تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

سیتامیت اورمیه

فودهال سیتامیت اورمیه

فودهال سیتادیوم ارومیه با نام “سیتامیت” با افتتاح فاز اول سیتادیوم آغاز به فعالیت کرد.

سیتامیت با مدیریتی یکپارچه، در فاز نخست توسعه مرکز تجاری تفریحی سیتادیوم ارومیه و با در برداشتن فضای کلی به مساحت 1027 مترمربع طراحی شده است و در این مجموعه انواع غذاهای مختلف با سبک های ایرانی و فرنگی سرو خواهد شد.

گروه رفتاری، مدیریت بهره برداری سیتامیت سیتادیوم!

مدیریت بهره برداری سیتامیت به عنوان اولین فودهال غرب کشور به عهده برند “گروه رفتاری”، از برندهای مطرح و صاحب سبک در این عرصه می باشد. گروه رفتاری یکی از مشهورترین برندهای رستوران زنجیره‌ای و از محبوب‌ترین چلوکبابی‌های تهران به شمار می‌آید. این برند با سابقه بیش از یک قرن (از سال 1289) فعالیت در مدیریت رستوران‌ها و داشتن شعبات متعدد در تهران، توسعه جدید برند خود را در بهره‌برداری و راه‌اندازی مراکز تجاری، فودکورت و فودهال ادامه داده است. گروه رفتاری پس از مدیریت موفق بهره برداری مراکز تجاری تهران از جمله مجموعه بام‌لند تهران، به عنوان بهره‌بردار سیتامیت (فودهال سیتادیوم) مدیریت این فودهال را برعهده گرفته است.

 طبق استراتژی های دوان ایرانیان به عنوان خالق برند سیتادیوم، فضاهای خوردن و آشامیدن (F&B)، الزامی به جداسازی و جانمایی در طبقه ای مجزا را ندارند و امروز بهترین استراتژی توسعه در مراکز خرید تلفیق فضاهای خرید و فضاهای تفریحی در کنار یکدیگر است که این موضوع از طریق رعایت استانداردهای طراحی و ساخت می تواند سبب افزایش سرزندگی و حیات اجتماعی شود.

همچنین دعوت از برندهای سرشناس و معتبر در بازار خرده فروشی و چیدمان مناسب اصناف در کنار مجموعه سیتامیت و مرکز خرید روزانه هایپراستار در فاز نخست توسعه سیتادیوم، این مجموعه را به یکی از بی رقیب ترین مراکز تجاری استان تبدیل کرده است.

افتتاحیه فودهال سیتامیت

چرا فودهال و نه فودکورت؟

مدیریت تمامی غرفه های فودهال سیتامیت یکپارچه است و بنابراین دغدغه سفارش غذا و نظارت بر کیفیت غذاها از سمت مشتریان کاهش پیدا می کند.
– با توجه به کاهش فضاهای پشتیبان ناشی از یکپارچگی عملکردی غرفه های غذایی، هزینه های سربار کاهش یافته و بالطبع کاهش قیمت عرضه خدمات را به همراه خواهد داشت.
– فودهال ها بر خلاف فودکورت ها جایی برای سرو عمده غذاهای فست فودی نیستند و بیشتر بر ارائه غذا بر پایه فرهنگ های گوناگون تمرکز دارند و فضاهایشان برای ماندن و استراحت کردن و دور هم بودن طراحی شده است.
– خدمات به مشتریان، حفظ استانداردهای بالای خدماتی برای برند فودهال و رضایت مشتریان از تجربه حضور؛ از جمله مهم ترین دغدغه های مدیریتی در فودهال است.