ال سی من استوار بر تن

blank
5/5
blank

به نظر می‌رسد درباره‌ی استایل خوب چیزهای زیادی وجود دارد که باید بدانید، مخصوصاً اگر می‌خواهید در کلاس‌های مرتبط با آن شرکت کنید. اما خوش‌تیپ‌تر به نظر رسیدن از 99% مرد‌های دیگر نسبتاً ساده است و نیاز به دانش و انجام کار زیادی ندارد.

شما هم از آن دسته افرادی هستید که به مد و پوشاک اهمیت زیادی می‌دهند؟ اگر این‌طور باشد، حتماً می‌دانید که تفاوت ست مردانه در سرکار با مهمانی و عروسی را باید به‌خوبی رعایت کرد. به‌عبارت‌دیگر، اگر فردی خوش‌پوش باشید، یکی از نخستین نکاتی که در استایل‌تان رعایت می‌کنید، جذابیت در عین رعایت قوانین و عرف هر موقعیت است. در محل کار، نیازی نیست که ست مردانه شما مشتمل بر کت‌وشلوارهای فوق رسمی و کفش‌های نوک‌تیز مجلسی باشد اما باید قواعدی را رعایت کنید.

کت‌وشلوار پوشش مردان موفق است چراکه کت‌وشلوار نه‌تنها در موقعیت‌های مهم مثل قرارهای کاری لباس مردانه مناسبی است، بلکه برای روز‌های دیگر کاری هم؛ گزینه خوبی به نظر می‌آید.

طبق تحقیقات انجام‌شده روی تأثیرات روان‌شناسی کت‌وشلوار بر روی مردم، این نتیجه حاصل‌شده است که کت‌وشلوار به‌عنوان نشانه خوش‌پوشی و اهمیت بالا به‌ظاهر زیبا و سلامت بدن شناخته‌شده است و هر چه درجه رسمی بودن لباس سوژه بیشتر می‌شد عکس‌العمل‌ها نسبت به سوژه تفاوت پیدا می‌کرد و حس احترام و توجه بیشتری در افراد برانگیخته می‌شد. اکثراً در نظرشان پوشیدن لباس رسمی باعث احساس قدرت و اعتمادبه‌نفس در آن‌ها می‌شد. پوشیدن کت‌وشلوار در هر شرایطی باعث می‌شود شما خودتان و شرایط را بزرگ‌تر ببینید. درنتیجه بهتر می‌توانید با شرایط واقعاً بزرگ و مهم کنار بیایید. حتی اگر شما فقط و فقط در عروسی‌ها از کت‌وشلوارهایتان استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید بدانید همان حس و حال به خودتان منتقل می‌شود. به همان میزان کت‌وشلوار پوشیدن شما در شرایط خاص بر روی دیگران و قدرت تاثیرگذاریتان تغییر ایجاد می‌کند.

در هر موقعیتی کت‌وشلوار تأثیر خودش را خواهد گذاشت. کت‌شلوار پوشش مردان موفق و با برنامه است. کت‌وشلوار کامل‌ترین لباس مردانه محسوب می‌شود.هم‌چنین زمانی که برای آماده شدن باکت شلوار صرف می‌شود معمولاً بیش‌تر از لباس‌های دیگر است. درنتیجه، فردی که از کت‌شلوار برای پوشش خود استفاده می‌کند فرد منظم و با برنامه‌ای خواهد بود.

شایان‌ذکر است که در دنیای امروز، کت تک مردانه به یکی از ضروری‌ترین نیازهای آقایان تبدیل‌شده و تا حدودی توانسته است جای کت‌وشلوارها را مخصوصاً برای نسل جوان بگیرد. اما به این معنی  نیست که اگر شما از نسل جوان نیستید، نمی‌توانید از کت تک‌های مردانه برای پوشش خود استفاده کنید. یکی از دلایلی که کت تک جای بخصوصی را در سبد خرید آقایان پیداکرده است، توانایی بالای آن برای ست شدن با هر لباس دیگری است. شما می‌توانید هر چه را که بخواهید باکت تک خود، با هر استایلی که آن را می‌پسندید ست کنید. البته توجه کنید که برای داشتن حق انتخاب بالا برای ست کردن، باید در انتخاب کت تک خود دقت کنید. یکی از انواع ست‌های مردانهSmart Casual نام دارد. ، این ست درواقع به‌عنوان ست روزمره شناخته می‌شود که می‌توانید آن را برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنید. یکی از بهترین راهکارها برای رسیدن به این ست، استفاده از شلوار جین به همراه کت تک است. شما می‌توانید با توجه به همخوانی رنگ‌ها و البته نوع پارچه‌ی استفاده‌شده در کت تک، شلوار جین خود را انتخاب کنید، تا در هر موقعیتی که قرار می‌گیرید، درخشان ظاهر شوید.  

اِ ل سـی مَــن با تکیه‌بر دانش فنی و تجربه طولانی در کنار درک نیاز مشتریان تلاش می‌کند در حوزه البسه مردانه، پوشاکی شایسته مردمان ایران‌زمین تولید نماید و گامی بلند در عرصه تولید پوشاک داخلی و خودکفایی در این صنعت بردارد. این مجموعه همواره اهداف بلندمدتی را در طراحی، مُدسازی و تولید برای خود ترسیم نموده است و در این مسیر از دانش متخصصان داخلی و خارجی از کشورهای ایتالیا و ترکیه بهره می‌برد. افزایش کیفیت محصول و ارتقای توان طراحی از اهداف دائمی این مجموعه می‌باشد.در همین راستا  به‌منظور سهولت دسترسی مصرف‌کنندگان محترم در کوتاه‌ترین زمان به محصولات، اقدام  به ایجاد بیش از 20 شعبه و نمایندگی انحصاری و همچنین 50 عاملیت فروش در کل کشور نموده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه ال سی من در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/lc_man_official/ از اخبار و فروش‌های ویژه و تنوع محصولات این برند اطلاع یافته و همچنین کلیه‌ی محصولات این فروشگاه را از طریق وب‌سایت مجموعه به آدرس : https://lc-man.com/ به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin