دیوان، مکتب خوشمزگی

5/5

وقت ناهار و شام فرصتی عالی برای تفریح ، استراحت و لذت بردن از یک غذای خوشمزه در یک فضای عالی است . لذت بردن از غذا در کنار تفریح و استراحت چیزی است که اکثر مردم به دنبالش هستند ولی ممکن است بعضی مواقع به خواسته‌شان نرسند . رستوران‌های بسیار خوب معمولاً دور از دسترس هستند . مردم همیشه دوست دارند در هنگام ناهار خوردن تجربه بی‌نظیری را کسب کنند که اگر این‌طور شود به سود رستوران هم است.

اگر رستوران بازی، این مطلب مخصوص تو نوشته‌شده است. در اینجا رستورانی رو معرفی می‌کنیم که خیلی معروف شده و ما هم به همه غذا دوست‌ها پیشنهاد می‌دهیم که یه سری به این رستوران بزنند‌ و کلی حال کنند‌! خلاصه اینکه اگر در تهران زندگی می‌کنید و این رستوران رو نمی‌شناسید خیلی بده!!! اینجا رستوران دیوان رو معرفی می‌کنیم در ابتدا در مورد یک تجربه کامل رستوران دیوان صحبت می‌کنیم و راجع به غذاهای رستوران دیوان ، منوی رستوران دیوان و نیز نشانی آن میگیم.

سام سنتر که چند سالی هست بازشده تبدیل به یکی از شیک‌ترین و گران‌ترین مرکز خریدهای تهران شده است که در فرشته قرار دارد و چند تا رستوران خیلی خوب هم در اینجا شروع به کار کردند . یکی از این رستوران‌ها همین دیوان هست که خیلی هم معروف شده رستوران دیوان چند وقتی هست بازشده و محیط زیبا و دنج و درعین‌حال لوکسی به وجود آورده. رستوران دیوان غذاها رو خیلی شیک و درعین‌حال محلی سرو می‌کند غذاهایی مثل کباب‌ترش و کباب چنجه ، قیمه نثار و برنج‌های جالب در رستوران دیوان سرو می‌شوند و به نسبت قیمت بالایی هم دارد ولی به‌یک‌بار تجربه می ارزه و توصیه می شه یه بار رستوران دیوان سام سنتر رو تجربه کنید. جدا از غذای با کیفیت و خوشمزه مشتریان هنگام بازدید از یک رستوران به دنبال یک تجربه خوب میگردند . هنگامی که به یک رستوران می‌روید ، دوست دارید در یک محیط زیبا ، بهترین غذا را نوش جان کنید. یک رستوران عالی رستورانیست که در کنار غذای خوشمزه ، سالم و با کیفیت پرسنل خدماتی آموزش دیده ، خوش برخورد و مهربان داشته باشد . وقتی غذای عجیب و غریبی در منو دارید سرو کنندگان غذا باید در مورد آن غذا آشنایی داشته باشند . بسیار مهم است که به مشتریان به‌موقع رسیدگی شود و غذا ، نوشیدنی و دسر به‌موقع به مشتریان برسد با توجه به اینکه در رستوران دیوان سعی برا رعایت تمام پارامترهای یک رستوران لوکس ایرانی در نظر گرفته شده و در ضمن طبق نظرسنجی بعمل آمده مخاطبین نمره بالایی به رستوران دیوان دادن توصیه می‌کنیم حتماً گروهی به رستوران دیوان برید و سعی کنید غذاهای مختلف و خاص رستوران دیوان رو سفارش بدین و از خوشمزگی لذت ببرید.

“رستوران دیوان” یکی از بهترین رستوران‌ها در منطقه فرشته تهران است. کیفیت بالای سرویس‌ها و غذاهای این رستوران و موقعیت مکانی در کنار کیفیت باعث معروفیت بیشتر دیوان در شهر تهران شده است. غذاهای خوشمزه یکی از دلایل معروفیت رستوران دیوان در بین جوان‌ها است. محیط بسیار لوکس و شیک و سرویس ۵ ستاره از بهترین خصوصیات این رستوران در فرشته تهران در میان بقیه رستوران‌ها است.

در دیوان سام سنتر می تونی همه مدل غذاهای ایرانی رو در خوشمزه‌ترین حالت و به شیک‌ترین مدلی که تابه‌حال نخوردی میل کنی. منوی دیوان سام سنتر بسیار متنوع هست و کته استیک اینجا رو به شما توصیه می‌کنیم. دیوان اولین رستورانی هست که غذای ایرانی رو به این سبک سرو می کنه. به همین دلیل هم هست که نه‌تنها موردتوجه ایرانی‌هاست بلکه همیشه عده زیادی توریست و خارجی‌ها هم به این رستوران میان و غذای ایرانی رو تجربه می‌کنند.

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن رستوران دیوان در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/divanrestaurant/ از اخبار و تنوع منوی غذایی این رستوران اطلاع یافته و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتقال نظرات و پیشنهادات خود درباره رستوران دیوان از طریق دایرکت در ارتباط باشند.