فلسفه‌ای نمایان در یک انتخاب

blank
5/5
blank

آیا برایتان دشوار است که بفهمید چگونه جواهراتتان را بالباس‌هایتان ست کنید؟

چه چیز می‌تواند خسته‌کننده‌تر از انتخاب لباس مناسب باشد؟ یا سعی در انتخاب جواهراتی که با آن ست شود.

خیلی خوب است که حق انتخاب داشته باشیم، اما اگر از حد بگذرد، می‌تواند لباس پوشیدن را تبدیل به امری دلهره‌آور کند.

اگر این حس برایتان آشناست حتی یک‌لحظه هم‌فکر نکنید که تنها هستید!

زنان در سراسر جهان، اگر هرروز با این مشکل مواجه نباشند، حداقل هفته‌ای یک‌بار مواجه هستند. درواقع زنان به‌طور متوسط 90 دقیقه در هفته را در کمد لباسشان صرف می‌کنند، تا انتخاب کنند که چه بپوشند. جواهرات جز اصلی یک ست لباس هستند. پس چرا در هنگام آراستن خود آن‌ها را آگاهانه انتخاب نکنیم؟

اکسسوری ها باعث می‌شوند که ظاهر یک فرد عالی به نظر بیاید. این وسایل می‌توانند ظاهر فرد را کاملاً شلوغ کنند یا اینکه به فرد ظاهری کاملاً رسمی بدهند.می‌توانید به کمد لباس خود با جواهرات و اکسسوری ها جلوه ببخشید. از جواهراتتان لذت ببرید و اجازه دهید که آن‌ها نقشی در استایلتان داشته باشند.

یک‌راه آسان برای استفاده از اکسسوری ها، ساخت یک جواهر مثل گردنبند، دستبند و حلقه بزرگ می‌باشد.

به‌گونه‌ای که تمرکز اصلی لباس ما بر روی این قطعه باشد و سپس تمرکز بر روی دیگر قطعات به حداقل می‌رسد.

مثلاً وقتی شما یک گوشواره را به‌عنوان نقطه‌ی تمرکز می‌پوشید، باید به همراه آن از یک حلقه‌ی ساده به روی انگشتتان و یک گردنبند خوش‌ریخت استفاده کنید.اگر قطعه‌ی مرکزی شما گردنبند می‌باشد، پس به همراه آن از گوشواره‌های میخی، دستبند و حلقه‌ی کوچک استفاده کنید.

ساعت و دستبند نیز می‌تواند به‌عنوان نقطه‌ی کانونی قرار بگیرید. در چنین مواردی، نباید گوشواره یا گردنبندی بپوشید که با جواهرات مچ دست شما رقابت کند و جلوه‌ی بیشتری داشته باشد. گوشواره‌هایی را انتخاب کنید که با شکل چهره‌ی شما متناسب است. از گوشواره‌هایی جلوه کننده برای برجسته‌سازی چهره استفاده کنید.

ممکن است نوع لباس پوشیدن شما مرسوم باشد، اما اگر می‌خواهید چهره‌تان مرکز توجه باشد، از گوشوارهایی جلوه کننده استفاده کنید.

شما گوشواره‌های درخشان و پرتلالو که چشم‌هایتان را درخشان‌تر می‌کند را می‌شناسید.

به نوع چهره خود و اینکه چه جفت گوشواره‌ای باعث می‌شود ویژگی‌های شاخص چهره شما بیشتر نمایان شود توجه کنید.

در کل در مورد گوشواره، در پایان روز، گوشواره‌هایی را بپوشید که دوست دارید و البته به شما احساس اعتمادبه‌نفس می‌دهند.

گالری طلای دفینه طراحی و ساخت انواع زیورآلات طلا با توجه به فلسفه هر طرح مینیمالیسم جهت خوش استایلی هر چه بیشتر شما تهیه و تدارک دیده…. 

مشتریان عزیز می‌توانند با دنبال نمودن گالری دفینه در شبکه اجتماعی اینستاگرام به آدرس : https://www.instagram.com/dafinehgallery/ از اخبار، فلسفه‌ی هر طرح و تنوع طرح‌های این گالری اطلاع یافته و جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید از طریق دایرکت به‌آسانی اقدام کرده و در محل موردنظر در سراسر ایران تحویل بگیرند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin