درباره خانه طهران

5/5

خانه طهران؛ کلینیک زیبایی خانه‌ات

لوازم دکوری نما و جلوه‌ی منحصربه‌فردی را به دکوراسیون داخلی منزل می‌بخشند. هر خانه‌ای به‌تناسب نیاز و سبک دکوراسیون داخلی یک سری دکوری های زیبا را در خود جای‌داده است. استفاده از این وسایل زیبا و تزیینی در همه جای خانه از سرویس بهداشتی تا اتاق پذیرایی و نشینمن نرمال است .گاهی همین اجزای کوچک در لوازم منزل گاهی تبدیل به نقطه‌ی کانونی می‌شوند پس انتخاب جنس و شکل اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت .جنس شیشه ، کریستال ، چینی یا استیل متریال اصلی ساخت این وسایل کوچک و بزرگ تزیین هستند. این جنس ظروف و گلدان‌های دکوری را می‌شناسید

برای اینکه یک دکوراسیون داخلی زیبا داشته باشید تنها نمی‌توانید به استفاده از رنگ و کف‌پوش‌ها بسنده کنید. وسایل تزئینی تأثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند و می‌توان با هزینه کم جلوه بسیار زیبایی را برای دکوراسیون منزل و یا محل کار خود ایجاد کرد. تابلوهای نقاشی و همچنین تابلو خط زیادی وجود دارد که برای منزل و همچنین فضاهای اداری مناسب است.

از تابلو می‌توان به‌عنوان یکی از عناصر اصلی و تکمیل‌کننده کار یک طراح در دکوراسیون داخلی نام برد. برای تکمیل رنگ و وزن هر بخش از فضای داخلی می‌توان از انواع تابلوهای دکوراتیو استفاده نمود و یا به‌عبارت‌دیگر تابلو در طراحی داخلی نقش کلیدی و تمام‌کننده‌ای را ایفا می‌نماید. کلیه فضاهایی که طراح برای یکایک عناصر آن به‌دقت وقت گذاشته است بدون وجود اکسسوری و تابلوهای مرتبط با فضای داخلی تکمیل نمی‌شود و در اصل این آیتم‌ها جلوه خاصی به محیط پیرامون خود می‌بخشند.تابلوها در بسیاری از موارد نقش مؤثری در تکمیل رنگ‌ها و همچنین ایجاد کنتراست در رنگ‌های موجود در فضا را بر عهده‌دارند.

تابلوها با چینش‌های گوناگون در ابعاد مختلف نه‌تنها زینت‌بخش دیوارها محسوب می‌گردند بلکه می‌توان با انتخاب صحیح رنگ و نقش و نگار تابلو احساس خاص و منحصربه‌فردی به فضای موجود بخشید که این احساس ،با شدت و ضعف رنگ‌ها و ابعاد تابلوها متغیر می‌باشد.

معمولاً یک‌خانه برای زیبایی بیشتر علاوه بر اینکه باید طراحی داخلی زیبایی داشته باشد به تجهیزات جانبی دیگری نیز نیازمند است.

یک اتاق گرم و صمیمی قطعاً بدون اکسسوری (لوازم جانبی) بسیار نگران‌کننده خواهد بود. اکسسوری هویت، شخصیت و جذابیت فراوانی را به خانه و اتاق‌ها می‌بخشد. انتخاب و طراحی دکوراسیون داخلی هر فرد نشان‌دهنده علاقه و حساسیت وی به یک طراحی خوب خواهد بود و در حقیقت هر قطعه در خانه بازگوکننده روحیات و سلیقه صاحب‌خانه است.

اکسسوری در خانه باید از یک تم خاص پیروی کند. اکسسوری باید به پیوستگی و وحدت یک اتاق کمک کنند. برخی از آن‌ها عملکردهای خاصی دارند و برخی دیگر صرفاً تزئینی هستند. گروه کاربردی ممکن است شامل مواردی مانند پرده‌ها، فرش‌ها، ساعت‌ها و انواع روشنایی باشد و لوازم جانبی تزئینی نیز شامل تصاویر، مجسمه‌ها، آینه، گل‌آرایی و سایر موارد است. شما باید به‌طور هوشمندانه، خلاقانه و البته درست  و بجا از اکسسوری در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

فروشگاه خانه طهران واقع در مجتمع عرش آجودانیه انواع لوازم کادویی و دکوری منزل متناسب با مد روز و سلیقه‌ی شما تدارک دیده است مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه خانه طهران در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/khanehtehran_arsh/ از اخبار فروش‌های ویژه و تنوع محصولات دکوری این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات فروشگاه خانه طهران را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.