هر مس که به کیمیا رسد زر گردد

blank
5/5
blank

هرسال جدیدی که از راه می‌رسد، مد و گرایش‌های خاص خود را به دنبال دارد. جالب است بدانید، بااینکه در سال‌های اخیر اغلب شاهد محبوبیت طلای سفید یا رزگلد بوده‌ایم، اما امسال دوباره طلای زرد بسیار مد شده است. زوج‌ها در سال ۲۰۲۰ ترجیح می‌دهند حلقه نامزدی حلقه ازدواج خود را از جنس طلای زرد انتخاب کنند. اغلب حلقه‌هایی که با طلای زرد عرضه می‌شوند، طراحی کلاسیک و قدیمی دارد که خود این مسئله باعث جذابیت بیشتر این انگشترهاست. همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر بسیاری از مدهای دنیای پوشاک و اکسسوری‌ها، بازسازی مدرنی از مدهای قدیمی و کلاسیک هستند و مثل این است که به دهه ۱۹۹۰ میلادی بازگشته‌ایم.

جواهرات مناسب بافرم صورت و اندام اهمیت ویژه‌ای دارد. شاید برای شما هم پیش‌آمده که هنگام انتخاب زیورآلات و جواهرات موردنظرتان گیج شده باشید و نگران این باشید که این انتخاب مناسب شما هست یا نه؟ همراه گالری کیمیا باشید تا با استفاده از روش‌های درست و آزموده این انتخاب را برای شما آسان‌تر کنیم.

در ابتدا یک قانون مهم و کلی را به شما گوشزد می‌کنیم: اضافه کردن هر شکلی از زیورآلات به‌ظاهر و استایلتان، آن شکل را در بدن شما تشدید و تقویت می‌کند؛ به‌عنوان‌مثال اگر گوشواره‌های دایره‌ای استفاده کنید، این گوشواره صورت شمارا گردتر نشان خواهد داد.

برای تشخیص زیورآلات مناسب، چند ملاک و معیار را می‌توان در نظر گرفت ازجمله فرم صورت و رنگ پوست که به سه دسته­‌ی کلی «سرد»، «گرم» و «خنثی» تقسیم می‌شود و اگر فرم صورت شما گرد باشد، باید جواهراتی را انتخاب کنید که با گردی آن در تعادل باشد. گردنبندهای بلندی که بلندی آن‌ها تا قفسه سینه است، گوشواره‌های زاویه‌دار و بلند با اشکال مربع، مستطیل و ذوزنقه برای شما مناسب هستند. سعی کنید کمتر از گوشواره‌های دایره‌ای استفاده کنید چون گردی صورت شمار ا بیشتر نشان خواهد داد. فرم صورت بیضی این فرم صورت تقریباً با هر مدلی تطبیق‌پذیر است. گوشواره‌های حلقه‌ای و آویزان، بهترین پیشنهاد برای صورت‌های بیضی‌شکل است. فرم صورت مربعی با زیورآلاتی جذاب‌تر خواهد شد که انتهای آن‌ها دارای آویز یا جواهرات ریز باشد تا توجه‌ها را از قسمت زاویه­‌دار صورت به‌ویژه چانه دور کند. آویزهای با اشکال منحنی و گوشواره‌های حلقه‌ای و آویزهای بزرگ برای صورت‌های مربعی شکل مناسب‌تر هستند.

فرم صورت مستطیلی گردنبندهای کوتاه و گوشواره‌های میخی بهترین انتخاب برای صورت‌های مستطیلی شکل می‌باشد، زیرا گردنبند کوتاه برای این فرم صورت‌ها باعث می‌شود از کشیدگی صورت کاسته شود و همچنین گوشواره‌های میخی و چسبان صورت‌های مستطیلی شکل را جمع‌تر و زیباتر نشان می‌دهد. فرم صورت قلبی یا مثلثی چوکر و گردنبندهای کوتاه، بهترین انتخاب برای فرم صورت قلبی شکل است؛ چون باعث می‌شوند چانه­‌ی باریک، گرد نشان داده شود گوشواره‌های آویزان نیز برای فرم صورت قلبی یا مثلثی جذاب خواهد بود. فرم صورت الماسی نیاز به زیورآلاتی دارد که به طول چانه­‌ی فرد بیافزاید؛ پس چوکر و حلقه‌های کوتاه به زیبایی این چهره‌ها خواهد افزود.

فرم بدنتان در انتخاب زیورآلات مناسب شما اثر دارد!

دقت داشته باشید که جواهراتی را که انتخاب می‌کنید، بسته به هدف شما باعث افزایش یا متعادل کردن فرم بدنتان باشد. با استفاده از قطعات خاصی از جواهرات می‌توانید باعث اعتدال، جلب‌توجه و حتی دور کردن توجه از قسمت خاصی از بدن خود بشوید. پس همان‌قدر که به سایز لباس خود اهمیت می‌دهید، لازم است برای انتخاب زیورآلات مناسب اندام و فرم بدنتان نیز وقت بگذارید. اگر فرم بدن شما درشت و بااندام بزرگ است، سعی کنید از جواهرات بیشتر و بزرگ‌تر استفاده کنید و به یاد داشته باشید که جواهرات ظریف‌تر و کمتر برای فرم بدن ظریف مناسب‌تر است. اگر شکم بزرگ دارید، به‌هیچ‌عنوان از گردنبندهای بلند استفاده نکنید؛ چون توجه همه به روی ناحیه شکم شما جلب خواهد شد و این چیزی نیست که مطلوب شما باشد.

فراموش نکنید که بهتر است جواهرات متناسب باشخصیت فرد باشند!

شما می‌توانید در وب‌سایت گالری کیمیا با توجه به ملاک‌ها و معیارهای گفته‌شده، جواهرات مناسب بافرم صورت و اندام خودتان را انتخاب کنید و از خرید خود لذت ببرید.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری طلای کیمیا در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/kimiagoldgallery/ از اخبار و تنوع زیورآلات این گالری اطلاع یافته و همچنین زیورآلات منتخب خود را از طریق وب‌سایت مجموعه به آدرس : http://www.kimiagoldgallery.com/مراجعه نموده و به‌آسانی از خریدی آنلاین و مطمئن لذت برده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin