تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

ابر قدرتی در نور

5/5

استفاده از چند جواهر و ست کردن زیورآلات باهم ، می‌تواند تأثیر بسیار خوبی رو استایل شما بگذارد . اغلب افراد به این عقیده دارند که استفاده از یک اکسسوری بسیار بهتر از چند اکسسوری و زیورآلات است . درحالی‌که در بعضی شرایط و در کنار بعضی از استایل ها استفاده از چند اکسسوری ، می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

برای مثال وقتی از چند گردنبند استفاده می‌کنید این گردنبندها باید در یک‌چیز باهم مشترک باشند مثلاً در هردو از سنگ فیروزه‌ای استفاده‌شده باشد. اگر به‌تازگی علاقه به استفاده از زیورآلات چند ردیفه پیداکرده‌اید ، از بدلیجات ساده استفاده کنید . همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد باید بدلیجات‌هایی که انتخاب می‌کنید در یک‌چیز باهم مشترک باشند ولی در ابتدا باید از گردنبندها و دستبندهایی که نازک و ظریف هستند استفاده کنید.در کل زیورآلاتی را انتخاب کنید که ازلحاظ سبک به هم نزدیک باشند

حتی اگر الماس‌ها عشق اول و آخر هر دختری باشند، نمی‌شود خیلی به داشتنش فکر کرد. جواهرات مقرون به‌صرفه‌تر به شکل‌های مروارید، سنگ‌های قیمتی، آویز گردنبند، حلقه‌های کریستال و دستبند تنیس (دستبندی از اجزاء کوچک که توسط یک زنجیر باریک به هم متصل هستند) وجود دارند که به حد کافی تطبیق‌پذیر بوده و با هر ظاهری متناسب هستند. اما دانستن اینکه چگونه از جواهرات استفاده کنیم چندان کار ساده‌ای نیست.

جواهرات مد روز بانام جواهرات طراحی‌شده با سبک خاص نیز شناخته می‌شوند. این جواهرات جلوه‌ی خاص و نمایشی ویژه دارند و معمولاً مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه‌ی موجود هستند. برای شخصیت بخشیدن به ظاهرتان هیچ راهی آسان‌تر از پوشیدن یک جواهر ارزان‌قیمت شگفت‌انگیز یا یک قطعه جواهر مدرن و جدید وجود ندارد.

قطعات فلزی زیبا برای ست کردن بالباس، به‌خصوص هنگامی‌که می‌خواهید ظاهری رسمی و برازنده داشته باشید، مناسب است. کلمات کلیدی در اینجا “ظرافت” و “پیچیدگی” هستند. این‌ها جواهرات اصلی‌ای هستند که از صبح تا شب و آخر هفته‌ها همراه شما هستند و شما می‌توانید برای سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید.

زمانی که نیاز دارید تا به ظاهرتان جذابیت رنگ‌ها را اضافه کنید، یا زمانی که فکر می‌کنید نیاز به کیفیتی متفاوت دارید، سنگ‌های گران‌بها و مرواریدها را امتحان کنید. اگرچه این سنگ‌ها اصولاً قطعاتی تزئینی هستند که باید با دیگر جواهرات ترکیب و هماهنگ شوند.

بعضی از جواهرات را شما یک یا دو بار در سال می‌پوشید، اما از برخی دیگر، هرروز استفاده می‌کنید. برای اینکه سبک خود را به‌خصوص برای آن روزهایی که باعجله به بیرون می‌روید، بهبود ببخشید، همیشه چند قطعه جواهر که پوشیدن آن آسان است و چندان زرق‌وبرق دار نیستند را دم دست خود داشته باشید

گالری کوه نور جایی است که می‌توانید جواهرات مد روز خود را جستجو کنید. گالری کوه نور طراحی و ساخت انواع زیورآلات طلا برای سلایق متفاوت و منحصربه‌فرد شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری طلای کوه نور در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/koohenoorjewellery/ از اخبار،تنوع زیورآلات این گالری اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش هر یک از زیورآلات این گالری از طریق دایرکت با مجموعه کوه نور در ارتباط بوده و از خریدی مطمئن و آسان بهره‌مند شده و در صورت خرید آنلاین سفارش منتخب خود را در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.