درباره کوئین

5/5

طراحی‌شده برای تاج بودن

انتخاب شال و روسری، جزو اصولی است که درست و غلطش می‌تواند زیبایی شمارا دستخوش تغییر کنند.رنگ‌هایی که برای این پوشش انتخاب می‌کنید، این قدرت رادارند که شمارا سرحال یا بی‌حال نشان دهند. مدلی که برای بستن شال و روسری انتخاب می‌کنید می‌تواند به‌صورت تان فرم دهد یا آن را از فرم خارج کند. تمام این موارد باعث می‌شود شما به یک راهنمای جمع‌وجور انتخاب شال و روسری نیاز داشته باشید که ما در فروشگاه کویین این راهنمایی را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

اولین و درست‌ترین قدم برای انتخاب پوشش مناسب برای موهایتان این است که بدانید شال به شما می‌آید یا روسری.

البته در ظاهر این دو خیلی باهم فرق ندارند. مأموریتشان پوشاندن موهای شماست.اما فرم قرار گرفتن و بسته شدن این دو پوشش است که باعث می‌شود چهره شما کاملاً تغییر کند.گاهی به سمت زیباتر شدن برود و گاهی برعکس. در نگاه عموم روسری بیشتر مناسب افرادی است که کمی از سنین جوانی فاصله گرفته‌اند و می‌خواهند همه‌جا رسمی‌تر ظاهر شوند.

اما شال به‌قول‌معروف «جوان‌پسند تر» است. هرچند این نظر خیلی کارشناسانه به نظر نمی‌آید اما بهتر است در انتخابتان آن را در نظر بگیرید. نکته دیگری که باید در خرید شال و روسری به آن توجه کنید، شکل و ظاهر اندام شماست. اگر برجستگی‌های سینه‌تان زیاد است و دوست دارید آن را بپوشانید، انتخاب روسری‌های چهارگوش، نخی و بلند می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

پوست هر انسان یک زمینه‌ی طبیعی دارد که معمولاً به سه نوع گرم، سرد و خنثی تقسیم‌بندی می‌شود. برای آنکه بتوانید زمینه‌ی رنگ صورتتان را تعیین کنید، به یک آینه و مقدار کافی نور طبیعی روز نیاز دارید.

یکی از ترفندها این است که دورنگ مختلف زیورآلات یعنی نقره‌ای و طلایی را امتحان کنید، اگر رنگ صورتتان با زیورآلات نقره‌ای بهتر و دل‌چسب‌تر است زمینه‌ی رنگ شما سرد است و اگر با طلایی چهره‌ی خود را بیشتر می‌پسندید، شما یک زمینه‌ی رنگ گرم دارید. قاعدتاً اگر وضعیتی میان این دو مورددارید، رنگ پوست شما خنثی است که اتفاقاً زمینه‌ی چندان رایجی نیز نیست.

انتخاب یک روسری مناسب می‌تواند تأثیر زیادی در زیبایی چهره و استایل شما داشته باشد نوع بستن روسری، جنس روسری و همچنین انتخاب رنگ روسری با توجه به فرم صورت و رنگ پوستتان باید انتخاب شود یکی از نکات مهم در انتخاب روسری این است که باید در فصل مناسب روسری فصل را انتخاب کنید.

اگر گران‌قیمت‌ترین و شکیل‌ترین مانتوها و پالتوها را بپوشید و کفش زیبایی به پا کنید این برای شیک‌پوشی شما خانم‌های حساس به‌ظاهر کفایت نمی‌کند. حتماً لازم است انتخاب خوبی برای پوشش سرتان داشته باشید تا زیبایی سایر لباس‌هایتان بیشتر به چشم بیاید.

شاید خیلی‌ها تصور کنند که شال‌ها و روسری‌ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست و شما باید بدانید شال‌ها و روسری‌ها در تمام دنیا به‌عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به‌حساب می‌آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش‌ها به‌عنوان ابزار زیبایی خانم‌ها شناخته می‌شوند.

فروشگاه کویین عرضه‌کننده انواع شال و روسری واقع در مجتمع عرش آجودانیه انواع شال و روسری در طرح و رنگ و جنس‌های متفاوت متناسب باسلیقه خانم‌های خوش‌پوش تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه کویین در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/queen.boutiquearsh/ از اخبار فروش‌ها و تنوع اجناس این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین هر یک از اجناس فروشگاه کویین را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.