تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

CINEMA COMPLEX

پردیس های سینمایی

فرهنگ سینما ، تئاتر و هنر های نمایشی که در ایران عزیزمان با هنرنمایی هنرمندان توانمند به خصوص در سالهای اخیر و توجه بیشتر مخاطب ها به سینما و فیلم با توجه به پردیس های مجهز با امکانات رفاهی بالا، موردی است که حائز اهمیت بوده و مفتخریم اولین وب سایت رسمی در این حوزه هستیم که سکویی برای معرفی ، دورهم بودن و اطلاع رسانی تمامی پردیس های سینمایی در ایران باشیم. به امیند پیشرفت روز افزون در صنعت سینما و هنر های نمایشی

رتبه فیلم هفته تعداد سینما فروش هفتگی (تومان) فروش کل تا هفته گذشته
۱ جهان با من برقص! ( سروش صحت) ۷ ۱۵۷ ۶۶۳,۵۵۵,۰۰۰ ۶,۴۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۲ مطرب ( مصطفی کیایی) ۱۵ ۱۱۹ ۵۸۶,۸۲۷,۰۰۰ ۳۸,۱۸۸,۹۷۵,۰۰۰
۳ زیر نظر ( مجید صالحی) ۸ ۱۲۹ ۴۵۳,۲۱۱,۰۰۰ ۸,۲۳۷,۸۰۲,۰۰۰
۴ چشم و گوش بسته ( فرزاد موتمن) ۱۵ ۸۸ ۳۴۱,۳۸۲,۰۰۰ ۱۲,۶۹۶,۹۱۵,۰۰۰
۵ تورنادو ( سید جواد هاشمی) ۱۵ ۹۲ ۲۶۲,۳۹۱,۰۰۰ ۱,۴۳۹,۵۳۷,۰۰۰
۶ بنیامین ( محسن عنایتی) ۱۵ ۱۲۲ ۱۵۸,۸۰۲,۰۰۰ ۵,۱۲۰,۶۱۳,۰۰۰
۷ ۲۳ نفر ( مهدی جعفری) ۱۰ ۹۳ ۱۲۵,۲۰۷,۰۰۰ ۱,۹۸۶,۱۴۹,۰۰۰
۸ جان دار ( حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری) ۱۰ ۴۰ ۱۲۱,۱۳۰,۰۰۰ ۳,۶۸۳,۱۴۳,۰۰۰
۹ یادم تو را فراموش ( علی عطشانی) ۱ ۶۸ ۸۰,۳۵۵,۰۰۰ ۸۰,۳۵۴,۰۰۰
۱۰ منطقه پرواز ممنوع ( امیر داسارگر ) ۱۵ ۸۱ ۷۰,۴۸۱,۰۰۰ ۵,۸۹۹,۲۱۷,۰۰۰
۱۱ دوئت ( نوید دانش) ۰ ۲۳ ۵۰,۹۶۲,۰۰۰ ۵۰,۹۶۲,۰۰۰
۱۲ اژدر ( رضا سبحانی) ۶ ۷۲ ۴۲,۷۰۹,۰۰۰ ۵۵۷,۳۴۳,۰۰۰
۱۳ بی وزنی ( مهدی فرد قادری) ۱ ۲۵ ۲۵,۷۶۲,۰۰۰ ۲۵,۷۶۱,۰۰۰
۱۴ نرگس مست ( سید جلال الدین دری) ۱ ۲۳ ۲۳,۴۷۳,۰۰۰ ۲۳,۴۷۳,۰۰۰
۱۵ قطار آن شب ( حمیدرضا قطبی) ۴ ۴۱ ۹,۷۸۹,۰۰۰ ۴۱,۳۱۸,۰۰۰
۱۶ سونامی ( میلاد صدرعاملی) ۸ ۱۳ ۷,۶۴۰,۰۰۰ ۳۶۲,۹۶۵,۰۰۰
۱۷ امیر ( نیما اقلیما) ۵ ۱۹ ۷,۱۰۶,۰۰۰ ۱۳۰,۳۸۱,۰۰۰
۱۸ کاتی و ستاره ( رضا مجلسی) ۵۶ ۳۲ ۶,۶۱۰,۰۰۰ ۱۳۳,۸۶۳,۰۰۰
۱۹ مشت آخر ( مهدی فخیم زاده) ۹ ۲۱ ۵,۹۰۶,۰۰۰ ۲۱۸,۸۹۹,۰۰۰
۲۰ آشفته‌گی ( فریدون جیرانی) ۹ ۱۰ ۴,۳۲۵,۰۰۰ ۵۹۴,۵۵۸,۰۰۰
۲۱ مسخره باز ( همایون غنی زاده) ۱۹ ۲ ۳,۵۳۰,۰۰۰ ۳,۳۹۶,۷۴۷,۰۰۰
۲۲ کلوپ همسران ( مهدی صباغ زاده) ۲۲ ۲ ۱,۵۱۵,۰۰۰ ۲,۸۸۵,۹۵۴,۰۰۰
۲۳

