تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

ریسمان استایلت را هنرمندانه ریسانی کن

5/5

انتخاب یک کت‌ودامن مجلسی برای خانم‌ها خیلی هم کار ساده‌ای نیست و بیشتر خانم‌ها دوست دارند در هنگام انتخاب کت‌ودامن مجلسی خود از مشورت و راهنمایی‌های دیگران استفاده کنند ریسانی راهنمای انتخاب نه‌تنها کت‌ودامن مجلسی بلکه همه نوع لباس مجلسی برای شما است.

کت‌ودامن از لباس‌های کلاسیک زنانه است که قدمت آن به بیش از ۸۰ سال می‌رسد و در غرب به‌عنوان لباس رسمی زنانه به کار می‌رود و همچنان مورداستفاده خانم‌های متشخص است. اما این لباس در کشور ما به‌عنوان لباس مجلسی به کار می‌رود. کت‌ودامن‌های زنانه در طول چند دهه دچار تحولات زیادی شده‌اند و در همه نوع و مدلی می‌توان آن‌ها را مشاهده کرد. این لباس می‌تواند بسیار شیک و مجلسی و مناسب خانم‌های میانسال باشد و یا باحال و جوانانه باشد. همه‌چیز بستگی به نوع انتخاب و استایل شما دارد.

کت‌ودامن یکی از شیک‌ترین و کلاسیک‌ترین لباس‌ها از مجموعه لباس‌های زنانه است. خیلی از افراد فکر می‌کنند کت‌ودامن باید تک‌رنگ و ساده باشد! هرچه کتی که انتخاب می‌کنید ساده‌تر باشد و طرح کمتری داشته باشد همان‌قدر زیباتر خواهد بود. 

کت‌ودامن مجلسی دامنه گسترده‌ای از رنگ‌ها را در برمی‌گیرد. بیشتر خانم‌ها به‌خصوص خانم‌های مسن همیشه به دنبال رنگ‌های سیاه و تیره هستند اما می‌توان از رنگ‌های شادتر مثل قرمز و صورتی و سبز نیز در لباس‌های مجلسی استفاده کرد. اما اگر به هر دلیلی دوست دارید مشکی بپوشید از پارچه‌های طرح دار استفاده نکنید چون هماهنگ کردن اکسسوری با آن بسیار مشکل است. البته پارچه‌های کارشده و گیپور استثنا هستند. کت‌ودامن می‌توانند همرنگ نباشند مثلاً قرمز و مشکی و یا خاکستری و مشکی، که در این حالت بهتر است یکی از دورنگ انتخاب‌شده مشکی یا نقره‌ای یا خاکستری باشد.

این‌که زیر کت چه چیزی پوشیده شود همیشه مورد سؤال بوده است. اگر کت یقه مناسبی داشته باشد می‌توان آن را به‌تنهایی پوشید اما اگر دوست دارید کت‌ودامن خود را با بلوز بپوشید چند انتخاب دارید. یک تاپ دکلته ساتن ساده به رنگ متضاد یا مشکی انتخاب خوبی خواهد بود. اما اگر به دنبال استایل اسپورتی تر هستید پیراهن دکمه‌دار و یا بلوز یقه کراواتی استایلی (Style) شیک خواهد ساخت. اگر آستین کت شما کامل است می‌توان سرآستین‌های پیراهن را از زیر آستین کت بیرون آورد تا شیک‌تر دیده شود. در هماهنگی رنگ بلوز و کت دقت کنید، سفید مناسب‌ترین گزینه است.

دامن در کت‌ودامن، معمولاً مدل مدادی است که تنگ بوده و در عقب یک چاک دارد. اگر میانسال هستید بلندی آن بهتر است از زانوی شما بالاتر نباشد. اگر جوان هستید و می‌خواهید استایلی جذاب بسازید می‌توانید از مدل‌های پیلی دار استفاده کنید. جورابی که همراه کت‌ودامن می‌پوشید می‌تواند مشکی یا رنگ پا باشد. خانم‌های جوان‌تر می‌توانند کت‌ودامن مجلسی را بدون جوراب و یا با جوراب‌های بارنگ‌های متنوع‌تر مثل سفید و یا همرنگ لباس خود بپوشند.

فروشگاه ریسانی عرضه‌کننده انواع پوشاک زنانه اعم از پیراهن، کت‌وشلوار، مانتو مجلسی،دامن و …. باکیفیت بی‌نظیر برای سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد شما خانم‌های خوش‌پوش تهیه و تدارک دیده….

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه ریسانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/rissani.fashion/ از اخبار فروش‌های ویژه ، تنوع اجناس و نمایشگاه‌های پوشاک برند ریسانی اطلاع یافته و همچنین هر یک از اجناس پوشاک برند ریسانی از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرید.