تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور


صرفه جویی در زمان در حین خرید از مجتمع های تجاری

صرفه جویی در زمان

با یک سایت به تمامی مجتمع های تجاری دسترسی داشته و خرید خود را بر اساس نظرات دیگران و سایر پیشنهادات انجام دهید.
هماهنگی فروش در تخفیف ها و جشنواره های مجتمع

هماهنگی فروش در تخفیف ها

تمامی تخفیف ها را در یک صفحه مشاهده کرده و مقایسه نمایید. و باکیفیت ترین خرید را با قیمتی پایین برای خود داشته باشید.
رتبه بندی فروشندگان در داخل مجتمع های تجاری

رتبه بندی فروشندگان در داخل مجتمع های تجاری

این سایت برای تمامی فروشنده ها رتبه ای را در نظر گرفته و به شما پیشنهاد می دهد تا با بهترین فروشنده ها مخاطب شوید.
پک های خرید بر اساس سلیقه شما در مجتمع های تجاری

پک های خرید

یک پیشنهاد ویژه ارزان برای خرید از چند مجتمع تجاری متفاوت! توسط این امکان می توانید تخفیف های هماهنگ را گلچین کرده و آنها را یکجا برای خود خریداری نمایید.
 

آخرین مقالات

مقالاتی در مورد مدیریت و روند اجرایی مجتمع های تجاری

 

AllWTC چه کاری برای مخاطبین مجتمع های تجاری می تواند انجام دهد

 • این سایت یک سامانه اطلاع رسانی برای مجتمع های تجاری است که همه مجتمع های تجاری به راحتی می توانند در آن حضور داشته و در کنار سایر مجتمع های تجاری برای مخاطبین خود اطلاع رسانی کنند. مخاطب می تواند مجتمع تجاری مورد نظر خود را انتخاب کرده و از تخفیف و جشنواره های آن باخبر شود و از طریق آن خریدی هدفمند را برای خود داشته باشد.
 • 1398.12.12ارائه تخفیف ها و محصولات جدید در قالب یک مجموعه

  آیا می خواهید تمامی تخفیف های مجتمع های تجاری بر اساس سلیقه خود شما برایتان ارسال شود؟! این سایت دقیقا این کار را برای شما انجام میدهد به این طریق که شما توسط یک فرم علایق خود را به ما گفته و ما بر اساس همان موارد برایتان پیشنهاد هایی را در مجتمع های تجاری ارسال می کنیم. این مورد برای شما زمانی کاربرد بیشتری را دارد که در حین سفر بوده و می خواهید برای خود تفریحی مفید داشته باشید.
 • 1398.11.29مراسم و جشنواره ها به تفکیک هر شهر

  مجتمع های تجاری همیشه برای مخاطبین خود جشنواره ها و مراسم هایی را برگذار می کنند تا عاملی هدفمند برای تفریح مخاطب به حساب آیند. ولی متاسفانه برای این موضوع راهکار مناسبی نداشته و محلی هدفمند را برای تبلیغات خود نمی دانند. ولی اکنون سایت ما می تواند مکانی برای تبلیغات مجتمع های تجاری به حساب آمده و باعث شود کاربر به راحتی از رویداد ها و مراسم ها در ایمیل و موبایل خود بر اساس سلیقه شخصی خود باخبر شود.
 • 1398.11.25پردیس های سینمایی

  تمامی پردیس های سینمایی کشور در این سایت وجود دارند تا مخاطب بتواند توسط یک سامانه از برنامه های موجود در سینماهای حاظر در مجتمع های تجاری با خبر شده و برنامه ای که برای تفریح خود می ریزد را هدفمند انجام دهد.
 • 1398.10.29AllWTC بزرگترین مکان برای تبلیغات مجتمع های تجاری در کشور

  مجتمع های تجاری می توانند توسط یک سامانه نسبت به تبلیغات خود اقدام کرده و مخاطبینی را که فقط دوست دار مجتمع های تجاری است را برای خود مخاطب قرار دهند. به این منظور که قبل از این سایت مجتمع های تجاری تبلیغاتی را برای خود در فضاهای مجازی ایجاد می کردند که بعد از یک ماه برای آنها سودی را در پی نداشت، ولی اکنون توسط این سایت مجتمع های تجاری به راحتی می توانند ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و مخاطب نیز توسط آن بتواند کالای مورد نیاز را بدون هیچگونه واسطی حتی در حین مسافرت برای خود بیاید.

ویژگی های منحصر به فرد مجتمع های تجاری در این سایت

نوشته شده توسط گروه آنالیز مجتمع های تجاری AllWTC

منحصر بودن هر مجتمع تجاری در سایت


در سایت تمامی مجتمع های تجاری برای خود بصورت جداگانه اکانت داشته و می توانند بصورت جمعی (در کنار سایت مجتمع های تجاری برای خود تبلیغات داشته) و یا می توانند بصورت مفرد نسبت به تبلیغات و اطلاع رسانی برای مخاطبین خود اقدام کنند. سایت به دو روش باعث جذب مخاطب می شود یکی مخاطب می تواند از تبلیغات هماهنگ در مجتمع های تجاری موجود در یک شهر استفاده نماید و یا می تواند یک مجتمع تجاری را مخاطب خود قرار داده و از تخفیف ها و پیشنهادات آن مجتمع تجاری برای خود استفاده نماید.

نوشته شده توسط گروه آنالیز مجتمع های تجاری AllWTC

شنونده خوبی برای پیشنهادات شما هستیم


به علت وجود دیتایی عظیم در سایت، ما برای شما پیشنهاداتی بر اساس سلیقه شما حاضر کرده ایم که این سایت با ظاهری ساده برای شما عمقی بی انتها را بوجود آورد! فقط کافیست برای این کار در سایت به بخش خبرنامه رفته و در آن عضو شوید


AllWTC

عضویت در خبرنامه برای دریافت تخفیف و پیشنهادات مجتمع های تجاری

اپلیکیشن انحصاری با نام ALLWTC مختص خاورمیانهنوشته شده توسط مدیر عامل

4 سال سابقه در بهبود مدیریت در مجتمع های تجاری کشور توسط راه کار های آنلاین


مدیریت در مجتمع های تجاری یکی از مهمترین ارکان موفقیت در مجتمع های تجاری است، این سایت یکی از بزرگ ترین موارد مورد نیاز برای مدیریت مجتمع تجاری و فروشگاه های زیرمجموعه آن حساب شده و باعث هماهنگ سازی تبلیغات در بین کلیه واحد های زیر مجموعه در آن می شود.


درباره ما تماس با ما