تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

hong_kong_skyline_green_building_in_asia-min

اطلس جامع مجتمع های تجاری کشور

می توانید توسط یک سامانه به اطلاعات تمامی مجتمع های تجاری دسترسی داشته باشید!!!

AllWTC قلبی تپنده و همیشه فعال برای مردم و مجتمع های تجاری است که توسط گروهی که شامل متخصصین IT و بازاریابی از شهر های تبریز و تهران است فعالیت خود را آغاز و پیشرو در خدمات رسانی بین دو شاخک نام برده شده خواهد شد.

توسط این سامانه به راحتی می توانید به مرور زمان به تمامی اطلاعات مجتمع های تجاری دسترسی داشته و به سایت نسبت به علاقه خود همانند دیگران وابسته شوید!

اطلاعاتی که شاید در مورد اطلس مجتمع های تجاری نیاز داشته باشید

ما در سایت تمامی اطلاعات را برای شما گذاشته ایم ولی شاید شما تا کنون به صفحه مورد نظر دسترسی نداشته باشید، به خاطر همین موارد روبرو را برای شما گذاشته ایم تا AllWTC را از خانواده خود بدانید.

درباره مجتمع های تجاری

آیا سایت شما می تواند برای مجتمع های تجاری فروشگاه آنلاین ایجاد کند؟

AllWTC فقط واسطی ما بین فروشنده ها و خریداران مجتمع های تجاری می باشد.ولی در صورتی که در کشور برای مجتمع های تجاری مشکلی وجود داشته باشد، این سایت می تواند به راحتی واسطی برای خرید آنلاین در مجتمع های تجاری به حساب آید.

آیا در سایت، ما هم می توانیم برای خود تبلیغات داشته باشیم؟

می تنها می توانیم برای سایت شما تبلیغات ارائه دهیم و شرط این مورد این است که سایت شما رتبه ای با تفاوت کم از رتبه ما را دارا باشد.

سایت، فروشگاه های بیرون از مجتمع را شامل می شود؟
سایت AllWTC فقط مختص مجتمع های تجاری بوده و هیچ فروشگاهی را خارج از آن درون خود جا نمی دهد و فقط فروشنده هایی که فروشگاه آنها در خارج از مجتمع تجاری شعبه برای خود ایجاد کرده اند در صفحه آنها به آن فقط اشاره خواهد شد.
سایت، شامل چه اطلاعاتی می شود؟

در سایت شما می توانید اطلاعات مجتمع های تجاری زیر مجموعه و اطلاعات فروشگاه های مجتمع های تجاری را دیده و بر اساس نیاز خود به آنها مراجعه نمایید. می توانید بصورت آنللاین با ما در ارتباط بوده و نسبت به خرید خود از ما مشاوره گرفته و تیم ما هم بر اساس رضایت مشتری، پیشنهادی برای خرید شما ارائه دهند.