خالق جایگاه فاخر در ذهن مخاطب

blank
5/5
blank

واژه‌های لوکس، زیبایی خیره‌کننده، اصالت و کیفیت بالا، صفاتی هستند که به طلا و جواهرات برند مشهور سواروسکی نسبت داده می‌شوند. اگر علاقه خاصی به طلا، جواهرات و زیورآلات دارید، محال است که نام برند سواروسکی تابه‌حال به گوشتان نخورده باشد. این کمپانی تولیدکننده جواهرات لوکس که در کشور اتریش قرار دارد، در طی بیش از یک قرن فعالیت در صنعت جواهرسازی، توانسته با طراحی‌های مدرن، خلاقانه و درعین‌حال ظریف خود، به شهرت جهانی برسد.

کریستال و الماس‌های به‌کاررفته در جواهرات برند سواروسکی در انواع مختلف جواهرات ازجمله انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبند و… مورداستفاده قرار می‌گیرند و زیبایی و ظرافت چشم‌نوازی به زیورآلات می‌بخشند.

این برند با ارائه طرح‌های جسورانه و ظریف و خلق جواهرات باکیفیت، موردتوجه افراد بسیاری در سراسر دنیا قرارگرفته است.

چندین روش برای تشخیص این‌که آیا کریستال‌های سواروسکی اصل هستند یا تقلبی، وجود دارد. در ادامه به چند مورد از این روش‌ها اشاره می‌کنیم:

  • در کریستال‌ها نباید حبابی وجود داشته باشد و وجود هرگونه نقص در کریستال‌ها مانند خراش، حباب، ساییدگی، نشان از تقلبی بودن کریستال است.تمام وجوه تشکیل‌دهنده کریستال باید با همدیگر تلاقی داشته و جهتشان رو به بالا باشد.
  • همه‌ی بلورهای به‌کاررفته در جواهرات باید ازنظر اندازه و برش یکسان باشد و اندازه بلوری یکسان در حقیقت نشانه‌ی‌ کار حرفه‌ای و اصالت کریستال هستند.
  • کریستال اصل باید به‌راحتی انعکاس نور و درخشش آن را نشان دهد.
  • کریستال‌های حقیقی و اصل در آب فرورفته و شناور ماندن کریستال روی سطح آب، نشانه تقلبی بودن آن است.

هم‌زمان که چشم در چشم با آینده گام‌های استوار برمی‌دارید، در شلوغ‌ترین روزها هم، از فرصت‌های چشمگیر زندگی غافل نشوید.

با مراجعه به فروشگاه جواهرات درسا سواروسکی، می‌توانید محصولات متنوع و مختلف برند سواروسکی را مشاهده و خریداری نمایید. تمامی جواهرات، زیورآلات و سایر محصولات در این فروشگاه با تضمین کیفیت و اصالت، به فروش می‌رسند. مأموریت خالقان برند درسا، تولید محصول باکیفیت و بانام ایرانی بود که در جهان شناخته شود

ورود درسا به سومین دهه از رشد بامطالعه بر رفتار مخاطب و شناخت فلسفه سبک زندگی آغاز شد، درسا در این دهه بیشتر بر استراتژی توسعه برند “Brand Extension” تمرکز کرد و اولین گام را با خلق برند تاج درسا برداشت، این برند با تلفیقی از چرم و طلا شکل گرفت که ظرافت و زیبایی آن در مدت‌زمان کمی مخاطبین بسیاری را مجذوب کرد. ساختار توسعه برند درسا ادامه یافت و حقیقت و شوق خلق سبک زندگی مدرن در آن می‌درخشید؛ به همین روی، در میانه دهه 90، خانه‌ای بارنگ‌هایی مملو از حال خوش زندگی بانام خانه درسا خلق شد؛ 

تلاش‌های خانواده درسا در مسیر ایجاد جایگاه فاخر جهانی با پیوستن به برند بین‌المللی سواروسکی و کسب لایسنس آن درخشنده شد.

فروشگاه جواهرات درسا سواروسکی انواع مختلف جواهرات ازجمله انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبند و… متناسب با سلایق منحصربه‌فرد شما طراحی و تدارک دیده که مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن فروشگاه جواهرات درسا سواروسکی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/dorsajewels/ از اخبار و تنوع محصولات این فروشگاه اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برند درسا و سایر محصولات این برند و همچنین تهیه کلیه محصولات برند درسا ازجمله جواهرات درسا سواروسکی را از طریق وب‌سایت این مجموعه به آدرس : https://www.dorsa.net/ خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin