بازمان پیمان بسته‌ایم برای خوش‌تیپی شما

blank
5/5
blank

برندهای ساعت زیادی در جهان وجود دارد که محبوب‌ترین آن‌ها رولکس، لکسوس، هیوندای و امگا هستند. خرید ساعت مچی یکی از چالش‌های بزرگ افراد خوش‌لباس است زیرا این افراد به‌خوبی می‌دانند که انتخاب ساعتی شیک و جذاب تا چه اندازه می‌تواند در ظاهرشان تغییر ایجاد کند. افراد خوش‌لباس معمولاً ساعت‌های مچی خود را هماهنگ با دیگر اجزاء ظاهر خود انتخاب می‌کنند. آن‌ها هیچ‌وقت ساعتی اسپرت را بالباسی رسمی و کلاسیک نمی‌پوشند. با توجه به تعداد بیشمار ساعت‌هایی که در هرسال وارد بازار می‌شود باید پیش از خرید نکات مهمی را بدانید تا بتوانید در پول و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

ماندگاری مسئله بسیار مهمی است که باید حتماً در هنگام خرید ساعت به آن توجه داشته باشید. بسیاری از ساعت‌ها ظاهری شکیل و جذاب دارند اما پس از مدت کوتاهی خراب می‌شوند و دیگر قابل‌استفاده نیستند. برای اینکه از ماندگاری ساعت مطمئن شوید از برندهای معتبر و نمایندگی‌های رسمی آن‌ها خرید کنید. برای افزایش طول عمر ساعتتان باید هر چهار یا پنج سال آن را سرویس کنید.

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات زنان و مردان استفاده از یک ساعت مچی در تمامی موقعیت‌ها بدون توجه به لزوم هماهنگی آن با دیگر اجزاء ظاهر است. هر فردی باید حداقل سه ساعت مچی داشته باشد، یک ساعت اسپرت برای برنامه‌های ورزشی، یک ساعت برای موقعیت‌ها و جلسات رسمی و یک ساعت نیز برای مهمانی‌ها و موقعیت‌های غیررسمی. ساعت‌های اسپرت اغلب گام شمار دارند و بندشان از جنس پلاستیک است. ساعت‌های رسمی بندی از جنس چرم و صفحه و عقربه‌های ساده‌ای دارند. ساعت‌های غیررسمی بندی از جنس چرم و یا پارچه و صفحه‌ای شلوغ‌تر و پیچیده‌تر دارند.

اگر قرار است برای اولین بار کسی را ببینید و یا در جلسه و مصاحبه‌ای بسیار مهم شرکت کنید حتماً باید در انتخاب ساعت مچی مناسب دقت کنید. برخلاف آنچه بسیاری از مردم فکر می‌کنند ساعت یکی از اولین مواردی است که توجه دیگران را به خود جلب می‌کند. اگر کسی که قرار است او را ببینید به خوش‌لباس بودن بسیار اهمیت می‌دهد سعی کنید حتماً ساعت مناسبی ر انتخاب کنید تا بتوانید بیشترین تأثیر ممکن را بگذارید. اگر قرار است در یک مصاحبه شغلی حضور پیدا کنید سعی کنید ساعتی رسمی هماهنگ  با ظاهر کلاسیک خود را انتخاب کنید.

این‌یکی از مواردی است که اغلب رعایت نمی‌شود  و مشکلات فراوانی را به وجود می‌آورد. در خرید ساعت مچی نباید عجله کنید. پس از انتخاب ساعت به‌دقت ویژگی‌های مختلف آن را بررسی کنید خصوصاً اگر ساعت گرانی را انتخاب کرده‌اید. بررسی دقیق ساعت همچنین باعث می‌شود پس از خرید بتوانید از تمامی امکانات آن به‌خوبی استفاده کنید.

اشتباه رایج اکثر افراد این است که فکر می‌کنند هرچقدر پول بیشتری پرداخت کنند ساعت بهتری را می‌توانند بخرند. بسیاری از ساعت‌ها به دلایلی همچون تولید محدود و دیگر  سیاست‌های کمپانی‌های تولیدکننده گران‌تر از دیگر ساعت‌ها است و قیمت بالای آن‌ها لزوماً به معنای کارکرد بهترشان نیست. بسیاری از زیباترین و شیک‌ترین ساعت‌های مچی را می‌توانید از خانه ساعت خریداری نمایید.

خانه ساعت عرضه‌کننده انواع ساعت‌های مچی اورجینال برای شما مشتریان عزیز ساعت‌های متنوع و متناسب با سلایق خاص و منحصربه‌فرد شما تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه خانه ساعت در صفحه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/khanesaat_tabriz_urmia/ از اخبار، فروش‌های ویژه و تنوع ساعت‌های این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin