تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

درباره ساینا

5/5

همیشه در سایه‌سار استایل باش

ازآنجایی‌که استایل کژوال دنیای بزرگی از پوشاک را در برمی‌گیرد، بهتر است نه بر اساس آنچه هست، بلکه بر اساس آنچه نیست، تعریف شود به عبارتی به لباسی که حالت کلاسیک و رسمی نداشته باشد کژوال گفته می‌شود. استایل کژوال انواع مختلفی دارد ولی ویژگی مشترک و مهمی که همه‌ی کژوال‌ها باید داشته باشند این است که شما با آن‌ها احساسی خوب، سبک و راحت داشته باشید. همچنین استایل کژوال، سبکی از لباس پوشیدن است که در آن زنان و مردان ازنظر جنسیتی محدودیتی در استفاده از اکسسوار و پوشاک ندارند و با این استایل به‌راحتی می‌توانند، خودشان باشند. به‌طور مثال در یک دوره‌ای از تاریخ، استفاده از جواهرات و اکسسوار برای مردان امری بسیار غیرعادی بود ولی امروزه در استایل‌های کژوال مختلف بسیار موردتوجه آقایان قرار می‌گیرد.

تعریف شما از کلاسیک چیست؟ هر چیز کلاسیک، از فیلم و کتاب گرفته تا مُد، ماندگار است و به زمان و مکان خاصی محدود نمی‌شود! کیفیت یک اثر کلاسیک، باعث ماندگاری آن می‌شود و آن را از مرز زمان و مکان فراتر می‌برد. لباسی را سال‌ها یا دهه‌ها نگه می‌دارید و از آن استفاده می‌کنید، چون هیچ‌وقت از مُد نمی‌افتد.

لباس‌های کلاسیک، ویژگی‌های خاصی دارند که آن‌ها را از دیگر لباس‌ها متمایز ، و درنهایت، ماندگار می‌کنند. سیلوئت‌ های مشخص، برش و خط دوخت تمیز، رنگ‌های خنثی و راه‌راه‌های ساده یا جزئیات مینیمال، از ویژگی‌های لباس‌های مناسب برای استایل کلاسیک هستند.

لباس‌ کلاسیک، ساده ، و پارچۀ آن، باکیفیت و زیباست . رژ لب قرمز، بخش جدایی‌ناپذیر استایل کلاسیک است. طرفداران استایل کلاسیک، به ارزش و کیفیت لباسشان اهمیت می‌دهند؛ چراکه قرار است آن را تا سالیان درازی داشته باشند. استایل کلاسیک به معنای سرمایه‌گذاری روی لباس، به بهترین نحو، است و یک زن کلاسیک، از خریدن لباس‌های گران و پرداخت پول گزاف، ابایی ندارد؛ چراکه قرار نیست لباسش از مُد بیفتد، بلکه لباسش همیشه جذاب و زیبا و قابل‌استفاده خواهد بود. استایل کلاسیک فقط به پوشش و ظاهر مربوط نمی‌شود. زنان کلاسیک، اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس بالایی دارند و نیازی نمی‌بینند برای جلب‌توجه دیگران، بالباس‌های پرزرق‌وبرق در مجلسی حاضر شوند.

ظاهر ساده، مشخصۀ همۀ آن‌هاست و بدون شک، توجه درخور لیاقت و شایستگی‌شان را نیز دریافت خواهند کرد. در ضمن، لباس کلاسیک باید راحت باشد.

تیپ رسمی زنانه برای موقعیت مختلف، مانند شرکت در کنفرانس، کنسرت‌ها یا جشن‌ها و میهمانی‌های رسمی شبانه، مناسب است. استایل رسمی مردانه شامل کت‌وشلوار ، پیراهن و ژاکت می‌شود؛ اما استایل رسمی زنانه متنوع‌تر است. کت‌ودامن و کت‌وشلوار زنانه، بسیار شیک هستند و جایگاه ویژه‌ای در تیپ رسمی زنانه دارند؛ درواقع، اصول استایل رسمی بر مبنای استایل اداری بناشده است؛ یعنی، لباس‌هایی ساده، راحت و درعین‌حال، شیک و زیبا! اگر می‌خواهید بر اساس اصول استایل رسمی لباس بپوشید؛ به‌طورکلی، باید لباس‌های ساده و متناسب بااندامتان را به همراه کفش پاشنه‌بلند بپوشید؛همچنین باید رنگ‌های خنثی را انتخاب کنید تا استایل رسمی‌تان حفظ شود و کاملاً جدی به نظر برسید.

فروشگاه ساینا عرضه‌کننده انواع پوشاک زنانه واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه انواع پوشاک زنانه متناسب با سلایق منحصربه‌فرد و به‌روزترین ترندهای مد و فشن تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه ساینا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/saynaa.gallery/ از اخبار و فروش‌های این فروشگاه اطلاع یافته و هر یک از محصولات فروشگاه ساینا را به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.