تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Men's Style

مکنزی برنده رقابت  اینستاگرامی AllWTC

About Macenzy

برازنده بودن لباس در تن یکی از نکاتی است که زمان خرید باید به آن توجه داشت و از اهمیت بالایی برخوردار است. برای همین اگر قصد  خرید لباس مردانه  رادارید، بد نیست به نکاتی توجه کنید تا انتخاب مناسب‌تری داشته باشید. تنها استانداردی که برای پوشاک مردانه وجود دارد، کت‌وشلوار است که باید روی یقه و برش آن کار شود.
با انتخاب طرح و رنگ و نوع پارچه در کت می‌توانید ست‌های اسپرت مختلفی را ایجاد کنید و دارای اهمیت است بدانید وابسته به حرفه و سلیقه شخصی شما حداقل یک کت تک شما در کمد لباس‌هایتان دارید. خوب است بدانید که کت‌های تک اسپرت برای آقایان نوعی پوشش غیررسمی هستند. به استثنا شاید شما در مورد ویژگی‌های انواع کت‌های مردانه آشنایی داشته باشید. احتمالاً کت اسپرت هم برای شما  مثل کت تک مردانه به نظر می‌آید. به‌طورکلی می‌توان این‌گونه مثال زد که کت‌های مردانه برای اینکه ظاهر باهوش‌تری داشته باشید مناسب هستند. درحالی‌که از کت‌های اسپرت برای تیپ‌های غیررسمی‌تر استفاده می‌شود. به‌رسم آئین سنتی  کت‌های مردانه از نشانه استایل رسمی هستند که همراه با یک شلوار مردانه می‌توان آن را ست کرد. جایگاه تک کت‌ها در میان این طیف  به‌گونه‌ای است که دارای ظاهر آزادتری می‌باشند و مناسب موقعیت‌هایی هستند که  برای شما دارای اهمیت است که بهتر به نظر برسید. اما توجه داشته باشید که هرگز باکت و شلوار رسمی ست نمی‌شوند. اگر شما یک کت تک مردانه‌ای به رنگ طوسی یا خاکستری دارید، می‌توانید آن را با شلواری به رنگ، سرمه‌ای، آبی تیره ویا مشکی ست کنید و همراه با آن‌یک کراوات سرمه‌ای و یک پوشت آبی‌رنگ ببندید.

هیچ‌گاه برای لباس پوشیدن از دیگران به‌ویژه دوستان و اقوام و … خود تقلید نکنید خودتان باشید این می‌تواند شمارا جذاب کند در غیر این صورت اگر از گران‌قیمت‌ترین لباس‌ها نیز استفاده کنید جذاب نخواهد بود. قطعاً یکدست کت‌وشلوار خوب احساس یک لباس زرهی را به شما خواهد داد و  میزان خوش‌پوشی شمارا بسیار تغییر خواهد داد. حتی می‌توان گفت که بسیاری از آقایان بیشترین حد از  اعتمادبه‌نفس رازمانی احساس می‌کنند که کت‌وشلوار پوشیده‌اند و حتی اگر بتوانند دوست دارند تا  تمام‌روز و در هر مناسبتی کت‌وشلوار به تن کنند.

خرید کت‌وشلوار نوعی خرید بزرگ برای آقایان به‌حساب می‌آید و این بدین  معناست که لازم است تا شما  قبل از خرید، تا جایی که می‌توانید برای انتخاب کت‌وشلوار مناسبتان اطلاعات کسب کرده باشید، زیرا در غیر این صورت، ممکن است کت‌وشلواری تهیه کنید که به تنتان مناسب نبوده و یا با آن احساس خوبی ندارید و درنهایت آن کت را برای چندین دهه، بدون استفاده داخل کمدتان و آویزان از چوب‌رختی‌تان باقی بگذارید.

پوشاک مکنزی باهدف تواید پوشاک مردانه شروع به فعالیت نموده و الگوی کار خود را کیفیت برتر و رضایت مشتری قرار داده است.هم‌اکنون پوشاک مکنزی دارای تولیدات مختلف در زمینه‌های کت‌وشلوار ، کت تک، پیراهن ، کراوات و… بوده و امید دارد بتواند در خارج از کشور نیز نام خود را به جهانیان معرفی نماید.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه مکنزی در شبکه مجازی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/macenzy.est1985/ از اخبار و فروش‌های ویژه مناسبتی و همچنین تنوع محصولات اطلاع یافته و کلیه محصولات این برند را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در سراسر ایران تحویل بگیرید.