تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

LAra

About Lara

خانم ها گرایش زیادی به زیباتر شدن دارند و تمایل دارند هنگامی که در انظار عموم ظاهر می شوند چهره زیبا و دلربایی داشته باشند . این دسته از خانم ها با استفاده از انواع لوازم آرایشی به زیباتر شدن خود کمک می کنند .

شرکت های آرایشی و بهداشتی زیادی در سرتاسر دنیا به تولید لوازم آرایشی پرداخته اند و در سطح دنیا برندهای معروف و متعددی در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد که به زیبایی بانوان کمک می کنند. 

lara

محصولات زیبایی حس اعتماد به نفس را در افراد بالا می برد و موجب می شود که آنها در تمام مدت حضور در اجتماع احساس زیبایی و جذاب بودن داشته باشند. اما برخی از مواد آرایشی نامرغوب سبب آسیب به پوست و از بین رفتن زیبایی می شود بنابراین اینکه چه لوازم آرایشی انتخاب کنیم بسیار پر اهمیت است اما با ازدیاد محصولات و مارک ها تقریبا یافتن بهترین برند محصولات ارایشی دشوار است.

مـأموریت لارا برای زیبایی همه ؛ ارائه کاملترین و متنوع ترین خدمات و محصولات در فروشگاه های زنجیره ای عطر، آرایشی و بهداشتی با دسترسی آسان برای برآورده ساختن تمام نیازهای زیبایی ایرانیان.

برآنیم تا با ارائه مشاوره حرفه ای و تأمین و عرضه معتبرترین برندهای ایرانی و جهانی، انتخاب اول و در دسترس مشتریان در حوزه عطر، آرایشی و بهداشتی باشیم.

تیم اجرایی این مجموعه، با پشتوانه 20 سال سابقه فعالیت در حوزه تأمین، فروش و پخش برندهای معتبر آرایشی و بهداشتی، همواره می کوشد تا با در اختیار گذاشتن دانش و تجربه تیم متخصص خود در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات برای مشتریان خود ایجاد ارزش نموده و امکان تجربه یک خرید خوب را فراهم نماید.

مجموعه لارا در راستای ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به مشتریان و جلب رضایت و وفاداری ایشان، سیستم باشگاه مشتریان خود را نیز راه‌اندازی نموده است تا با هر بار خرید از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن لارا در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/lara.stores/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی و جشنواره‌ها اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات موجود در فروشگاه‌های لارا را از وب‌سایت این مجموعه به آدرس : https://www.larastores.ir/  نیز به آسانی خریداری نموده و در محل مورد نظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

همچنین با ارائه مشاوره‌های تلفنی به شماره :  ۲۶۴۱۱۶۳۲ به مشتریانی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارند، فرآیند خرید غیرحضوری را نیز آسان‌تر و امکان‌پذیر نموده‌ایم.

به‌منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت‌ها و خدمات در مجموعه لارا، همواره با آغوشی باز آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان عزیز می‌باشیم.

لارا
nima
لارا
nima
لارا
nima
لارا
nima
لارا
nima
لارا
nima