تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Gold & jewlry

درریس برنده رقابت روز شنبه  چالش اینستاگرامی AllWTC

About Dorris

مهم‌ترین و اساسی‌ترین لازمه موفقیت هر کسب‌وکار رضایت و اعتماد مشتریانش هست که در زمان حال اهمیتش بیشتر شده و برای رسیدن به این اعتماد و رضایت مشتری، باید موارد زیادی رعایت بشه و در کار طلا و جواهر آنچه در این بازار مهم‌تر به نظر میرسه شفافیت درفروش هست.

بدون شک صنعت زیورآلات همواره یکی از بزرگ‌ترین و پرفرازونشیب ترین حوزه‌های صنعتی بوده که البته همین پویایی و رقابت جهانی برندهای گوناگون موجب رشد و پیشرفت هر چه بیشتر در این زمینه شده است. یکی از مهم‌ترین ارکان صنعت زیورآلات، بخش طراحی و دیزاین محصولات می‌باشد که خود نیازمند درک تئوری و عملی از هنر و زیبایی‌شناسی، ابتکار و خلاقیت، تسلط بر فرایند ساخت به جهت طراحی مدل‌های عملی، قابل‌اجرا و حائز استاندارد و همچنین درک و آگاهی کامل بر ذائقه و سلیقه بازار هدف می‌باشد. همین پیش‌نیازها سبب گشته که طراحی طلا و جواهر منحصربه‌فرد به یک حرفه خاص تبدیل گردد که این مهم خود یکی از نیازها و کمبودهای پروسه ساخت و عرضه زیورآلات در کشور محسوب گردد.

درریس به معنی ریسمانی از دُر( مروارید) است. گالری سنگ و طلای درریس در سال 1393 در مرکز خرید گلستان واقع در شهرک غرب فعالیت خود را آغاز نمود.
تمامی شعب متحدالشکل بوده و ظاهر شعب و لباس فرم کارکنان به یک‌شکل می‌باشد. در تمام این مدت هدف کلیه پرسنل گالری درریس بر ارائه خدمات و خدمتگزاری به مشتریان بوده است و تا به امروز با یاری خداوند توانسته‌ایم خدمات را هر چه مطلوب‌تر و باهدف کسب رضایت مشتریان ارائه نماییم..
برند درریس با ارائه خدمات باکیفیت درزمینهٔ طلا و جواهر و عرضه کالاهای باکیفیت ایرانی به هم‌وطنان تلاش می‌کند تا نام خود را به‌عنوان برترین برند طلا و جواهر در سطح کشور ثبت نماید.
درریس” یک برند ثبت‌شده می باشدکه تاکنون با تلاش مدیریت درریس بیش از 100 نفر در سراسر ایران در شعب گالری درریس مشغول فعالیت درزمینهٔ طلا و جواهر می‌باشند.
امید است با تلاش بیشتر و همکاری با سازمان‌ها قدم‌های بیشتری درزمینهٔ پیشرفت صنعت طلا و جواهر و پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداریم.
کلیه طلاهای گالری درریس طلای 18 عیار است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری درریس در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/dorisgoldgallery/ ، از اخبار و تنوع جنس‌های ویژه مناسبتی اطلاع یافته و همچنین کلیه محصولات موجود در گالری درریس را از وب‌سایت این مجموعه به آدرس : https://dorisgoldgallery.com/ نیز به‌آسانی خریداری نموده و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایند.

شما مشتریان عزیز بعد از پیدا کردن محصول موردنظر ، می‌بایست ویژگی‌هایی مانند تعداد ،سایز ، رنگ سنگ ، رنگ چرم و … را انتخاب کرده و آن را به سبد خرید اضافه نمایید و سپس مراحل پرداخت را طی نمایید.

وب‌سایت گالری طلای درریس بر اساس مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون رعایت از حقوق مصرف‌کننده فعالیت می‌کند. خریدار ضمن خرید اینترنتی طلا، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید طلا آگاهی کامل دارد.

ارسال در سراسر ایران رایگان می‌باشد.

شرایط تعویض و استرداد کالا در گالری درریس :

تعویض تا 1 هفته بدون کسر هزینه انجام می‌گردد.
ارجاع کالا تا 24 ساعت بدون کسر هزینه انجام می‌پذیرد پس از 24 ساعت تا یک هفته با کسر 9% انجام می‌گیرد.