تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

تخفیف ها و جدیدترین محصولات مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور

حرف های شما را به گوش مدیران مجتمع های تجاری خواهیم رساند


  اطلس جامع مجتمع های تجاری کشور

  می توانید توسط یک سامانه به اطلاعات تمامی مجتمع های تجاری دسترسی داشته باشید!!!


  توسط این سامانه به راحتی می توانید به مرور زمان به تمامی اطلاعات مجتمع های تجاری دسترسی داشته و به سایت نسبت به علاقه خود همانند دیگران وابسته شوید!

  ALLWTC قلبی تپنده و همیشه فعال برای مردم و مجتمع های تجاری است که توسط گروهی که شامل متخصصین IT و بازاریابی از شهر های تبریز و تهران است فعالیت خود را آغاز و پیشرو در خدمات رسانی بین دو شاخک نام برده شده خواهد شد.


  از طریق لینک های زیر لطفا به صفحات مورد نظر دسترسی داشته باشید


  اطلاعاتی که شاید در مورد اطلس مجتمع های تجاری نیاز داشته باشید

  ما در سایت تمامی اطلاعات را برای شما گذاشته ایم ولی شاید شما تا کنون به صفحه مورد نظر دسترسی نداشته باشید، به خاطر همین موارد روبرو را برای شما گذاشته ایم تا ALLWTC را از خانواده خود بدانید.

  درباره مجتمع های تجاری

  سایت، فروشگاه های بیرون از مجتمع را شامل می شود؟
  سایت AllWTC فقط مختص مجتمع های تجاری بوده و هیچ فروشگاهی را خارج از آن درون خود جا نمی دهد و فقط فروشنده هایی که فروشگاه آنها در خارج از مجتمع تجاری شعبه برای خود ایجاد کرده اند در صفحه آنها به آن فقط اشاره خواهد شد.
  سایت، شامل چه اطلاعاتی می شود؟
  در سایت شما می توانید اطلاعات مجتمع های تجاری زیر مجموعه و اطلاعات فروشگاه های مجتمع های تجاری را دیده و بر اساس نیاز خود به آنها مراجعه نمایید. می توانید بصورت آنللاین با ما در ارتباط بوده و نسبت به خرید خود از ما مشاوره گرفته و تیم ما هم بر اساس رضایت مشتری، پیشنهادی برای خرید شما ارائه دهند.
  آیا در سایت، ما هم می توانیم برای خود تبلیغات داشته باشیم؟
  می تنها می توانیم برای سایت شما تبلیغات ارائه دهیم و شرط این مورد این است که سایت شما رتبه ای با تفاوت کم از رتبه ما را دارا باشد.
  آیا سایت شما می تواند برای مجتمع های تجاری فروشگاه آنلاین ایجاد کند؟
  AllWTC فقط واسطی ما بین فروشنده ها و خریداران مجتمع های تجاری می باشد.ولی در صورتی که در کشور برای مجتمع های تجاری مشکلی وجود داشته باشد، این سایت می تواند به راحتی واسطی برای خرید آنلاین در مجتمع های تجاری به حساب آید.

  گستره فعالیت ALLWTC منحصر به یک زمان و مکان نیست

  گروه آنالیز محتوا در مجتمع های تجاری

  تلفن: 04135572466 تلفن: 04135532107 موبایل: 09141149470
  ایمیل: info@allwtc.com