اولین امضاء برای رعنا ( علی ژکان)

۵ ۲ ۶۰۵,۰۰۰ ۱۶,۴۰۹,۰۰۰
۲۴ آخرین داستان ( اشکان رهگذر) ۱۲ ۴ ۲۳۰,۰۰۰ ۴۸۸,۲۳۰,۰۰۰
۲۵ خداحافظ دختر شیرازی ( افشین هاشمی) ۱۱ ۲ ۲۱۰,۰۰۰ ۳۴۹,۵۷۶,۰۰۰
۲۶ آبی به رنگ آسمان ( امیر رفیعی) ۲۱ ۲ ۱۴۰,۰۰۰ ۱۴۶,۵۸۸,۰۰۰
۲۷

هزارتو ( امیرحسین ترابی)

۱۷ ۱ ۷۸,۰۰۰ ۵,۵۰۰,۴۷۵,۰۰۰
about cinema complex

Mashhad Cinema Complex

پردیس های سینمایی مشهد

پردیس سینمایی هویزه یک پردیس سینمایی در مشهد، ایران است. این پردیس سینمایی قبل از انقلاب با نام دیاموند فعالیت می‌کرد. پس از انقلاب نام سینما به «هویزه» تغییر کرد و پس از طی دوران ۱۶ ماهه بازسازی، شهریور ماه ۱۳۹۱ با عنوان «پردیس سینمایی هویزه» شروع به فعالیت کرد. ظرفیت این پردیس سینمایی ۲۲۰۰ صندلی می‌باشد. این پردیس در آغاز سال ۹۴ از سوی مؤسسه سینما شهر به عنوان سومین سینمای پرفروش کشور معرفی شد.

آدرس: خیابان دانشگاه، نبش چهارراه گلستان، پردیس سینمایی هویزه

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی اطلس یک پردیس سینمایی در مشهد، ایران است. پردیس سینمایی اطلس، متشکل از 11 سالن‌ مدرن و پیشرفته با حدود 1100 صنـــــــــدلی می‌باشد که برای اولین بار در ایران شامل 3 سالن اختصاصی VIP و... طراحی و اجرا گردیده است. کلیه سالن‌ها مجهز به سیستم نمایش دیجیتال و صدای دالبی می‌باشند. پردیس سینمایی اطلس در اطلس مال مشهد قرار دارد و در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ افتتاح شده‌است.

آدرس: بزرگراه کلانتری، میدان حافظ، بازار بزرگ اطلس، طبقه چهارم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی ویلاژ توریست یک پردیس سینمایی در مشهد، ایران است. این پردیس در دی ماه 97، در طبقه سوم مجتمع تجاری گردشگری ویلاژ توریست افتتاح شد. این پردیس 12 سالن مجهز دارد که شامل 1075 صندلی است. سالن هفت و هشت سالن ‌های VIP، سالن شماره 9، CIP، سالن 11 سالن کودک و سالن 12 سالن واقعیت مجازی VR است. ویلاژ توریست مشهد یکی از بزرگترین مراکز تجاری-گردشگری مشهد محسوب میشود.

آدرس: مشهد، جاده طرقبه، مجتمع ویلاژ توریست، طبقه سوم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی گلشن یک پردیس در مشهد، ایران است. این پردیس در 23 اسفند سال 1396 در پنجمین طبقه برج اداری-تجاری آرمیتاژ افتتاح شد. این پردیس سینمایی در یک سالن با ظرفیت ۱۹۲ نفر و سه سالن با ظرفیت ۵۰ و ۴۵ و ۴۷ نفر، ظرفیتی برابر با ۳۳۴ نفر را در هر اکران در فضای سرپوشیده خود پوشش می‌دهد. این سینما مدرن و پیشرفته ترین امکانات سینمایی را دارا می‌باشد.

آدرس: بلوار هفت تیر، نبش هفت تیر 8، برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن، طبقه پنجم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی سیمرغ یک پردیس در شهر مشهد ایران است. این پردیس که اولین پردیس سینمایی ایران محسوب می‌شود در سال ۱۳۷۷ تأسیس شده است. این پردیس دارای پنج سالن نمایش به ظرفیت‌های ۴۴۴، ۳۱۲، ۲۴۳، ۱۷۶ و ۱۶۸ صندلی می‌باشد که در همه سالن‌ها کیفیت صوت و تصویر مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد. علاوه بر این پنج سالن، این پردیس دارای ۳ سالن VIP نیز می‌باشد.

