تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

goldendesign

About goldendesign

امروزه اکثر مردم با توجه به هزینه‌های سنگین و مخارج تغییر دکوراسیون منزل کمتر به سمت تغییرات در خانه و لوازم آن می‌روند درحالی‌که خانه نقش آرامش‌دهنده دارد اغلب ساعات استراحت، دیدوبازدید از دوستان ، فامیل و پذیرایی از آن‌ها معمولاً در فضای گرم‌ خانه انجام می‌شود درواقع با دیدن خانه و چیدمان لوازم آن، انتخاب رنگ و حتی نحوه‌ی قرار دادن وسایل می‌توان به شخصیت صاحب‌خانه پی برد. پس می‌توان گفت خانه هر کس افکار و نحوه‌ی زندگی فرد را بازگو می‌کند مهم نیست منزل شما چقدر مساحت داشته باشد اگر از سلیقه و ایده پردازی برخوردار باشید می‌توانید از همین فضا برای داشتن وسایل لوکس و درعین‌حال کاربردی استفاده کنید.

لوازم دکوری لوکس معمولاً از جنس چینی، شیشه، کریستال، استیل و یا ترکیب این موارد است. جاشمعی، دیوارکوب طلایی، گلدان طلایی، مجسمه و ظروف کریستال بهترین گزینه‌های پیش روی شما هستند.در منزل خود با توجه به سبک دکوراسیون و رنگ آن برای تهیه و خرید لوازم دکوری لوکس اقدام کنید. استفاده از دکوری در جای‌جای خانه کاملاً طبیعی است حتی داخل سرویس بهداشتی! اهمیت انتخاب جنس و شکل و حتی متریال لوازم دکوری هرچند کوچک بسیار بالاست، زیرا این لوازم می‌تواند مانند نقطه کانونی عمل کند.

آتش یکی از چهارعنصر اصلی به وجود آمدن جهان هستی است و شمع نماد و سرچشمه کوچکی از این عنصر جاودانگی است که در منازل ما حضور دارد و فضا را گرم و دل‌نشین می‌کند. استفاده از جاشمعی و شمع طلایی و طیف رنگی آن فضای دکوراسیون شمارا متحول خواهد کرد. این عنصرهای ساده یکی از لوازم دکوری لوکس محسوب می‌شود که هرگز از مد نمی‌افتد و همواره می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. روی شومینه، اطراف میز پذیرایی و روی میز ناهارخوری جایگاه مناسبی برای قرار دادن شمع و جاشمعی است.

استفاده از هر نوع دیوارکوب لوکس و طلایی‌رنگ بر روی دیوار، فضا و دکوراسیون لوکس شمارا مجلل‌تر و شکوهمند نمایش می‌دهد. به‌طورکلی رنگ طلایی و طیف گسترده آن در ساخت انواع لوازم لوکس دکوری حضور دارند. به یاد داشته باشید هرچقدر که دیوارکوب شما جدیدتر و خاص‌تر باشد فضای منزل شما لوکس‌تر دیده خواهد شد.

استفاده از گل و گیاه فضای منزل و دکوراسیون شمارا گرم‌تر و با طراوت می‌کند از استفاده آن‌ها غافل نشوید. گلدان‌های طلایی و معلق می‌تواند علاوه بر زیبایی، جذابیت را نیز به همراه داشته باشد. برای نصب آویزها حتماً به یاد داشته باشید که قبل از انجام نهایی کار، تست محکم بودن آویز و تحمل وزن گل و گلدان را داشته باشد.

با کمک چند ظرف دکوری زیبا شما می‌توانید یک کلکسیون کوچک و خاص ایجاد کنید. باید این ظروف یا وسایل که به‌عنوان کلکسیون کنار یکدیگر قرار می‌دهید یک یا چند وجه مشترک مانند رنگ، جنس، طرح و غیره را باهم داشته باشند. برای مثال می‌توانید تعدادی بشقاب را با وجه اشتراک لازم در گوشه مناسب بر روی دیوار نصب کنید و یک کلکسیون دیواری کوچک را داشته باشید.

از گذشته همه مادران در بوفه و کمدهای خود لوازم و ظروف لوکس و کریستال خود را نگاه می‌داشتند. حالا وقت آن رسیده که ظروف کریستال را به خارج از کمد بیاورید و از آن‌ها به‌عنوان لوازم دکوری لوکس خود استفاده کنید یا از جدیدترین مدل‌های بوفه برای دکوراسیون لوکس منزل خود استفاده نمایید.

فروشگاه گلدین دیزاین عرضه‌کننده انواع لوازم دکوری و پذیرایی لوکس برای زیبایی منازل شما متناسب با سلایق خاص تک‌تک مشتریان محصولات متنوعی را تدارک دیده…

مشتریان عزیز می‌تواند با دنبال نمودن فروشگاه گلدین دیزاین در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/goldendesign_iran/ از اخبار و فروش‌های ویژه و همچنین تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و کلیه محصولات این فروشگاه را از طریق دایرکت به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.