تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

Dorkhaneh

About Dorkhaneh

امروزه زیورآلات دیگر تنها برای آراستن و زیبایی نیستند و مفهوم و انرژی خاصی را منتقل می‌کنند. ما باور داریم که همه ما بانک اطلاعاتی‌ای در مغزمان داریم که از دیده‌ها، شنیده‌ها و آموزش‌هایمان از بدو تولد شکل‌گرفته است. این بانک غنی که برای ما ایرانی‌ها همواره به‌نوعی باهنر آمیخته بوده، در کارهایمان خودش را نشان می‌دهد. خواه می‌خواهد یک موتیف ایرانی باشد یا یک‌برگی که یک‌بار روی زمین دیده‌ایم و در ذهنمان ناخودآگاهمان حک کرده‌ایم. اما چیزی که مهم است این است که ما همیشه باید رد ایرانی بودنمان را در کارهایمان حفظ کنیم و ما همیشه تلاش کرده‌ام تا هنرمان ، نشان‌دهنده هویت کشورمان باشد.

ما واقعاً خوشحالیم از این رشد و پیشرفت و جنبشی که در این حوزه اتفاق افتاده است. به نظر بیشتر شدن تعداد طراحان باعث بالا رفتن سطح سلیقه عموم شده و این فضای رقابتی به نفع همه ماست. شاید در نگاه اول منجر به ایده گرفتن از روی آثار یکدیگر و کپی کاری شده باشد، اما در طولانی‌مدت این موضوع روی نگاه مخاطب تأثیر می‌گذارد و باعث رشد سطح کار طراحان و به‌تبع آن خواست و سلیقه مخاطب هم می‌شود.

ظرفیت و پتانسیل این صنعت خیلی بیشتر از این‌هاست و باید روی رشد آن بیشتر کارکنیم. ما در حوزه صنایع‌‌دستی بسیار قوی بوده‌ایم و پیشینه‌ای تاریخی داریم اما متأسفانه مدرن نشده‌ایم و با زمانه پیش نرفته‌ایم و این خیلی حیف است. این حوزه جای کار زیادی دارد. اگر ما بتوانیم سمبل‌ها، نشانه‌ها و نمادهای سنتی و ایرانی‌مان را بازنگری کنیم و آن‌ها را باهنر مدرن بیامیزیم، می‌توانیم آثاری خلق کنیم که جهانی شوند. اما یکی از موانع و مشکلات ما هنرمندان، ضعف در زبان است که ورود به بازارهای بین‌المللی را سخت می‌کند. البته این مشکل دیگر میان طراحان جوان کمتر وجود دارد ولی همچنان ارتباط‌گیری برای معرفی و ارائه آثار در خارج از کشور دشوار است. ضعف در برندینگ و عدم بهره‌گیری از متخصصان روز این حوزه هم از موانعی است که سر راه گسترش و مطرح‌شدن آثار هنرمندان ایرانی در دنیا قرار دارد.

جواهرات نقره بسیار جذاب و بسیار سلامتی بخش هستند . بر اساس نتایج و تحقیقات محققان علمی، طلا، روند فعالیت ارگانیسم بدن انسان را زیاد کرده و نقره، برعکس طلا آرام‌بخش می‌باشد. نقره برای بهبودی و شکل‌گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست تأثیر بسزایی دارد . از خواص نقره برای بدن ، خاصیت ضدعفونی‌کنندگی آن است . بنابراین زمانی که جواهرات نقره در تماس باپوست هستند کمک می‌کنند که احساس تازگی و نیرومندی کنید ، همچنین نقره بر روی تمرکز شما نیز تأثیر مثبت دارد. جالب است بدانید که نقره از طریق پوست جذب می‌شود و اثر تسکین درد دارد، به همین دلیل دستبندهای نقره محبوبیت زیادی در بین مردم‌دارند.

گالری ” دُرخــانه” با نوآوری افسانه طزری متولد شد. این گالری به‌تدریج با اعتماد و حمایت شما عزیزان به خانه امنی برای طراحان خوش‌ذوق ایرانی و طرح‌های اصیل دست‌ساز تبدیل گردید. دُرخانه طی سال‌ها توانست باهدف ارائه مجموعه آثاری ارزشمند و باکیفیت، در جهت پاسخگویی به نیاز مخاطبانش قدم بردارد. گالری «دُرخانه» را باهدف گردآوری مجموعه‌ای از برترین جواهرات و زیورآلات دست‌ساز در تهران تأسیس کرد. فضایی دل‌نشین که ظرف مدت کوتاهی موردتوجه بسیاری از هنردوستان و هنرمندان قرار گرفت و جای خودش را در این صنف باز کرد. افسانه طزری هم‌اکنون با حدود ۳۰ هنرمند همکاری دارد و دُرخانه، محلی برای به اشتراک‌گذاری و دستیابی به تلاقی هنر سنتی و مدرن و تبلور آن در جواهرات و زیورآلات دست‌ساز ایرانی است. این بانوی هنرمند در گالری خود طلا، جواهر و زیورآلاتی دست‌ساز و با اصالت ایرانی را به عرضه می‌گذارد. دُرخانه هم‌اکنون  با حدود ۴۰ هنرمند همکاری دارد و با حمایت طراحان برجسته ایران‌زمین، دُرخانه را به خانه‌ای امن برای طراحان خوش‌ذوق و دوستداران آثار اصیل و متفاوت تبدیل کرده است.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری دُرخانه در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس: https://www.instagram.com/dorkhaneh/ از اخبار و فروش‌های ویژه مناسبتی و محصولات این گالری اطلاع یافته و کلیه‌ی محصولات این گالری را از طریق دایرکت و یا وب‌سایت مجموعه به آدرس :http://www.dorkhaneh.com مراجعه نموده و به‌آسانی از خریدی مطمئن لذت ببرید و در محل موردنظر در سراسر ایران دریافت نمایید.

 

درخانه
nima
درخانه
nima
درخانه
nima
درخانه
nima
درخانه
nima
درخانه
nima