تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

افزایش امنیت در مجتمع های تجاری

گروه آنالیز مجتمع های تجاری AllWTC به این دلیل که از سمتی با مخاطبین مجتمع های تجاری مخاطب است و از سمتی به فروشندگان و مدیران مجتمع های تجاری برای همین موضوع امنیت برای همچین کسب و کاری در اولویت اول بوده و ارزش آن را برای حفظ اطلاعات بیش از هر چیزی می داند.
برای همین موضوع ما در گروه اطلس جامع مجتمع های تجاری این اطمینان را برای شما مخاطبین بزرگوار سایت و مجتمع های تجاری می دهیم که حداکثر تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی شما داشته و اطلاعات شما را فقط برای ارتباط بیشتر با شما و ارائه خدمات و تخفیف ها و جشنواره ها در مجتمع های تجاری داشته باشیم.
AllWTC برای فروشندگان این امکان را فراهم کرده است که به راحتی بتوانند محصولات خود را تبلیغ کرده و به کمک یک سامانه هماهنگ محصول خود را برای دوست داران مجتمع های تجاری تبلیغ نمایند.
در این سایت تمامی محصولات جایگان خود را حفظ کرده و باعث نمی شوند تا رقبا به اطلاعات شما دسترسی داشته و از اطلاعات شما در سایت سوء استفاده کنند.به این دلیل که تاریخ محصولات در سایت رندوم بوده و تمامی اطلاعات شما بصورت کاملا محرمانه نزد ما خواهد ماند تا مخاطب بتواند به راحتی از سایت استفاده کرده و محصولات شما را بر اساس سلیقه و آن چه که دوست دارد دسته بندی کرده و از آنها برای خود استفاده نماید.
به عنوان مثال در مجتمع تجاری عرش آجودانیه تمامی واحد ها اطلاعات خود را برای ما ارسال کرده و ما بر اساس استانداردهای سایت برای آن ها صفحات جداگانه ایجاد کرده و به مخاطب این امکان را می دهیم، تا به راحتی بتوانند از اطلاعات واحد ها در مجتمع تجاری عرش استفاده کرده و جنس مورد علاقه خود را بیابد. در این میان ما تمامی اطلاعات را در کل سایت حفظ کرده و به جای رقابت منفی که در فضا های مجازی برای مجتمع های تجاری ایجاد شده است فضایی سالم را برای رقابت میان آن ها ایجاد کرده ایم.
پ.ن: در سایت AllWTC به راحتی اطلاعات شما بصورت استاندارد ذخیره شده و همین اطلاعات به نفع شما در زمان های مختلف استفاده خواهند شد.