درباره گرین لند

5/5

گرین کارت بگیر و گرینی شو

گرین لد برای شما پدر و مادرهای عزیز که حامی کودکان و همیشه بفکر فرزندانتان هستید7 نکته اساسی درباره بازی با کودکان را ارائه میدهد تا با هم بیشتر با این دنیایی که شاید خیلیلامون فراموشش کردیم و ازش فاصله گرفتیم دوباره آشنا شویم.

قسمت اول: ارزش بازی های کودکانه را دست کم نگیریم. کودکان از طریق بازی، مهارت های شناختی خود را گسترش می دهند مانند حل مساله یا مهارت های ریاضی وقتی وانمود می کنند که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی هستند. توانایی های فیزیکی خود را تقویت می کنند مانند حفظ تعادل بدن. واژگان جدید یاد می گیرند. مهارت های اجتماعی را خود تقویت می کنند مثل وقتی که بازی دزد و پلیس را انجام می دهند.

قسمت دوم: بازی یک عادت سالم است، بازی به کودکان کمک می کند تا بدنی قوی و سالم داشته باشند و بهتر رشد کنند. علاوه بر این کودکانی که بیشتر بازی می کنند و فعالیت بدنی بیشتری دارند، کمتر دچار چاقی و اضافه وزن می شوند. 

قسمت سوم: بازی استرس را کاهش می دهد.
بازی به کودکان کمک می کند تا رشد عاطفی بهتری داشته باشند. بازی برای کودک کاری لذت بخش بوده یک خروجی ایده آل برای اضطراب و استرس او فراهم می کند.

قسمت چهارم: برای کودک فرصت بازی کردن را فراهم کنید. به عنوان پدر و مادر، شما بزرگترین حامی کودکان در یادگیری هستند. بنابراین شما باید مطمئن شوید که کودک بیشتر ساعات روز را به بازی می پردازد تا مهارت های شناختی، زبانی، فیزیکی، اجتماعی و عاطفی اش رشد پیدا کند.

قسمت پنجم: بازی و یادگیری فعالیت های جداگانه ایی نیستند، بلکه دست در دست هم دارند. بازی آزمایشگاه کودک است که با آن دنیا را محک می زند.

قسمت ششم: کودکان در محیط بیرون از خانه بازی کنند خاطرات بازی‌های کودکی‌مان را زمانی که در شهربازی ، پارک و یا در هرجایی خارج از خانه به یادمی آوریم بسیار لذت‌بخش است. پس چنین خاطراتی برای کودکمان بسازیم. شاید بردن بچه‌ها به شهربازی برای ما بزرگترها، کاری سخت و پرزحمت باشه ولی می‌تواند خاطرهایی بزرگ در ذهن کوچک کودکمان ایجاد کند و تا سال‌های سال با مرور آن لحظه ایی از زندگیش را شاد کند.

قسمت هفتم: به غریزه بازی کودکان اطمینان کنید. سعی نکنید برای بازی کودکتان قانون خاصی بتراشید یا نظم و ساختار خاصی به آن بدهید. فقط کافی است زمان مناسب را برایش فراهم کرده و بگذارید خودش بازی را شروع کند. مطمئن باشید غریزه‌اش او را در مسیر بازی پیش می‌برد.

مرکز بازی گرین لند واقع در مجتمع تجاری عرش آجودانیه باهدف خلق لحظاتی شاد برای شما و دلبندانتان خاطره سازی می‌کند !

در مرکز بازی گرین لند با بازی‌های متنوع لذت بازی در کلبه‌های درختی ، عبور هیجانی از تونل کش،حرکت روی پل معلق، ماهیگیری، صخره‌نوردی، هیجان کار با بیل مکانیکی رو تجربه کنید و خاطره بسازید!

به پیج اینستاگرام ما به آدرس : https://www.instagram.com/greenland.arsh/ جهت اطلاع از برنامه‌ها و جشن‌ها و رویدادهای گرین

لند به‌شدت پیشنهاد می‌شود مراجعه نمایید .

به کودکان که آینده‌سازان و میراث گران‌بهای ثمره‌ی زندگی ما هستند بیش‌ازپیش اهمیت دهیم!