هنرمندان ؛ هوادار ما هستند

blank
5/5
blank

جواهرات اکسسوری های دوست‌داشتنی و جذاب همواره در تمامی دوره‌ها و انواع فشن شو ها نقش اساسی و مهمی را ایفا می‌کردند، یقیناً زیورآلات جزء جداناپذیری از مد و فشن در بین بانوان به شمار می‌روند، زیورآلاتی مثل دستبند، گردنبند و گوشواره که برای خانم‌ها بسیار کاربردی و دوست‌داشتنی هستند.

همان‌طوری که می‌دانید، سالانه شاهد فشن شو های زیادی از برندهای گوناگون هستیم. شو هایی که همواره با معرفی‌ترند های جدید، طراحی‌های نوین و از همه مهم‌تر ایده‌های خلاقانه توجه اهالی مد را به‌سوی خود جلب می‌کنند. اما آنچه همواره در این فشن شو ها ثابت بوده است استفاده از اکسسوری ها می‌باشد. دنیای مد، دنیای پرزرق‌وبرقی است که همواره با ایده‌های جدید و غیرمنتظره موجب حیرت همگان می‌شود. اما آیا تمام این دنیای پرزرق‌وبرق و پرهیجان آن چیزی است که ما بر روی صحنه‌های باشکوه فشن شو ها شاهد آن می‌باشیم؟

بدون هیچ تردیدی پشت‌صحنه این شو ها شامل تعداد بسیار زیادی افراد مانند مدل‌ها، عکاسان، طراحان، معرفین برندها، اسپانسر ها، میکاپ آرتیست‌ها، استایلیست ها و غیره می‌باشد. پشت‌صحنه‌های بسیار شلوغی که شاید تصور آن‌هم برایمان کار راحتی نباشد. متخصصانی که به‌صورت سالانه و شبانه‌روز بر روی ظریف‌ترین و کوچک‌ترین جزئیات تمرکز می‌کنند و با دقت نظر و توجهی بسیار شروع به انتخاب اکسسوری هایی مانند دستبند، گوشواره و گردنبند می‌کنند. اکسسوری هایی که مکمل استایل آن‌ها می‌باشد و در داشتن جلوه بهتر آن‌ها حائز اهمیت می‌باشد.

ظاهر بیرونی و به‌طورکلی استایل تمام آن چیزی است که درصحنه‌های مد، توجه همگان را به‌سوی خود جلب می‌کند. زیورآلات همیشه و در همه حال یکی از مهم‌ترین واصلی‌ترین لاین های صنعت مد و دنیای فشن شو ها می‌باشد. زیورآلاتی پرکاربرد مانند دستبند، گوشواره و گردنبند که موجب جذابیت و زیبایی بصری بیشتری می‌شود. بدون شک با نگاهی جزئی به استایل خاندان سلطنتی متوجه اهمیت و توجه خاص آن‌ها به جواهرات و زیورآلاتی می‌شوید که در طراحی و ساخت آن‌ها از سنگ‌های اصل و باارزش استفاده‌شده است. زیورآلاتی مانند دستبند، گوشواره و گردنبند که در عین سادگی، اصالتی رازآلود را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. قوانینی که در راستای مد و زیبایی و نقشی اساسی در کاریزماتیک به نظر رسیدن بانوان ایفا می‌کند؛ همین مسئله استفاده از زیورآلاتی هست که در طراحی و ساخت آن‌ها از سنگ‌های ارزشمند و اصل استفاده‌شده است و از جایگاه و اهمیت چشمگیری برخوردار می‌باشند. زیورآلاتی که جزئی جدانشدنی در ظاهر آن‌ها می‌باشد. هرساله شاهد برگزاری فشن شو های مختلفی از برندهای گوناگون هستیم، که شمار بسیار زیادی از مخاطبین آن‌ها را سلبریتی ها، افراد شناخته‌شده و معروف تشکیل می‌دهند. اشخاص مشهوری که در انتخاب پوشاک و اکسسوری هایشان وسواس و دقت زیادی به خرج می‌دهند به‌خصوص در انتخاب زیورآلات چراکه زیورآلات، کیفیت و هماهنگی بین استایل و پوشششان را تضمین می‌کند و تا حدودی معرف جایگاه و موقعیت اجتماعی آن‌ها می‌باشد. ازاین‌رو زیورآلات از اصلی‌ترین لاین های زیبایی برای سلبریتی ها در دنیای فشن و صنعت مد می‌باشد. زیورآلاتی که حتی کوچک‌ترین اشتباه در انتخاب و استفاده آن‌ها می‌تواند لطمه بزرگی به‌ظاهر آن‌ها وارد کند.

گالری جواهرات مریم مظفریان واقع در مجتمع تجاری مدرن الهیه طراحی و ساخت انواع زیورآلات برای درخشش و زیبایی استایل شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری جواهرات مریم مظفریان در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/maryammozafarianjewellery/ از اخبار و همچنین تنوع جواهرات این گالری اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق دایرکت با این مجموعه در ارتباط باشند. مشتریان عزیز جهت خرید به مجتمع تجاری مدرن الهیه مراجعه نمایید و یا با شماره : 26219616 در تماس باشید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin