درباره فروشگاه پام

5/5

پام؛ قلب دوم شمارا می‌پاید

جوراب یکی از بخش‌های اصلی کمد‌های لباس ماست و یکی از قسمت‌های اصلی و مهم بدن ما یعنی پاها را پوشش می‌دهد. پس بهتر است اطلاعاتمان را در مورد این بخش کوچک از پوشش روزانه بالا ببریم و در انتخاب آن دقت بیشتری بکنیم. جوراب قدیمی‌ترین شکل پوشش است که هنوز به همان صورت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تاریخچه‌‌ی جوراب به عصر حجر برمی‌گردد، یعنی سال‌ها قبل از اینکه شلوار و یا بلوز اختراع شود. و البته امروزه بیشتر از بقیه‌‌ی قسمت‌های لباس مورد بی‌توجهی و چشم‌پوشی قرار می‌گیرد. تنها به این دلیل که خیلی‌ها اطلاعاتشان در مورد جوراب بسیار کم است.

ریشه‌‌ی کلمه جوراب در انگلیسی قدیمی socc به معنی دمپایی سبک است در لاتین کلمه‌‌ی soccus اصطلاحی برای توصیف کفشی سبک بوده است که بازیگران رومی آن‌ها را می‌پوشیدند. این واژه‌‌ی یونانی از کلمه‌‌ی sykchos که یونانی است برگرفته‌شده است.

جورابی که می‌پوشید می‌تواند نشان‌گر نوع نگاه شما به مد و استایلتان باشد. بعضی از تیپ‌ها هستند که به‌هیچ‌عنوان بدون جوراب کامل نمی‌شوند. برای مثال شما هیچ‌گاه نمی‌توانید کت‌وشلوار رسمی را بدون جوراب بپوشید.

شما می‌توانید با توجه به نوع مراسمی که در آن شرکت می‌کنید، جورابی متناسب بالباس‌هایتان انتخاب کنید. جوراب‌ها امروزه در طرح‌ها، مدل‌ها، متریال‌ها و سایزهای مختلف تولید می‌شوند.

علاوه بر این نوع جوراب شما می‌تواند نمایانگر شخصیت شما نیز باشد. مهم نیست شخصی را بشناسید یا خیر، از نوع جورابی که به پا دارد به‌خوبی خواهید فهمید که چه شخصیت اجتماعی‌ای دارد و چگونه فکر می‌کند.

جوراب کفش را در پایتان به‌خوبی فیت می‌کند بعضی کفش‌ها هستند که بدون جوراب در پا فیت نمی‌شوند، یک مثال بارز چکمه‌ها هستند، که بدون جوراب باعث تحریک پا شده و باعث ایجاد تاول می‌شوند و به‌هیچ‌عنوان پا بدون جوراب در آن‌ها راحت نیست.

جوراب‌ها هم‌چنین می‌توانند پاهایتان را خشک نگه‌دارند و از آلودگی، قارچ و عفونت خصوصاً در پای ورزشکاران جلوگیری می‌کنند. پس با جوراب می‌توانید از پاهایتان در برابر درد و بیماری در داخل کفش محافظت کنید.

بعد از آگاهی از دلایل پوشیدن جوراب بهتر است از انواع متریال‌های مورداستفاده در جوراب آگاهی پیدا کنیم. آیا تابه‌حال پیش‌آمده که در هنگام خرید جوراب از نوشته‌های بر روی بسته‌بندی جوراب سر درنیاورید. دانستن متریال‌های به‌کاررفته در جوراب، کمک می‌کند در هنگام خرید جوراب آگاهانه‌تر عمل کنیم.

بسته به اینکه اگر شما برای اتفاقی عادی، نیمه‌رسمی یا رسمی لباس پوشیدید، جوراب شما باید با بقیه‌‌ی لباستان تناسب داشته باشد. مهمانی‌های دوستانه و تفریحی برای جوراب‌های رنگارنگ و شگفت‌انگیز بسیار مناسب‌اند.

برای مهمانی‌های نیمه‌رسمی کاری، دوستانه و یا خانوادگی هنوز هم می‌توانید جوراب‌های رنگی انتخاب کنید. فقط دقت کنید طرح‌ها و رنگ‌های ملایم‌تر را انتخاب کنید. برای مهمانی‌های رسمی به‌عنوان‌مثال کت‌وشلوار، بهتر است جورابی در محدوده‌‌ی رنگ شلوارتان انتخاب کنید.

فروشگاه پام عرضه‌کننده انواع جوراب، دمپایی، لباس‌زیر واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه متناسب باسلیقه منحصربه‌فرد شما اجناس متنوعی تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه پام در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/paam.stores/ از اخبار فروش‌ها و تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و هر یک از اجناس این فروشگاه را به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.