تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Restaurant

مایا برنده رقابت اینستاگرامی AllWTC

About Maya Tex Mex

به‌رغم محبوبیتی که غذای تکس مکس در سرتاسر ایالات‌متحده دارد، این غذا برای اینکه جایگاه خود را به‌عنوان یک غذای منطقه‌ای و نه ورژنی از غذای مکزیکی سنتی مشخص کند، تلاش زیادی کرده است. اما باریشه‌های عمیقی که این غذا در فرهنگ اسپانیایی‌ها و بومی‌های آمریکایی دارد، تاریخ غذاهای Tex-Mex و داستان‌هایی که در پشت برخی از غذاهای مشهور آن دیده می‌شود، ارزش مطالعه دارد.
در طول تاریخ ، تعدادی از فرهنگ‌ها و سنت‌های آشپزی به‌طور غیرمستقیم برای تولید آنچه امروز به‌عنوان غذای Tex-Mex شناخته می‌شود، ادغام‌شده‌اند.
امروزه TexMex به‌نوعی از سبک غذایی اطلاق می‌شود که ترکیبی از سنت آشپزیِ ساکنانِ بومی تگزاس (مکزیکی‌های تگزاس)، استعمارگران اسپانیایی و اروپایی‌هایی که بعدها ساکن تگزاس شدند، می‌باشد.

مایا یک رستورانfast casual  « عکس مکس» است! تکس مکس کوتاه شده تگزاس و مکزیک است.
این سبک آشپزی در یک قرن گذشته و به‌مرور در شمال مکزیک و جنوب آمریکا رایج شده است. تاکو ، بوریتو،فاهیتا ، کسادیا ،تاکیتوز ،چیلی کان کارنه و … از شاخص ترین غذاهای این سبک‌اند و اگر شما مثل خیلی‌ها از پیتزا و کباب خسته شده‌اید ،ما در «مایا» شمارا به ماجراجویی هیجان‌انگیز در دنیای مزه‌ها دعوت می‌کنیم.تا حالا فکر کردین چطور می‌توان چندین شعبه داشت و سفارش مشتری را هم در هر شعبه فوری تحویل داد،اما درعین‌حال غذای تازه و سالم و بدون نگهدارنده و افزودنی و ….تهیه کرد؟
ما در مایا از «درب بازکن» و کنسرو متنفریم.عصاره گوشت و مرغ نمی‌خریم.خودمان آن را حاضر می‌کنیم.حتی سس گوجه و سس مایونز،دیپهای لوبیا و ذرت ،سس باربکیو و ….هم محصول خودمان است. در «مایا» همه غذاها در تازه‌ترین حالت ممکنه تهیه‌شده و روزانه سرو می‌شوند.
اکثر غذاها به انتخاب شما تند (اسپایسی) یا معمولی سرو می‌شوند. بیشتر غذاهای سبک تکس/مکس، آفریده شجاعت یک نفرن، که یک روز تصمیم گرفت یه کار جدید بکنه. داستانی که یک روز در دهه هفتاد میلادی، از یک آشپزخونه و احتمالاً درجایی در جنوب غربی آمریکا شروع شد، حالا جهانی شده و ما در «مایا تکس/مکس» این ماجرای خوشمزه رو در کنار سالسا و خامه ترش با نون تورتیای خانگی خودمون ادامه میدیم.

غذاهای مکزیکی و تکس مکس به دلیل نزدیکی ذائقه و طعم‌هایشان در چند سال گذشته بسیار موردتوجه ایرانیان قرارگرفته‌اند. از اصلی‌ترین تفاوت‌های غذاهای تکس مکس با غذاهای تگزاسی و مکزیکی می‌توان به سس، نان ترتیلا (با آرد گندم)، پنیر و ادویه اشاره نمود.

همیشه هم این‌جوری نیست که کارهای تکراری باعث خستگی بشه! یه وقت‌هایی باید یه کارهایی رو تکرار کنی و هر بار یه لذت جدید رو توی یه کار تکراری تجربه کنی… میزهای متنوع مایا بهتون فرصت تجربه‌های جدید بین مزه‌های تازه رو میده این تجربه رو تکرار کنید! هرچند امروزه غذاهای مکزیکی از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار شده و مرزهای خود را از داخل مکزیک به همه جای دنیا گسترده است. عطر و بوی فوق‌العاده، طعم محشر، قیمت مناسب و مواد تشکیل‌دهنده سالم و مفید نکاتی است که در غذاهای مکزیکی همیشگی و فراموش‌نشدنی است و این باعث می‌شود رستوران‌های مکزیکی یکی پس از دیگری جای خود را در میان رستوران‌های محبوب دنیا باز کنند. اگرچه تنوع این مجموعه لذیذ آن‌قدر زیاد است که شما همیشه یک انتخاب جدید دارید.

شما مشتریان عزیز می‌توانید با دنبال نمودن رستوران مایا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/mayatexmex/ از اخبار مسابقه‌ها و برنامه‌های ویژه مناسبتی و همچنین تنوع غذایی این رستوران اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره غذاهای سبک تکس مکس این رستوران به وب‌سایت این رستوران  به آدرس : http://mayatexmex.com/ مراجعه نمایید .