آدرس: قاسم آباد - میدان مادر- مجتمع سینمایی سیمرغ

آدرس اینستاگرام

Tehran Cinema Complex

پردیس‌های سینمایی تهران

پردیس سینمایی گالریا در تهران، ایران است. این پردیس در دی ‌ماه 98 در مجتمعی با همین نام در خیابان سیزدهم ولنجک افتتاح شده است. پردیس سینمایی گالریا از بهترین امکانات سینمایی به لحاظ صوتی، تصویری و تجهیزات برخوردار است و با درجه سینمایی مدرن افتتاح می‌شود. این پردیس در دو طبقه با تعداد ۶ سالن احداث شده است. سالن‌های این پردیس سینمایی دارای ظرفیت‌های ۳۰ تا ۱۲۰ نفره می‌باشد.

آدرس: ولنجک، انتهای سیزدهم، مجتمع گالریا

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی کوروش در تهران، ایران است. این پردیس در ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ با اکران فیلم «شهر موش‌ها ۲» افتتاح شد. این پردیس سینمایی، پیشرفته‌ترین و بزرگترین پردیس سینمایی کشور محسوب می‌شود. پردیس سینمایی کوروش در طبقات ۴ و۶ مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کوروش در متراژ1600 مترمربع احداث شده است. پردیس کوروش دارای ۱۲ سالن سینما با ظرفیت ۲۸۰۰ صندلی می‌باشد.

آدرس: اتوبان حکیم غرب، ستاری شمال، جنب پیامبر مرکزی

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی آزادی در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در سال 86 بعد از چندین سال تعطیلی بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفت. پردیس سینمایی آزادی اکنون 5 سالن سینمایی بزرگ با ظرفیت‌های 600 و 200 صندلی دارد. استفاده از فناوری‌های نوینی همچون صدای دالبی و کیفیت بالای تصویر آن را به یکی از با کیفیت‌ترین پردیس‌های سینمایی کشور کرده که هرماه حدود 120 هزار یازدید کننده را به سوی خود جذب می‌کند.

آدرس: تقاطع خیابان شهید بهشتی و خیابان اسلامبولی (وزراء)

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی ایران مال در تهران، ایران است. این پردیس که در مجموعه ایران مال در غرب تهران واقع شده همزمان با سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در بهمن ۱۳۹۷ افتتاح شده‌است. این پردیس دارای 12 سالن بزرگ سینمایی با ظرفیتی معادل 1800 صندلی است که از این 12 سالن، 3 سالن وی آی پی با ظرفیت 17 نفر، برای بازیدکنندگانی در نظر گرفته شده که قصد دارند فیلم مورد نظرشان را انتخاب و در سانس مشخص بینند.

آدرس: اتوبان شهید همت غرب - اتوبان شهید خرازی - بازار بزرگ ایران

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی باغ کتاب در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی از بزرگ‌ترین پردیس‌های سینمایی کشور و جزئی از مجموعه باغ کتاب تهران می‌باشد؛ که در بهمن سال 1396 افتتاح شده است. این پردیس دارای 10 سالن نمایش مجهز با گنجایش 1300 نفر در مجموع است که امکان پخش و اجرای چندین فیلم و تئاتر به‌طور هم‌زمان فراهم کرده است.

آدرس: بزرگراه شهید حقانی - ورودی کتابخانه ملی - باغ کتاب تهران.

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی مگامال یک پردیس سینمایی در تهران، ایران است. ساخت این پردیس سینمایی که جزئی از مجتمع تجاری-فرهنگی مگامال است. پردیس سینمایی مگامال متعلق به شرکت نمایشگران پرده نقره ای، از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ و با آغاز اکران فیلم نهنگ عنبر۲ (سلکشن رویا) آغاز به فعالیت نمود. این پردیس سینمایی دارای ۱۰ سالن نمایش فیلم و دارای ۱۴۰۰ صندلی میباشد.

آدرس: منطقه 5 - شهرک اکباتان - فاز 2

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی ملت در تهران، ایران است. این پردیس در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۵۰۰۰ متر در منتهی‌الیه جنوب غربی پارک ملت احداث گردیده‌است. پردیس سینمایی پارک ملت دارای چهار سالن نمایش فیلم با ظرفیت ۲۸۰ نفر، یک سینماتک (سینمای ویژه) به ظرفیت ۳۰ نفر می‌باشد. تمامی سالنهای این سینما مچهز به سیستم پخش دالبی دیجیتال می باشد.

آدرس:بزرگراه نیایش - روبروی بزرگراه کردستان - ضلع جنوبی پارک

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی چارسو در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۳ تأسیس شده و جزئی از یک مجتمع تجاری فرهنگی است. مجتمع سینمایی چارسو شامل پنج سالن سینما با ظرفیت ۹۰۰ صندلی، یک لابی فرهنگی به وسعت سه هزار متر مربع، سالن‌هایی برای نمایش فیلم کوتاه و برگزاری گالری‌های نقاشی و عکاسی، و همچنین رستوران می‌شود. این پردیس با آخرین تکنولوژی صوت و تصویر مجهز به تکنولوژی سینمای دیجیتال است.

آدرس: تقاطع خیابان حافظ و جمهوری اسلامی، بازار چارسو

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی هروی سنتر در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در خرداد ماه سال 1397 در طبقه سوم مجتمع تجاری هروی سنتر افتتاح شده است. این پردیس سینمایی 3 سالن مجهز سینمایی دارد و علاقه مندان به فیلم های سینمایی به ویژه در شرق تهران را به سوی خود می کشاند. در این پردیس سینمایی قابلیت رزرو سالن های سینما به صورت خانوادگی یا ارگانی وجود دارد.

آدرس: میدان هروی - خ موسوی - نبش خ نازک - مرکز خرید هروی سنتر

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی زندگی در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در سال ۱۳۸۸ در طبقه دوم مجتمع تجاری،فرهنگی زندگی با سالن هایی مجهز به مدرن ترین سیستم تصویر و صدا به همراه فضایی آرام و دل نشین فعالیت فرهنگی خود را آغاز کرده است. این مجتمع زیبا، از ۵ سالن سینما با ظرفیتی معادل ۱۰۰۰ نفر برخوردار می‌باشد. در این پردیس سینمایی علاوه بر نمایش فیلم، تئاترهای دیدنی نیز برگزار می‌شود.

آدرس: بزرگراه کاشانی - بلوار اباذر - مجتمع سینمایی پردیس زندگی

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی ارگ در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در ارگ تهران در مجموعه ارگ تجریش واقع شده و ۲۶ اسفند 1395 فعالیت هنری خود را آغاز کرده است. پردیس سینمایی ارگ دارای بالاترین کیفیت صدا و تصویر می باشد. سالن یک دارای پرژکتور D-cinema و با ظرفیت ۱۵۰ صندلی و صدای دالبی دیجیتال است. سالن ۲ این سینما دارای ۱۰۲ صندلی و سالن ۳ با ۴۶ صندلی می‌باشد.

آدرس: میدان تجریش - مجتمع تجاری ارگ - طبقه سوم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی شهرک یک پردیس سینمایی در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی که جزئی از مجموعه تجاری و فرهنگی ارم در شهرک غرب است در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ با ۴ سالن و هم‌زمان با شروع سی‌و‌ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر آغاز به کار کرده است. سالن یک 95 صندلی، سالن دو 104، سالن سه 86 و سالن چهار دارای ظرفیت 85 صندلی می‌باشد. این پردیس سینمایی در کل دارای 11 سالن سینما ویک سالن تئاتر می‌باشد.

آدرس: میدان صنعت (شهرک غرب)، ابتدای بلوار فرحزادی، نبش سیمای ایران، مجتمع پلاتین، طبقه پنجم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی تماشا در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در ۱۸ دی ۱۳۸۵ طی مراسمی به عنوان اولین پردیس سینمایی ایران با اکران فیلم های میم مثل مادر و رویای خیس افتتاح شد. این پردیس مجهّز به سه سالن پخش فیلم و اجرای نمایش، برنامه موسیقی و برپایی مراسم ها با مجموع گنجایش ۶۵۰ نفر، اتاق های گریم، تالار پذیرایی، گالری عکس است. این پردیس از ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ به عنوان پاتوق خبرنگاران در نظر گرفته شده است.

آدرس: یافت آباد غربی - م. معلم - خ. مداین - جنب کاوشکده معلم

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی کیان تهران از سینماهای مدرن واقع در جنوب تهران است. پردیس کیان مجموعه ای است شامل سالن های نمایش، پارکینگ، مرکز تجاری، رستوران و حتی شهربازی و سینمای پنج بعدی می باشد. پردیس سینمایی کیان تهران دارای درجه مدرن با سه سالن می باشد. ظرفیت اولین سالن این مجتمع ۳۹۸ نفر، دومین سالن ۳۶۸ نفر و سومین آن‌ها۱۷۰ نفر می‌باشد. یکی از سالن‌های این مجتمع به سینما پنج بعدی اختصاص داده شده است.

