درباره سون استور

5/5

استایلی دیجیتال

لوازم جانبی موبایل ازجمله نیازهای هر فرد و تلفن همراه است که افراد با استفاده از لوازم جانبی موبایل می‌توانند کارایی وسیله الکترونیکی خود را افزایش دهند.خرید لوازم جانبی موبایل گاها از خرید گوشی تلفن همراه نیز مهم‌تر است.

در خرید لوازم جانبی موبایل، اصل بودن کالا را در الویت قرار دهید، چراکه استفاده از لوازم جانبی تقلبی نه‌تنها نیاز شمارا برآورده نمی‌کند بلکه می‌تواند زیان‌های جدی برای تلفن همراهتان به دنبال داشته باشد. کمپانی‌های سازنده تلفن همراه و لوازم جانبی معتبر، به هنگام ساخت قطعات موردنیاز کاربران از استانداردهای مشخص‌شده‌ای برای تولید کالاهایشان استفاده می‌کنند، این در حالی است که برای ساخت اجناس تقلبی هیچ توجهی به این استانداردها نمی‌شود و تمرکز بیشتر سازندگان اجناس تقلبی، در راستای ایجاد شباهت ظاهری کالا به کالای اصل صرف می‌شود.

در هنگام خرید گوشی موبایل، تهیه یک عدد قاب برای حفاظت از گوشی امری ضروری است. قاب‌هایی که علاوه بر محافظت از گوشی تلفن همراه در برابر ضربه‌های ناگهانی، زیبایی خاصی به ابزار شما می‌بخشند. اگرچه کیفیت گوشی‌های تلفن همراه روزبه‌روز در حال افزایش است و تبلیغات و هزینه‌های زیادی برای مقاوم‌سازی آن‌ها انجام می‌شود اما بازهم احتمال آسیب این دستگاه‌های گران‌قیمت را نباید نادیده گرفت. خرید یک کاور و قاب زیبا گوشی شمارا از آسیب‌های زودهنگام و هزینه‌بر نجات خواهد داد.

لوازم جانبی آیفون با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات، تمرکز بیش از معمولِ برندهای مطرح و همچنین پرهزینه بودن قیمت لوازم جانبی، بخش مهمی از بازار لوازم جانبی موبایل را تشکیل می‌دهد. واقعیت امر این است که محبوبیت و موفقیت کمپانی اپل در تولید و عرضه محصولاتی همچون آیفون، آیپد، مک‌بوک و … علاوه بر فاکتورهایی مانند کیفیت ساخت بالا و نوآوری‌، مدیون استایل طراحی خاص این کمپانی نیز هست. اپل از دسته تولیدکنندگان محصولات دیجیتال است که همواره استایل خاص خود را با کم‌ترین تغییر در طول زمان داشته و سعی کرده است چیزی بیشتر از یک محصول صرفاً کاربردی ارائه کند. اگر علاوه بر این مسأله، فاکتور قیمت بالای لوازم جانبی و تعمیرات آیفون را نیز اضافه کنیم، متوجه می‌شویم فرآیند خرید لوازم جانبی آیفون دقت و توجه بیشتری می‌طلبد. برای مثال، قاب آیفون در برخی مدل‌ها نسبت به قاب‌های دیگر گوشی‌ها قیمت بالاتری دارد و یا مثلاً گلس آیفون در بین محافظ صفحه‌های تولیدشده از محصولات یک برند، بیشتر موردتوجه و نقد و بررسی قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به اینکه درگاه USB گوشی موبایل اپل با گوشی‌های اندرویدی متفاوت است، مسأله تهیه و خرید کابل و شارژر آیفون گاها حتی می‌تواند برای کاربران مشکل‌ساز باشد. علاوه بر بحث کاربرد لوازم جانبی برای گوشی‌های اپل، بحث زیبایی و تناسب رنگ و شکل برخی از اقلام اکسسوری دیجیتال آیفون نیز در بین بسیاری از کاربران مطرح است. فروشگاه سون استور علاوه بر سعی بسیار در گردآوری و عرضه متنوع از لوازم جانبی اپل، فاکتور استایل دیجیتال کاربران را همواره مدنظر دارد. در سون استور سعی شده است با توصیه‌هایی هنگام انتخاب رنگ و استایلِ اکسسوری برای گوشی موبایل آیفون در راستای ساختن استایل دیجیتال، کاربران را یاری دهد. مدل‌های مختلف گوشی موبایل اپل به تفکیک لوازم جانبی در این فروشگاه دسته‌بندی‌شده‌اند.

فروشگاه سون استور در زمینه خریدوفروش انواع گوشی‌های نو و کارکرده ،کنسول‌های بازى، لوازم جانبى،تعمیرات گوشى و کنسول‌های ps4 واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه فعالیت می‌کند.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه سون استور در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/store_se7en/ از اخبار فروش‌ها و تنوع اجناس این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین هر یک از این محصولات را به‌آسانی از طریق دایرکت خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin