تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Gold Gallery

الی برنده رقابت اینستاگرامی AllWTC

About Eli

هدیه خریدن برای عزیزان و دوستان کار چندان آسانی نیست اما بدون شک بسیار لذت‌بخش و جذاب است. تصور اینکه بتوان یکی از نزدیکان خود را با خرید کادوی منحصربه‌فردی هیجان‌زده کرد، حس خوبی به آدم می‌دهد. اما این احساس لذت زمانی ممکن می‌شود که شما دقیقاً بدانید شخص موردنظرتان چه سلیقه‌ای دارد و شما نیز دلتان می‌خواهد چه چیزی به او هدیه کنید. می‌توانید دستبندها یا گردنبندهایی که با چرم و طلا ساخته‌شده‌اند را به‌عنوان هدیه طلا برای روز تولد انتخاب کنید. در چنین مواردی، این امکان رادارید تا جمله یا واژه‌ای که بیان‌کننده احساسات شما هستند هم روی آن بنویسید. یا سفارش دهید تا نام شخص را روی طلا حکاکی کنند. اگر قصد دارید برای فرد موردعلاقه‌تان طلا بخرید، می‌توانید از سازنده طلای دست‌ساز بخواهید تا واژه «عشق» را روی آن حکاکی کند.

دستبندهای چارم بیشتر برای دختران نوجوان و جوان مناسب هستند. شما با توجه به سلیقه، علاقه‌مندی‌ها و طرز فکر کسی که قرار است هدیه برایش خریداری کنید، بهتر است آویزهای متنوعی برای این دستبند سفارش دهید. یا مثلاً می‌توانید خود دستبند را طلایی انتخاب کرده و آویزهای آن را از فلزات دیگر برگزینید.برای خرید هدیه از جنس طلا برای آقایان بهتر است از میان طرح‌های مردانه همچون اشکال مستطیلی، مربعی یا نعل اسبی انتخاب خود را انجام دهید. زیورآلاتی که ترکیبی با چرم دارند نیز گزینه‌های مناسبی برای مردان بشمار می‌روند.

شرکت طلا و زیورآلات الی (گالری الی)با اهداف والا و وسیع فعالیت خود را در عرصه طلا شروع نمود و اکنون با لطف و عنایت الهی و استقبال چشمگیر شما دوست داران عزیز به مجموعه‌ای گسترده تبدیل‌شده است و دارای 11 شعبه در کشور زیر نظر اتحادیه طلا و جواهر می‌باشد تمامی محصولات گالری الی از جنس طلای ١٨ عیار و سنگ‌های نیمه قیمتی و نیز متعلقات دیگری مانند بافت و چرم می‌باشد. تمامی محصولات قابل‌فروش در شعب با کارمزد واحد و فاکتور معتبر اتحادیه ارائه می‌شود و تا 4 روز تعویض امکان‌پذیر است. امروزه الی به یک برند سراسری در صنف طلا و جواهر ایران تبدیل‌شده است. شایان‌ذکر است در مجموعه الی جهت رفاه حال مشتریان عزیز فروش غیرحضوری تهران و ارسال رایگان شهرستان صورت می‌گیرد.

در صفحه اول سایت الی گالری ، علاوه بر محصولات؛ گزینه‌ای به نام «هدیه» وجود دارد. با کلیک روی این گزینه، دو صفحه مجزا به عنوان‌های «هدیه زنانه»، «هدیه مردانه» نمایش داده می‌شود. در صفحه‌ای که باز می‌شود، تمامی طلاهای دست‌ساز الی گالری که قابل هدیه دادن هستند نمایش داده خواهند شد. در این مرحله کافیست که بر اساس بودجه خود، از ستون بالای صفحه، فیلتر قیمت را اعمال کنید. گالری الی در راستای سرویس‌دهی هر چه‌بهتر به مشتریان خود، کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۳ ساعت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سفارش کاربرانی که خارج از شهر تهران هستند نیز طی مدت ۷۲ ساعت از طریق پست به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن الی گالری در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/eligoldgallery/ ، از اخبار فروش‌های ویژه مناسبتی و تنوع طرح ها ی الی گالری اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات موجود در الی گالری را از وب‌سایت این مجموعه به آدرس : http://eligoldgallery.com/ نیز به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.