هدیه باید نفیس باشد!

تنوع مدل و سبک، تنوع رنگ، زیبایی و کیفیت محصول مشخصه­های بارز یک محصول چرمی می­باشد و مجموعه نفیس از بدو تاسیس تمام توان خود را در تولید کالای با مشخصات ذکر شده به کار گرفته تا بتواند نیازهای مشتریان را در تهیه کالای چرمی از لحاظ تنوع و کیفیت مرتفع نماید. یکی از ایرادات اساسی در کالای چرمی تنوع محصول از لحاظ سبک و مدل در سطح بازار می­باشد که مطابق نظرسنجی­ها و گفتگوهای شفاهی صورت گرفته با مشتریان، اکثر مشتریان از کمبود تنوع در ارایه محصولات چرمی اظهار نارضایتی می­نمایند که مجموعه نفیس با توجه بر همین موضوع ایجاد تنوع در محصولات را سرلوحه کار خود قرار داده و در طول مدت فعالیت خود بر این موضوع تاکید داشته و خواهد داشت و در حال حاضر مفتخر است که تا حدود زیادی توانسته تنوع محصولات را به خصوص در انواع کفش زنانه و مردانه با تنوع مختلف ایجاد نماید و پاسخگوی نیاز مشتریان در این زمینه باشد. یکی دیگر از مزایای محصولات این مجموعه ارایه انواع کفش­های راحتی زنانه و مردانه با قالب­های بسیار راحت برای پا در تنوع مدل و رنگ و بنا به گفته مشتریان خوش ظاهر می­باشد (با توجه به اینکه اکثر کفش­های راحتی مردانه و زنانه دارای تنوع رنگ و مدل نمی­باشند و بنا به گفته مشتریان از لحاظ ظاهری کفش­های خوش ظاهری نیستند).

 مجموعه چرم نفیس مشهد به صورت تک فروشگاه و اسمی متفاوت فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز نمود این مجموعه در طول مدت زمان فعالیت خود توجه ویژه به ارائه محصولات چرمی در قالب کیف، کفش، البسه و… با تنوع بالا و کیفیت مناسب داشته. مجموعه چرم نفیس مشهد در حال حاضر دارای 6 شعبه فعال در نقاط استراتژیک شهر مشهد می­باشد.

چرم نفیس با محصولات متنوع و با کیفیت برای شما مشتریان خوش پوش تخفیف 25% در نظر گرفته!

جهت خرید و مشاهده طرح های تخفیفی و تنوع محصولات به سایت چرم نفیس به آدرس : https://nafisleatherco.com

و یا پیج اینستاگرام چرم نفیس به آدرس : https://www.instagram.com/nafis.leather   مراجعه نمایید و در خانه با چند کلیک از یه خرید

 اینترنتی با تخفیف و با اطمینان لذت ببرید!

گزینه های اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

On Key

مطالب مرتبط: