تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Jennaro

About Jenaro

غذا در ایتالیا پا را از مرز یک خوراکی ساده فراتر گذاشته است و حالا قسمت اعظمی از فرهنگ و هنر این دیار را تشکیل می‌دهد. پنیر و ماکارونی به‌وفور در غذاهای ایتالیایی به چشم می‌خورند و کمتر کسی یک روز خود را بدون مصرف پنیر به پایان می‌رساند.

قابل‌انکار نیست که پختن غذاهای گوناگون عضوی جدانشدنی از فعالیت‌های روزانه‌ی هر فرد ایتالیایی است و در دورهمی های خانوادگی و سرو غذاهای رنگارنگ بخش مهمی از میهمانی را به خود اختصاص می‌دهدایتالیایی‌ها عادت دارند که حتماً همراه وعده‌های غذایی خود نوشیدنی هم سرو کنند و بعضی از خوراکی‌های پرطرفدار و مشهور هم باید حتماً با آب‌میوه‌ی خاصش میل شود؛ این رسم از دیرباز و زمان باستان در کشور ایتالیا وجود داشت. اگر به‌سوی سرزمین زیبا و توصیف نشدنی ایتالیا می‌روید، مطمئناً غذایی باب میلتان را خواهید یافت و لازم نیست در این مورد نگران باشید.

این روزها شکم گردی به یکی از تفریحات مهم شهرنشینان تبدیل‌شده است تا جایی که در سال‌های اخیر شاهدیم افراد زیادی نه برای دیدن جاذبه‌های یک شهر یا کشور ، بلکه برای چشیدن طعم غذاهای آن سرزمین راهی سفر می‌شوند. همه، تصوری کلی از غذاهای چینی، هندی یا ایتالیایی داریم و از شهرت این خوراکی‌ها باخبریم؛ اما مطمئناً خوردن این غذاها در سرزمین اصلی‌شان بسیار متفاوت خواهد بود.

gennaro

اما امکان سفر به این کشورها برای همه‌ی مردم جامعه امکان‌پذیر نیست به همین جهت ما در جنارو بر آن شدیم غذاهای خوشمزه و خاص ایتالیایی را برای شما مشتریان عزیز سرو کنیم و با شما راهی کشوری در اروپا باشیم ؛اگر با خوراکی‌های این مرزوبوم آشنایی داشته باشید با طیف وسیعی از منو و طعم‌ها روبه‌رو شده که انتخاب را برایتان دشوار می‌کنند. شاید جالب باشد بدانید غذاهای ایتالیایی تنها در ایران طرفدار ندارد؛ بلکه در سراسر دنیا رستوران‌های بی‌شماری فعالیت می‌کنند که خوراکی‌های ناب این سرزمین را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

غذاهای ایتالیایی، هرچند هم ساده، پر از طعم‌ و مزه‌های مختلف هستند. مهم نیست طرفدار غذاهای گوشتی باشید یا غذاهای گیاهی. در رستوران ایتالیایی جنارو می‌توانید انواع غذاهای خوشمزه‌‌ ایتالیایی را میل کنید.

سخت‌ترین بخش غذا خوردن در ایتالیا این است که شما نمی‌توانید همه‌ی غذاهای این کشور را امتحان کنید زیرا غذاهای بی‌شمار و متنوعی در ایتالیا وجود دارند. بدون در نظر گرفتن نوشیدنی‌ها و دسرها، غذاهای محلی و فصلی بسیار زیادی در این کشور انتظار شمارا می‌کشند. اگر مقصدتان سفر به ایتالیا هست اما فعلاً شرایط سفر را ندارید باید بگویم خیلی هم جای نگرانی نیست ، چون ما در رستوران ایتالیایی جنارو  بهترین، معروف‌ترین و خوشمزه‌ترین غذاهای ممکن را برای شما تهیه و تدارک دیده‌ایم… از پیتزا و پاستای اصیل ایتالیایی گرفته تا دسرها و نوشیدنی‌های شگفت‌انگیز این کشور….

رستوران ایتالیایی جنارو در سال 1386 بنیان نهاده شد. هدف این مجموعه رستوران‌ها  که در حال حاضر 5 شعبه فعال دارد ارائه غذاهای ایتالیایی با بهترین مواد اولیه و طعمی بی‌نظیر در ایران است. این رستوران در سال 1396 اقدام به افتتاح شعبه در خارج از کشور کرد که متأسفانه متوجه ثبت‌نام ژوانی توسط افراد دیگری شد. به همین دلیل نام مجموعه رستوران‌ها یک سال است که از ژوانی به جنارو تغییر پیداکرده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران ایتالیایی جنارو در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/gennaro_restaurants/از اخبار و تنوع غذایی این رستوران اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تنوع غذایی و همچنین قیمت غذاها به وب‌سایت این رستوران به آدرس : https://gennaro-restaurant.com/ مراجعه نمایند در ضمن شما مشتریان عزیز می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق دایرکت برای ما ارسال فرمایید.

 

جنارو
nima
جنارو
nima
جنارو
nima
جنارو
nima
جنارو
nima
جنارو
nima