومیز زنانه است. منتها برای این کار باید چند نکته را رعایت کنید:

  • بهتر است شلوار جین زنانه ای را انتخاب کنید که فاق بلند است. این مدل شلوار، استایل خانمانه‌تری به شما می‌دهد.
  • تمام شومیز را روی شلوار نیندازید. یا آن را به‌طور کامل داخل شلوار بگذارید یا تنها جلویش را.
  • استفاده از شومیزهای راه‌راه سیاه‌وسفید، می‌تواند استایل‌تان را شیک‌تر کند. به‌خصوص که امسال لباس‌های راه‌راه مد شده‌اند.

لباس‌های جین لباس‌هایی هستند که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارند و همه حداقل یکدست لباس جین را در کمد لباس خوددارند خاصیت لباس جین این است که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد شلوارهای جین هم بالباس‌های تیره و هم بالباس‌های روشن به‌راحتی قابل ست شدند هستند اما بالباس‌های تیره هم‌خوانی بیشتری دارد!

اما این قضیه درست همان‌طور که به‌عنوان یک مزیت حساب می‌شود، گاهی کار را سخت می‌کند زیرا این تصور که شلوار جین با بیشتر لباس‌ها ترکیب خوبی می‌سازد، ممکن است ما را به‌اشتباه بیندازد و نتیجه چیزی نباشد جز ظاهری ناهماهنگ، ناموزون و نا شکیل.

بوتیک سُها عرضه‌کننده انواع پوشاک زنانه واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه برای شیک‌پوشی شما خانم‌های عزیز اجناس متنوعی متناسب با سلایق متفاوت شما و بر اساس نکات ریزی که در ساخت استایل منحصربفرد به شما کمک می‌کند را تدارک دیده …

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن بوتیک سُها در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس:

https://www.instagram.com/soha_boutique/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی اطلاع یابید و همچنین می‌توانید

 محصولات موجود در بوتیک سُها را از طریق دایرکت این مجموعه به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.