تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Leon

About Leon

رستوران لئون ، رستورانی لوکس و زیبا در مجتمع تجاری سام واقع در فرشته که از سال 2010 شروع به فعالیت کرده است. وقتی مردم برای اولین بار وارد رستوران می‌شوند ، به این فکر می‌کنند آیا در این رستوران از وعده غذایی خود لذت می‌برند . تنظیم استانداردهای بالا در مورد کیفیت مواد غذایی حیاتی است و مهم است که اطمینان حاصل شود که مشتریان هر بار باکیفیت مشابهی خدمات دریافت نمایند.خدمات باکیفیت و غذای باکیفیت و خوشمزه شهرت و معروفیت برای یک رستوران به ارمغان میاورد و باعث می‌شود مشتریان بازهم به رستوران برای صرف صبحانه ، ناهار یا شام بیایند. رستوران خوب رستورانی است که یک سرآشپز خوب و باتجربه داشته باشد که غذا را با بهترین مواد با بالاترین کیفیت بپزد. سرآشپز ما با استفاده از بهترین کیفیت ، غذای کلاسیک فرانسوی را با تأثیر قوی ایتالیایی به همراه مواد فصلی سرو می‌کند. سالها پس از ایده گرفتن از رستوران‌های فرانسوی و ایتالیایی ، او یک حاشیه معاصر را به منو آورده و دور جدیدی از طعم و سبک را در لئون خلق کرده است.

رستوران لئون داستانی به قدمت نیم‌قرن برای گفتن دارد. پدربزرگ من و پدرم تقریباً نیم‌قرن پیش تجارت رستوران‌هایی را شروع کردند که هنوز دنیایی که از درد و رنج ناشی از ضربه پس از جنگ جهانی دوم داشت التیام میافت ، بین شرق و غرب . مکانی بانام طلایی روبنا نهادن گذشت زمان در مکان طلایی نه‌تنها به خاطر کباب‌هایش بلکه بیشتر به دلیل فضای دوستانه‌ای که بشقاب‌های غذای خوب به مشتری‌های معمول آن خدمت می‌کردند مشهور بودند و در آن روزها بسیار مشهور شدند. پدر من زندگی را به‌طور کامل زندگی می‌کرد ، همیشه لبخند می‌زد و همیشه چیزی برای گفتن داشت تا شمارا تشویق کند. او تقریباً همه مشتری‌ها را به اسم می‌شناخت و کسی بود که آن‌ها نه‌تنها عصرهای خود را با آن‌ها می‌گذراند بلکه همچنین به کسانی که همیشه به آن‌ها اعتماد داشته‌اند و شخصی‌ترین اسرار خود را با او به اشتراک می‌گذاشتند. من هنوز هم می‌توانم خنده‌های او را با دوستان و مشتری‌های خود از طریق دیوارهای ضخیم این رستوران باریک بشنوم و اکنون می‌فهمم که چرا مردم به این مکان بازمی‌گردند. زیرا احساس راحتی می‌کردند و رستوران را متعلق به خود و شاید حس بودن در خانه دومشان را داشتند.

پس از جنگ ، دوران جدید آغازشده بود و موج جمعیت پس از جنگ ، جوانان خواستار تلاش و سلیقه جهانی و سبک زندگی بودند ، دوره جدید نیاز به راه‌حل‌های جدید داشت. آن دوره هم‌زمان با بازگشت من از انگلیس بود که ما سالن را به یک رستوران پیشگام ایتالیایی تبدیل کردیم که بار دیگر به یکی از گرم‌ترین مراکز پایتخت تبدیل شد.

به دلیل ماهیت شغلی ؛ وقت زیادی را صرف مسافرت با میهمانان خارجی در رستوران‌های مختلف در سطح شهرکردم که اکثر آن‌ها تازه افتتاح‌شده و برخی از آن‌ها با خدمات غیرقابل‌انکار خوب، باید اعتراف کنم اما احتمالاً دلیل من برای تجدید این مکان برای ایجاد محلی است که بتواند همه آن‌ها تحویل دهد: ظروف اصلی ، خدمات بی‌نظیر و تنظیمات اختصاصی.

اکنون باگذشت این سال‌ها و باتجربه‌ای به پشتوانه‌ی نیم‌قرن رستوران خانوادگی ما ؛ ما فکر می‌کنیم که بسیار سخت تلاش کرده‌اند تا این جزیره شادی را رقم بزنند جایی که خاطراتش در این دیوارها پنهان است ، پنهان شاید اما هرگز فراموش نمی‌شود و چه کسی به ما نشان داده است که چگونه زندگی را گرامی بداریم ؛ مردم ، افرادی که بیشتر آن‌ها را می‌شناسیم و به آن‌ها اهمیت می‌دهیم.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران لئون در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/leon.1960/ از اخبار و تنوع منوی غذایی این رستوران اطلاع یافته و در جزیره‌ی شادی ما خاطرات ماندگاری رقم بزنند و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رستوران لئون به وب‌سایت مجموعه به آدرس : http://www.leon1960.com/ مراجعه نموده و نظرات و پیشنهادات و خاطرات خود در رستوران لئون را از طریق دایرکت با ما در ارتباط باشند.

لئون
nima
لئون
nima
لئون
nima
لئون
nima
لئون
nima
لئون
nima