تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

saadi gold gallery

About Saadi

صابون مد، به تن طلا و جواهر هم خورده است.این روزها اگرچه به اقتضای مد، مارک‌هایی مانند ورساچی و بولگاری، ویترین‌های طلا و جواهرفروشی‌‌ها را پرکرده‌اند، اما برای یک انتخاب خوب در دنیای طلا و جواهر داشته باشید با گالری طلای سعدی همراه باشید تا باهم به نکات مهم دراین‌باره توجه کنیم :

سعدی

 

1) اگر پوستتان سفید یخی است، ترجیحاً به‌جای طلای زرد از طلای سفید استفاده کنید.درخشندگی طلای سفید، زیبایی و جلوه پوستتان را بیشتر می‌کند.

2) اگر پوستتان گندمگون (رنگی مابین سفید و برنزه) است، استفاده از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز برای جلوه پوستتان مناسب‌تر است.

3) اگر پوستتان برنزه یا سبزه تیره است، ترجیحاً از زیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشند.

4) در مهمانی‌های رسمی اگر تنها نگین انگشتر و یا نگین آویز گردنبندتان همرنگ لباس یا مکمل رنگ لباستان باشد، مناسب‌تر است.

5) وقتی از گردنبند پهن استفاده می‌کنید، بهتر است از گوشواره صرف‌نظر کنید‌، چون بخشی از فضایی که برای جلوه‌ی گوشواره‌تان لازم است، توسط پهنی و درخشندگی گردنبندتان از بین می‌رود. ضمناً بهتر است که رنگ سنگ‌های به‌کاررفته در جواهرتان بارنگ پوستتان هماهنگ ‌باشد.

6) اگر گوشواره‌ای با آویز بلند دارید، بهتر است از گردنبند صرف‌نظر کنید تا جلوه‌ی گوشواره‌تان بیشتر شود.اگر گردنی کشیده و بلند دارید و اگر موهایتان کوتاه است یا اگر موهای بلندی دارید که همیشه جمع می‌کنید، بهتر است از گوشواره‌های بلند و پهن استفاده کنید.اگر گوش‌های کوچکی دارید، ترجیحاً از گوشواره‌های چسبان استفاده کنید.

7) از طرح‌های جدید طلا و جواهر می‌توان به این موارد اشاره کرد: طرح‌های شوپارت ، که در آن‌ها چندین جواهر در یک محفظه شیشه‌ای به‌صورت معلق قرار می‌گیرند.کارهای مرصع‌کاری پنهان،که یک نگین بزرگ از به هم پیوستن چندین نگین کوچک‌تر تشکیل می‌شود به‌نحوی‌که از دور فقط یک‌تکه بزرگ نگین به نظر می‌رسد. و توری‌های بسیار نازک و ظریف، که برگرفته از طرح‌های ایتالیایی و سوئیسی است.

8) اگر طلا و جواهرتان را با استانداردها و معیارهای انتخابی خودتان بخرید، مطمئناً علاقه بیشتری به آن پیدا خواهید کرد و درنهایت هم از خرید خودتان راضی و خشنود خواهید بود. اسیر مد بودن و تقلید کورکورانه از مد روز، باعث می‌شود حس مالکیت و علاقه‌تان نسبت به آنچه خریداری کرده‌اید، به‌مرور از بین برود.

 هنگام حمام گرفتن و یا شستشوی دست‌ها، جواهرآلات خـود را دربیاورید چون صابون سبب ایجاد لایه‌نازک روی جواهرآلات می‌گردد.

لازم است به این نکته اشاره‌کنیم که علت علاقه خانم‌ها به طلا علاوه بر زیبایی آن و خواص درمانی، “پس‌انداز امن بودن” آن است. طلا به‌عنوان سلطان فلزات از ارزش بالایی نسبت به فلزات دیگر برخوردار است و قدرت خرید خود را همیشه حفظ می‌کند. طلا به‌عنوان یکی از معروف‌ترین دارایی‌های جهان یک کالای خاص و منحصربه‌فرد است و تنها کالایی است که برای اندوختن تولید می‌شود و به‌جرئت می‌توان گفت تمام طلا‌هایی که در طول تاریخ تولیدشده در خزانه دولت‌ها و بانک‌ها، گاوصندوق‌های طلافروشان و صندوقچه‌های خانم‌ها انبارشده است. علاوه بر این‌که طلا به‌عنوان یک سرمایه امن برای خانم‌ها جذابیت بالایی دارد طرح، نوع و رنگ طلا نیز در جذاب بودن طلا مؤثر است.

گالری طلای سعدی هفتمین تولیدکننده طلا و داری نشان استاندارد” T7 ” همچنین تمام‌کارهای این گالری ١٨ عیار می‌باشد برای شما مشتریان گرامی زیورآلات با طراحی‌های شیک و منحصربه‌فرد تدارک دیده …. شما عزیزان می‌توانید با دنبال نمودن گالری طلای سعدی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/saadigoldgallery/ از اخبار و از تنوع طراحی‌های این فروشگاه اطلاع یافته و طرح‌های منتخب خود را با مراجعه حضوری یا از طریق دایرکت به‌آسانی سفارش داده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایید.

سعدی گالری
nima
سعدی گالری
nima
سعدی گالری
nima
سعدی گالری
nima
سعدی گالری
nima
سعدی گالری
nima