آدرس: اتوبان نواب، بعد از پل حق شناس، بلوار چراغی، پردیس سینمایی کیان تهران

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی سمرقتد در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ تأسیس شده جزئی از یک مجتمع تجاری، فرهنگی است. این پردیس سینمایی دارای سه سالن با طرفیت 500 صندلی می‌باشد. از این سه سالن، یکی از سالن ها در انحصار بخش آمفی تئاتر مجموعه است و مکان مناسبی برای برگزاری سمینار یا همایش می‌باشد.

آدرس: جنت آباد جنوبی-تقاطع بلوار لاله-مجتمع تجاری سمرقند-طبقه اول-پردیس سینمایی سمرقند

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی رازی در تهران، ایران است. این پردیس در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده است. پردیس سینمایی رازی در حال حاضر دارای یک سالن اصلی به ظرفیت 160 نفر و یک سالن مجهز به سیستم دیجیتال به ظرفیت 60 نفر می باشد.

آدرس: میدان رازی (گمرک)، خیابان هلال احمر

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی راگا در تهران، ایران است. پردیس سینمایی راگا واقع در شهر ری که در بهمن ۱۳۸۹ همزمان با برگزاری جشنواره فجر افتتاح شد. این مجتمع تجاری - سینمایی در زمینی به وسعت 5000 متر مربع در نزدیکی بافت تجاری - مسکونی شهر ری واقع شده است. که این مجمتع مشتمل بر 5 طبقه است و سه سالن سینمایی می باشد. ظرفبت سالن های این سینما در مجموع 800 صندلی می باشد.

آدرس: شهرری- اتوبان شهید آوینی -خیابان کریم شیرازی- جنب شهروند

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی برج میلاد در تهران، ایران است. این پردیس در سال 1391 تاسیس شده است. پردیس سینمایی برج میلاد دارای سه سالن که سالن اصلی با ظرفیت 1600 نفر و دو سالن با ظرفیت های 120 نفر می باشد. در یکی از سالن های سینما برج میلاد، فیلم های سه بعدی و در سالن دیگر، فیلم های 7 بعدی پخش می شود.

آدرس:بزرگراه همت ـ برج میلاد

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی اریکه ایرانیان در تهران، ایران است. این پردیس سینمایی در مجتمع فرهنگی-تجاری اریکه ایرانیان در سال ۱۳۷۹ تأسیس شده‌است. اریکه ایرانیان داری سه سالن سینما تئاتر ممتاز است که ظرفیت هر سالن سینما 300 صندلی می‌باشد، سالن‌های سینمای این مجتمع به صورت طبقاتی برروی هم ساخته شده، به ترتیب سالن شماره 1 در طبقه همکف، سالن شماره 2 در طبقه اول و سالن شماره 3 در طبقه دوم قرار دارند.

آدرس: بلوار شهید فرحزادی - نبش خیابان ارغوان

آدرس اینستاگرام
film (1)

Tabriz Cinema Complex

پردیس های سینمایی تبریز

پردیس سینمایی لاله پارک در تبریز، ایران است. این پردیس در ۱۱ آبان سال 98 در مجموعه تفریحی تجاری لاله پارک افتتاح شد. مجموعه پردیس سینمایی لاله پارک با ۷۰۰ مترمربع ۴ سالن سینمایی را شامل می شود. مجموع ظرفیت این پردیس ۲۱۴ صندلی شامل: سالن یک ۷۲ صندلی، سالن دو ۴۹ صندلی ، سالن سه ۶۱ صندلی و سالن وی آی پی ۳۲ صندلی می‌باشد. این سینما از مدرن‌ترین امکانات صدا و تصویر بهره می‌برد.

آدرس: اتوبان پاسداران ، میدان شهید فهمیده ، مجتمع تفریحی تجاری لاله پارک ، طبقه اول

آدرس اینستاگرام
پردیس سینمایی ستاره باران در تبریز، ایران است. این پردیس در اسفند ماه سال 96 در مجتمع تجاری ستاره باران در طبقات سه و چهار افتتاح گردید. ظرفیت این پردیس سینمایی 607 صندلی می باشد به صورتی که سالن اول دارای 377 صندلی، سالن دوم دارای 134 صندلی، سالن سوم دارای 47 صندلی و سالن چهارم دارای 49 صندلی می باشد.

آدرس: نصف راه - مجتمع ستاره باران - طبقه سوم

آدرس اینستاگرام