تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Home and Kitchen

کاراجا برنده رقابت اینستاگرامی AllWTC

About Karaca

یکی از برندهای معروف و محبوب در زمینه لوازم منزل و لوازم آشپزخانه برند کاراجا می باشد که در کشور ترکیه مشغول تولید محصولات خود می باشد. این برند با تولید محصولات خود که بسیار باکیفیت و زیبا تولید می گردند توانست به سرعت خود را در میان برندهای معروفی که در ترکیه در حال فعالیت می باشند مطرح سازد.

محصولاتی که به دست این برند طراحی و تولید می گردند اعم است از ست خواب ترک، ست حمام ترک، لوازم منزل ترک و لوازم آشپزخانه ترک. این برند تاکنون و طی ۲ سال توانسته رقیبی جدی برای برندهایی همچون برند انگلیش هوم، برند مادام کوکو، برند کوک پلاس و… شود و تبدیل به یکی از پرفروش ترین برندهای لوازم منزل در ترکیه گردد.

از همین رو خرید از ترکیه می تواند یکی از روش های مناسب برای خرید محصولات مورد نظر شما خواهد بود. این در حالی می باشد که این برند پای خود را فراتر از کشور ترکیه نهاده است و در بسیاری از کشورها همچون ایران ، فرانسه، آلمان، هلند، اکراین، اتریش، هلند، بلژیک و… با زدن نمایندگی و فروشگاه به عرضه محصولات خود می پردازد.

فروشگاه کاراجا نمایندگی تبریز به عنوان دوست خوش سلیقه شما تمایل دارد هر آنچه برای  یک زندگی راحت و خوش سلیقه نیاز دارید را برایتان فراهم کند! یکی از مجموعه کالاهایی که میتوانید سر فرصت و بدون نیاز به خارج شدن از خانه آنلاین از کاراجا خریداری کنید کالاهای برقی و لوازم آشپزخانه است!  ظرافت و زیبایی که برند کاراجا در تولید لوازم آشپزخانه ترک صرف می کند باعث می شود تا محصولات برقی آن جز پرفروش ترین محصولات برند ترک باشند. رنگ بندی محصولات کاراجا در دسته بندی لوازم برقی نیز بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد!

فروشگاه کاراجا نمایندگی تبریز در مجتمع تجاری اطلس با عکس های متعددو توضیحات لازم ، کالای مورد علاقه شما را به نمایش گذاشته است تا با گشتن در پیج اینستاگرامی این فروشگاه  :  https://www.instagram.com/karaca.iran حس قدم زدن در فروشگاه کاراجا را تداعی کند…!!!

فروشگاه کاراجا نمایندگی تبریز با توجه به شرایط فعلی جامعه جشنواره فروش ویژه آنلاین با تخفیف های 20% تا 30 % درصدی برای مشتریان خوش سلیقه خود تدارک دیده …

کافیه برای مشاهده مجموعه لوازم خانگی کاراجا به پیج اینستاگرام این نمایندگی مراجعه نمایید!!!

https://www.instagram.com/karaca.iran