زیبایی انحصاری از چشمه‌ی هور

blank
5/5
blank

کمتر خانمی را می‌توانید بیابید که علاقه‌ای به زیورآلات و طلا و جواهرات نداشته باشد اما باید بدانید که با توجه به اندام، استایل و تیپی که میزنید باید طلا را هم مانند انتخاب لباس در نظر بگیرید مثلاً باید در هنگام خرید طلا به رنگ پوستتان توجه کنید و اینکه با توجه به کوتاهی و یا بلندی گردن هم باید توجه کرد .

بسیاری از خانم‌ها از گرفتن یک بسته مخملی که درونش یک گردنبند، حلقه، انگشتر و یا گوشواره طلا باشد، سر ذوق می‌آیند و اگرچه برخی خانم‌ها اهل زیورآلات طلا و نقره نیستند ولی به‌هرحال هر خانمی به مناسبت جشن ازدواج و یا مناسبت‌های دیگر به فکر خرید طلا می‌افتد و یا هدیه‌هایی دریافت می‌کند.

وقتی پای انتخاب گردنبند در میان دنیای متنوع جواهرات به میان می‌آید، درواقع شما بخشی از شخصیت خودتان را با این انتخاب به نمایش می‌گذارید. مثلاً انتخاب گردنبندهای مهره‌ای یا برندهایی مانند کارتیه نشان‌دهنده‌ی وجوه پررنگ زنانه در شخصیت شماست و یا انتخاب گردنبندهای ساده و مسطح که با استفاده از مواد طبیعی(چرم، سنگ، صدف) ساخته‌شده‌اند نشان می‌دهند شما آرام و ساده هستید. استفاده از گردنبندهایی که بزرگ هستند و به چشم می‌آیند به مخاطب یادآوری می‌کند که شما شخصیتی برون‌گرا دارید و از دیده شدن و موردتوجه قرار گرفتن لذت می‌برید.

اگر به دنبال این هستید که گردنبندها شباهت بیشتری به دنیای درونی شما داشته باشند، شما باید به دنبال طرح‌ها و مارک‌ها منحصربه‌فردتر باشید در گالری طلای هور طراحان و سازندگان، خواست و نیاز تمامی گروه‌های شخصیتی را در نظر می‌گیرند پس اگر شما شخصیتی آرام یا کلاسیک دارید یا از دیدن جواهرات مدرن و مینیمال لذت می برید کافی است برای پیدا کردن طلای دلخواهتان گالری هور را دنبال نمایید.

ممکن است بعضی از گردنبندها در میان چندین دسته‌بندی شخصیتی محبوب باشند و هم‌چنین ممکن است گزینه‌های زیادی برای انتخاب گردنبند موجود باشد اما به‌محض این‌که احساس کردید عاشق یک قطعه جواهر هستید،بدون در نظر گرفتن باقی چیزها، از آن استفاده کنید.

طراحان و متخصص‌های دنیای مد اعتقاددارند که شخصیت افراد مهم‌ترین عامل در انتخاب لباس و جواهرات است و لازم به یادآوری است که فرم و سایز بدن تنها یکی از معیارها در میان معیارهای متعددی است که هنگام خرید باید در نظر گرفته شود. 

بعضی از اشخاص همیشه دوست دارند که بر اساس قوانین شخصی‌شان دست به انتخاب بزنند. این باعث می‌شود آن‌ها احساس آرامش، صلح و خوشحالی بیشتری بکنند. آن‌ها دوست دارند کاری را انجام بدهند که به نظر آن‌ها درست می‌رسد. این شخصیت‌ها را می‌توان به‌عنوان دسته‌ی کلاسیک، آرام و زنانه طبقه‌بندی کرد. این افراد که به قوانین شخصی‌شان پایبند هستند حتماً در انتخاب خود معیار سایز و اندازه را در نظر می‌گیرند و اگر احساس کنند که به گردنبندهای بزرگ‌تری نیاز دارند از چندین گردنبند کوچک یا متوسط استفاده می‌کنند. این کار هم به بیشتر جلوه کردن گردنبند کمک می‌کند و هم فضای خالی بیشتری فراهم می‌کند و ظریف‌تر به نظر می‌رسد.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری هور در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/hoorgoldgallery/ از اخبار، کالکشن ها و تنوع زیورآلات طلای گالری حور اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از زیورآلات گالری هور و همچنین برای انتخاب و خریدی آسان و مطمئن به‌صورت حضوری و یا از طریق دایرکت اقدام نمایید و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin