تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Bedroom Accessories

هرمیت برنده رقابت اینستاگرامی AllWTC

About Hermit

برند هرمیت Hermit  نام تجاری ثبت‌شده در ایران می‌باشد که هم‌اکنون به همت و تلاش گروه متخصص در بیش از 10 شهر از شهری‌های ایران دارای شعبه‌های فعال می‌باشد و با توجه به تمرکز بر طراحی و تحقیق و توسعه درفروش اجناس باکیفیت و لوکس کالای خواب و حمام به بالاترین درجات بازار فعلی ایران دست‌یافته است.

 کالای خواب هرمیت با 8 سال تجربه درفروش و خدمات کالای خواب در ایران ، باقیمت مناسب و ارائه سرویس‌های خواب با تکنولوژی جدید بخشی از خدمات کالای خواب هرمیت می‌باشد. گروه کالای خواب هرمیت بر این باور است که موفقیت ما در گروه رضایت مشتری بوده، پس تمام توان خود  برای بهبود ارزش رضایت‌مندی مشتری استفاده خواهیم نمود.

شعار تشک هرمیت همیشه به‌سوی یک هدف  بوده: ارائه کالای خواب لوکس و باکیفیت به مشتریان

کالای خواب هرمیت بر این باور است که خواب  راحت، مقدمه یک زندگی و روز موفق است. بنابراین گروه هرمیت سعی نموده که  اسباب و کالای خواب راحت و مناسب و آرامی برای مصرف‌کنندگان فراهم آورد.

کالای خواب هرمیت یکی از معتبرترین برندهای کالای خواب در جهان و ازجمله ایران می‌باشد که با تأمین کالای خواب از معتبرترین شرکت‌های خارجی و باکیفیت جنس بالا می‌باشد.

کالای خواب شامل، تشک(تشک یک‌نفره، تشک دونفره، تشک مسافرتی، تشک طبی و…)،کاور تشک، لحاف،بالش،پتو، روتختی و…  در  طرح و رنگ متنوع  و به‌روز که از مهم‌ترین اجزای در اتاق‌خواب می‌باشند.

همه‌ی ما دوست داریم که بعد از یک روز پرمشغله، استراحتی آرام و بدون دغدغه داشته باشیم که برای داشتن خواب خوب و آرام باید بدانیم از چه کالای خوابی با چه جنس و برندی استفاده کنیم. باید بدانیم که کالای خواب مناسب و استاندارد چیست.

پزشکان متخصص کالای خواب معتقد هستند که مثلاً بالش خوب و استاندارد که مهم‌ترین قلم در کالای خواب می‌باشد باید دارای استاندارد باشد. به نظر محققان کالای خواب؛ بالش هر فرد باید نه آن‌قدر سفت باشد که به گردن سر و ستون فقرات فشار بیاورد و نه آن‌قدر نرم که سر داخل بالش  فرو رود و به ناحیه سر و گردن صدمه وارد کند.

داشتن خواب آرام تماماً به داشتن کالای خواب استاندارد بستگی دارد.استفاده از یک تشک خوب و راحت، با اندازه مناسب در میان دیگر کالاهای خواب حرف اول و مهم را در میان سایر کالای خواب می‌زند. در خرید کالای خواب ابتدا باید یک تشک مناسب انتخاب کرد. برای انتخاب ابتدا بدانیم که تشک مناسب سن و  وزن ما کدام می‌باشد.

ازنظر کارشناسان کالای خواب ، تشک مناسب تشکی است که ارتفاع آن کم نباشد و از سطح تخت خواب بالا بیاید. در تشک معمولی ارتفاع تشک معنا ندارد  ولی منظور در تشک‌های طبی و فنری موجود در بازار است که با ارتفاع‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود.

ازنظر پزشکان کالای خواب، تشک نباید آن‌قدر سفت باشد که انحنای کمر هنگام خواب و استراحت از بین برود  و نه آن‌قدر تشک نرم باشد که باعث بیشتر شدن انحنای کمر فرد شود.

کالاهای خوابی که از جنس پنبه هستند عمر مفید کمتری نسبت  به دیگر کالای خواب  متشکل از مواد و الیاف مصنوعی دارد. اما برای پوست مفید بوده.

در هنگام خرید کالای خواب پیشنهاد می‌شود که به نام و برند و علامت تجاری که به‌صورت لیبل به محصولات کالای خواب دوخته‌شده توجه شود.در خرید کالای خواب مخصوصاً تشک که از  اقلام مهم کالای خواب می‌باشد، لازم است که قبل از خرید تست شود و به این صورت که روی تشک بنشینید و لحظه‌ای دراز بکشید.تا میزان راحتی و آرامش آن تست شود.مجموعه کالای خواب هرمیت سعی بر این دارند که  با در نظر گرفتن انتظارات مصرف‌کننده، بهترین محصولات را تهیه و ارائه نمایند. تنوع رنگ و طرح و کیفیت بالای کالای خواب هرمیت ازجمله مزایای کالای خواب ما می‌باشد.

 

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه کالای خواب هرمیت (سارو سابق) در شبکه مجازی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/hermit.iran/ از اخبار و فروش‌های ویژه این فروشگاه اطلاع یافته و همچنین تمامی محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.