پوشینه ؛ پوششی همیشه در مد

5/5

شلوار جین یکی از انتخاب‌های مهم و البته کاربردی برای همه‌ی ماست.پوشیدن شلوار جین تیره در محل کار و انواع جین روشن برای مهمانی و استفاده روزمره باعث افزایش محبوبیت این لباس در بین خانم‌ها شده است.

البته نکته‌ای که در مورد شلوار جین نباید فراموش کرد طولانی بودن عمر، عدم نیاز به اتو کردن ، ست شدن با انواع پوشاک و تطبیق‌پذیری بالا با شرایط آب و هوایی باعث افزایش استفاده چشمگیر پوشاک جین در میان بانوان شده است. کارشناسان مد همیشه توصیه می‌کنند لباسی بپوشید که مناسب اندام شما باشد در غیر این صورت آن‌چنان‌که باید و شاید خوش‌تیپ نخواهید بود. شلوارهای جین هم از این قانون مثتثنی نیستند و همیشه باید از مدل‌هایی استفاده کنید که مناسب اندام شما باشند و ایرادهای اندام شمارا بپوشانند و بر زیبایی‌های آن‌ها تأکید کنند.

تغییر در اندازه، فرم و بلندی شلوار موجب می‌شود که شلوارها در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی ارائه شوند.برخی مدل‌های شلوار با اسم خاص خود مانند شلوار فاق بند یا شلوار دمپا گشاد نام‌برده می‌شوند. شلوار جین فاق بلند یک انتخاب عالی و مناسب خواهد بود اگر دقیقاً اندازه باشد. انتخاب لباس‌های جین برای فصل بهار و پاییز بسیار مناسب است. این لباس‌ها به دلیل ضخامت و همین‌طور راحتی انتخاب خوبی هستند و امکان روی‌هم پوشی را برای شما فراهم می‌کنند. مام جین‌ها جزو لباس‌هایی هستند که احساس راحتی به شما می‌دهند این شلوارها به دلیل فاق بلند و گشاد بودنشان برای استفاده‌های طولانی بسیار مناسب هستند البته در کنار راحتی می‌تواند استایلی جذاب به شما بدهد.

از رنگ‌های شاد و همین‌طور رنگ سفید می‌توانید در کنار لباس‌های جین استفاده کنید.اگر اضافه‌وزن دارید جین‌های تیره‌تر مناسب است و در غیر این صورت سراغ جین‌های روشن بروید.

بهتون پیشنهاد می‌کنیم در استایل جین از رنگ قرمز که رنگ مکمل آبی است و چون رنگ‌های مکمل به‌خوبی باهم ست می‌شوند؛ به این موضوع دقت کنید ست کردن مانتوهای جین با یک شال قرمز، استایلی زیبا می‌سازد. استفاده از پوشاک جین از مد نمی‌افتند و محدود به فصل و زمان خاصی نیستند و با تغییر جنس و ضخامت پارچه‌های آن، می‌تواند در طول سال کاربردی باشد.استفاده از شال‌های هایی با رنگ‌های خنثی یا رنگ‌های شارپ و رنگ‌های پاستیلی برای ست کردن با مانتو جین مناسب‌اند.

بوتیک پوشینه عرضه کننده انواع پوشاک جین واقع در مجتمع تجاری کورش برای شما مشتریان عزیز اجناس متنوع متناسب با سلایق متفاوت و منحصربفرد شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن بوتیک پوشینه در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/jean_shop155/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی و جشنواره‌ها اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات موجود در بوتیک پوشینه را از طریق دایرکت نیز به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

همچنین در بوتیک پوشینه جهت ثبت سفارش می‌توانید از طریق این شماره 09102000191 نیز در ارتباط باشید.