تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

درباره فروشگاه نورا

5/5

استایلی نو را با نورا بساز

حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که وقتی جلوی آیینه ایستاده‌اید، با دیدن خود و آن چیزی که به تن کرده‌اید، حس ارزشمندی و اعتمادبه‌نفس پیداکرده‌اید و شور و شعفی وصف‌ناپذیر سرتاپای وجودتان را فراگرفته است. بله انتخاب لباس خوب چنان می‌تواند در روحیه شما اثرگذار باشد که باعث شود شما تمام‌روز را با حس ارزشمندی سپری کنید و از این‌که خودتان هستید لذت ببرید.

انتخاب مدل مانتو مناسب و مد روز می‌تواند روی جذابیت و زیبایی ظاهری شما تأثیر بسزایی داشته باشد اگر اصول لباس پوشیدن را بدانید می‌توانید لباس برازنده خود را انتخاب کنید انتخاب مانتو و شلوار مناسب هم باید با توجه به اندامی که دارید انتخاب شود اگر مانتو نامناسب انتخاب کنید به بد تیپ شدن خود کمک کرده‌اید برای انتخاب مانتو مناسب نباید فقط به زیبایی آن توجه کرد باید به متناسب بودن بااندام هم توجه کرد.

یکی دیگر از دغدغه‌های خانم‌ها خرید یک روسری و یا شال زیبا و باکیفیت است که به‌صورت و لباسشان هم بیاید. نکاتی در خرید شال و روسری باید در نظر گرفته شود تا بهترین خرید صورت گیرد. انتخاب نوع شال یا روسری در درجه اول وابسته به سلیقه و علاقه افراد و در درجه دوم وابسته به نوع و تیپ صورت افراد است.

جنس شال یا روسری که قصد خرید آن رادارید از مهم‌ترین نکاتی است که در زمان انتخاب و خرید باید مدنظر قرار دهید. شال یا روسری‌های نخی زیرمجموعه‌ی پارچه‌های پنبه‌ای محسوب می‌شوند که به‌راحتی قابل شستشو هستند ، کمتر سُر می‌خورند و به دلیل خنک بودن مناسب فصل‌های گرم سال هستند.

طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح‌ها و نقش‌های تازه کیف پیاده می‌کنند تا خانم‌ها بتوانند با خریدن یک کیف تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند.

درگذشته استفاده از کیف، بیشتر جنبه تزیینی داشت اما امروزه کیف، یکی از وسایل ضروری ما در بیرون از منزل است، اما گاهی مدل‌های بسیار متنوع کیف باعث می‌شود که نتوانیم به‌راحتی، خریدمان را انجام دهیم.

باید کاربرد کیف را مشخص کنید. اگر به دنبال مدلی هستید که بتوانید آن را با تعداد بیشتری از لباس‌هایتان هماهنگ کنید، بهتر است به دنبال انواع ساده و بدون طرح بروید.

حتماً این جمله معروف را شنیده‌اید که پا قلب دوم ماست و مراقبت از آن بسیار پر اهمیت است. خرید کفش مناسب یکی از راه‌های مراقبت از این عضو مهم بدن است و مطمئناً برایتان پیش‌آمده است که راه رفتن با کفش نامناسب موجب درد و کوفتگی پای شما می‌شود .

انتخاب کفش مناسب و راحت پا صدمات ناشی از آن بر قسمت‌های مختلف پا را کاهش می‌دهد اما به نظرتان خرید یک کفش مناسب کار راحتی است !

فروشگاه نورا عرضه‌کننده انواع پوشاک بانوان واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه انواع مانتو ، شال، کیف و کفش متناسب با سلایق خانم‌های شیک‌پوش تدارک دیده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه نورا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/noura.clothing/ از اخبار فروش‌ها و تنوع اجناس نورا اطلاع یافته و هم‌چنین هر یک از اجناس فروشگاه نورا را به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.