تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

donar company

About Company

رستوران نوعی بنگاه است که در آن خوراک و نوشیدنی ارائه و در همان‌جا صرف می‌شود . مطلوبیت خوراک ارائه‌شده، چیدمان مناسب و پاکی و تمیزی و… می‌تواند در کیفیت رستوران و شهرت آن نقش به سزایی داشته باشد

شاید در نگاه اول یک سؤال بسیار کلیشه‌ای و بی‌اهمیت به نظر برسد، اما واقعیت این‌طور نیست. فکر کنید که در یک روز معمولی، برای تفریح و تنوع هم که شده به یک رستوران می‌روید، اگر این رستوران غذایش استاندارد نباشد، کارکنانش بی‌ادب باشند و از همه مهم‌تر، نظافت در آن وجود نداشته باشد، چه حسی خواهید داشت؟ قطعاً حس بدی به شما دست خواهد داد و ممکن است روزی که قرار بود برای شما به‌خوبی و خوشی به پایان برسد، با ناراحتی و مریضی نابود شود. پس اگر کمی دقت کنیم می‌بینیم که انتخاب یک رستوران خوب به‌هیچ‌عنوان بی‌اهمیت نیست.

lara

بهداشت فضای یک رستوران مطمئناً یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که مشتریان در هنگام انتخاب رستوران موردنظر آن را موردتوجه قرار می‌دهند. این مورد در نظر مشتریان حتی از کیفیت غذای رستوران هم بااهمیت‌تر است. غذا هرچقدر هم که لذیذ و پرزرق‌وبرق باشد، بازهم هیچ‌کس دوست ندارد به بهای مسموم شدن و بیماری آن را حتی بچشد و امتحان کند. پس بهداشت رستوران جزو مهم‌ترین ویژگی‌های یک رستوران خوب و حتی شاید مهم‌ترین ویژگی یک رستوران باشد. پس در انتخاب رستوران موردنظر خود دقت کنید تا این رستوران تمام موارد مربوط به‌سلامت و بهداشت را به‌طور کامل رعایت کرده باشد، تا خدای‌ناکرده روزی که قرار بود در یک مسافرت به خاطره‌ای خوب تبدیل شود، خاطره‌ای بد برای شما به‌جا نگذارد.

طبق گفته‌های برخی از دانشمندان، ظاهر خوب رستوران ، محیط زیبا و فضای مناسب حین غذا خوردن باعث بیشتر شدن اشتهای شما می‌شود. فکرش را بکنید که غذایتان در فضایی کوچک و با شرایط آب و هوایی نامتعادل میل کنید، چه حسی به شما دست می‌دهد؟ آیا به‌اندازه کافی از غذای خود لذت می‌برید؟ البته این گزینه، همانند بهداشت رستوران و غذای باکیفیت رستوران بااهمیت نیست، اما اگر می‌خواهید که رستورانتان همه چی تمام باشد، این گزینه را بعد از کیفیت غذا و بهداشت رستوران در اولویت خود قرار دهید.

فکرش را کنید که به یک رستوران، باهدف خوردن غذای موردعلاقه‌تان رفتید، شما این غذا را سفارش می‌دهید، اما به شما می‌گویند که غذای موردنظر تمام‌شده و یا اصلاً در منو وجود ندارد، درخواست غذای دیگری می‌کنید، اما بازهم همین پاسخ را می‌دهند. پس همیشه رستورانی را انتخاب کنید که از تنوع غذایی خوبی بهره ببرد. تنوع غذایی رستوران، جزو ویژگی‌های یک رستوران بی‌همتا به‌حساب می‌آید.

 با این اوصاف اصلاً نگران چگونگی انتخاب رستوران نباشید خیالتان راحت، شما می‌توانید فقط با یک‌بار امتحان کردن منوی دونر کمپانی بی‌شک از مشتریان ثابت ما شده و لحظات خوبی را در این رستوران سپری کنید.

ما در مجموعه دونر کمپانی برای آرامش و رضایت مشتریان خود ارزش قائلیم این مسئله را در تمامی موارد و موضوعات و ابعاد کاری خود رعایت می‌نماییم و از تنوع منوی غذایی گرفته تا کیفیت غذاهای قابل سرو ، کیفیت سرویس‌دهی، نحوه‌ی دکوراسیون کردن محیط ، چیدمان وسایل و…

رستوران دونر کمپانی این مسئله را در نظر گرفته است که مشتریان بتوانند از یک فضای راحت و اختصاصی برخوردار باشند و این مسئله را در خصوص نحوه‌ی چیدمان میزها و فاصله‌ی آن‌ها از یکدیگر هم رعایت کرده است. ما معتقدیم اگر به یک رستوران رفتید و صدای سایر مشتریان و همچنین صدای به هم خوردن قاشق چنگال‌ها آن‌قدر زیاد بود که آرامش شمارا بر هم زد و یا یک تلویزیون بزرگ برای تماشای فوتبال یا برنامه‌های دیگر مزاحم آرامش شما شد، بدانید که قطعاً مدیریت آن رستوران به اهمیت تأمین فضای اختصاصی برای مشتری فکر نکرده است شما برای صرف غذا، استفاده از امکانات و محیط، برخورداری از سرویس‌ها و حتی بابت نشستن بر روی صندلی‌ها نیز هزینه پرداخت می‌کنید؛ پس قطعاً باید از توجه، کیفیت و خدمات خوب رستوران بهره‌مند شوید.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران دونر کمپانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/doner__company/ از اخبار و تنوع منوی غذایی این رستوران اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رستوران و همچنین انتقال نظرات و پیشنهادات خود از طریق دایرکت به‌آسانی با ما در ارتباط بوده و ما را در ارائه خدمات بهینه همراهی نمایید.

 

دونر کمپانی
nima
دونر کمپانی
nima
دونر کمپانی
nima
دونر کمپانی
nima
دونر کمپانی
nima
دونر کمپانی
nima